Witam w dniu dzisiejszym opiszę kolejną ostro wkurwiającą mnie rzecz, jaką są teleturnieje w telewizji. Nosz kurwa po co tyle tego? W tvp jest chyba z sześć teleturniejów i tylko dwa są dobre, bo nawet ciekawe, a jeden dla ludzi inteligentnych (1 z 10 oraz jaka to melodia). Reszta to typowe gówno dla debili i postkomumistycznej ludności bez wymagań.
Jeszcze ci kurwa milionerzy na tvn po co to odnowili to ja nie wiem, bo pytania są chujowe i mogą lizać buty tym ze starej serii (teraz tylko pytania o internetowych głupotach, zabarwieniu politycznym oraz pierdołach typu jakie ciastka wpierdala królowa angielska). Mocno wkurwiają mnie też te talent-showy typu Mam Talent (chyba mam kurwa talent do kręcenia się jak pojebana na kawałku materiału lub śpiewania smutów). Jak kurwa nawet chciałbym obejrzeć to gówno to mam nadzieję na zobaczenie czegoś ciekawego, a nie kolejnego dzieciaka co śpiewa smutną piosenkę po, której Foremniak się popłacze, i zwycięstwo jest już w kieszeni. Tak jest już od kilku serii cały czas wygrywa takie badziewie, przez co ludzie z talentem nie mają co się tam pokazywać.

Jeszcze jedną rzeczą jest to, że jak rodzi się królewski gówniak to wszyscy dostają z tego powodu orgazmu. Zwyczajnie chuj mnie obchodzi jakiś zjebany dzieciak, który chuja wniesie dla świata, a jedynie będzie miał lepiej od innych i będzie kosztował razem z całą rodzinką około 40 milionów funtów rocznie z pieniędzy podatników.
Nie dość, że oni nic nie robią (nie mają żadnej władzy) to tylko siedzą na dupie, a ta Elżbieta to będzie chyba żyła z 200 lat.

A i jeszcze wkurwia mnie, że ta strona zostanie zamknięta, będzie mi jej brakowało.

Pozdrawiam
Wkurwia 27 ludzi

Komentarze

Ładowanie...