#11591 - Ni ma co oglądać dodał: Anonim 16:07, 09.11.2017
Oto wkurw zapowiadany przeze mnie wczoraj:

Wkurwia mnie to, że w TV nie ma co oglądać. Bo co za programy? Oto co mamy:

1. OD CHUJA PANA wiadomości. To już jest jakiś cyrk. Nawet nie mam siły tego opisywać. Co chwilę "Polska vs Unia", "Chcą zdjąć krzyż z pomnika papieża", "Polska vs Unia Jewropejska Numer2!!", "Dziś rocznica Smoleńska/Columbine/11 września!!!" aha czy wspomniałem już o "Polska vs Unia numer3"? - rozumiem gdyby to było nie wiem gdzieś z 3 ew. 5 razy na dzień, ale to grubo ponad 19 razy słuchać tego samego to już się robi niesmaczne.

2. Seriale, seriale i jeszcze raz seriale...rozumiem, od większości z nich pomału odchodzę. Dla mnie tylko jeszcze "M jak Miłość" jest w miarę, ale te "Barwy szczęścia" to już tego nie trawię. Tak samo jak "Szpital" na TVN. Wczoraj (08.11.2017) był odcinek "Szpitala" gdzie PO RAZ kurwa kolejny mamy propagowanie tych nastoletnich stylów zachowania i wrzucanie "słit foci na fejsa" nawet z chorym na alergię dzieckiem...

3. Science-fiction? Zapomnij! Albo twoje ulubione uniwersum będzie lecieć raz ew. 2 razy na rok i to najczęściej na TVN, albo w ogóle, na jakimś egzotycznym programie. Teraz to tylko jakieś spider-many i inne marvelowskie rzeczy dla dzieciaków. (chociaż to też od cholery rzadko się zdarza)

4. Poradniki typu: "co gotować" - ok, jeszcze Karola Okrasę to sobie fajnie pooglądać ale jakieś kucharki które klną podczas programu i zachowują się jakby miały dostać pierdolca z podniecenia swoją potrawą. Po chuja tak usztuczniać?

5. W radiu też nie ma czego słuchać...albo 4fun.tv albo jakieś inne tego typu, a na wieczór nic nie ma. Kabarety też już usztucznili. Teraz (jak ktoś kilkanaście wpisów niżej określił) - kabarety ekscytują tylko Januszów i Grażyny.

I to mnie wkurwia. Człowiek chciałby się rozluźnić przed TV oglądając coś zajebistego, albo jakieś naprawdę dobre informacje a tu telewizor wystawia ci dupę i mówi: "Chciałabyś dziwko!" A hamerykanie odpowiedzialni za tą telewizję cyfrową na TVP powinni wisieć, same lagi.
Wkurwia 3 ludzi

Komentarze

Ładowanie...