#250 - KURWA MAĆ! dodał: Spierdalaj 21:04, 12.02.2010
* Wkurwia mnie to, że zawsze jak chcę coś napisać to muszę podać nick!

* Wkurwiają mnie ludzie, którzy w każdej swojej pierdolonej wypowiedzi muszą pisać o tym jak piją alkohol i napierdalają jakieś dropsy a tak naprawdę siedzą w domu przed komputerami!

* Wkurwia mnie ta myśl w niedziele o tej jebanej szkole, w której i tak 9/10 nauczycieli pierdoli jakieś niepotrzebne głupoty i nie potrafi odpowiedzieć na potrzebne pytanie!

* Wkurwiają mnie ludzie, którzy są spokojni i uważają siebie za jakieś JEBANE GURU! ZAZWYCZAJ SĄ TO PIERDOLONE KURWY, KTÓRE ZWRACAJĄ CI ZA KAŻDYM RAZEM UWAGĘ! NO KUUURWA MAĆ!

* Wkurwiają mnie ludzie, którzy liżą Ci i innym w koło dupę a za plecami obgadują jak szmatę! CHUJ IM W DUPĘ!

* Wkurwiają mnie ludzie, którzy mają bogatych starych i KURWA szpanują przez innymi! JEBAĆ ICH!

* Wkurwiają mnie ludzie, którzy zgrywają kozaków a jak przyjdzie co do czego to chowają się za innymi! NO KURWA PO CHUJ IM TO?! JEBAĆ TAKIE KURWY!

* Wkurwia mnie to jak ktoś wmawia mi: co czuję oraz brak racji! NO KURWA SKĄD ONI MOGĄ TO WIEDZIEĆ?!

* Wkurwia mnie budzik, który napierdala codziennie z rana!

* Wkurwiają mnie ludzie co się mi przyglądają jak bym był UFO! SPIERDALAĆ KURWY! GEJE JEBANE!

* Wkurwia mnie taka kurwa z polityki co mówi jak jakaś kaczka...

* Wkurwia mnie to, że np. taki "obywatel" Jaruzelski ma teraz 5 tyś emerytury. KURWA! MÓJ DZIADEK ZAPIERDALAŁ OD 14 ROKU ŻYCIA DO ŚMIERCI I NIE MA NAWET POŁOWY TEGO!

* Wkurwiają mnie ludzie co ubierają jaskrawo kolorowe ciuszki i mówią do siebie "sześć psiapsiułko". JA PIERDOLE! WKURWIA MNIE TO!

* Wkurwia mnie to, że jak na Antarktydzie rodzinie Eskimosów zawali się iglo na głowę to w Polsce robi się taki kurwa mać sztuczny szum, że kurwa można się zesrać! JAK BY KURWA MAŁO BYŁO DRAMATU W POLSCE!

* Wkurwiają mnie te stare szmaty co pchają się w autobusie żeby dojść do wyjścia i stoją KURWA KOLEJNE 2 PRZYSTANKI!

* Wkurwiają mnie jehowi co napierdalają mi, że jak nie dołączę do nich to pójdę do piekła. KURWA MAĆ TACY ONI ZATROSKANI BO KURWA KASĘ ZA JAKIEŚ KSIĄŻECZKI NAPIERDALAJĄ! NIECH KURWA NIE PUKAJĄ DO MNIE NIGDY WIĘCEJ!

* Wkurwia mnie jak ktoś na siłę chce ze mną rozmawiać chociaż go nie znam. Kurwa daje mu do zrozumienie, że KURWA nie odpowiada mi ta rozmowa ale ten ktoś dalej napierdala choćbym się nie odezwał słowem przez 5h! JA PIERDOLE!

* Wkurwia mnie jak ktoś mnie kurwa poucza a sam się nie zna! TAKIE KURWY MYŚLĄ, ŻE SĄ LEPSZE A GÓWNO PRAWDA! JEBAĆ ICH!

* Wkurwia mnie jak coś robię a ktoś inny mnie obserwuje.... KURWA PATRZY MI SIĘ NA RĘCE I CZEKA AŻ POPEŁNIĘ BŁĄD!

* Wkurwia mnie to jak np. na jakąś lokalną imprezę lub do szkoły (itp.) wpierdala się telewizja z kamerą i kurwa bez jakiegoś pytania napierdala ci po oczach tym swoim gównem a później widzisz siebie w telewizji! KURWA MAĆ! NIECH MI ZA TO CHUJE PŁACĄ!

* Wkurwia mnie to, że jak pobieram coś z RapidShare to muszę czekać KURWA 5 LAT! NIECH KURWA SOBIE NIE MYŚLĄ, ŻE BĘDĘ TYCH SZWABÓW KURWA WSPIERAĆ ŻEBY POBRAĆ POLSKIE PLIKI! CHUJ IM W DUPĘ!

* Wkurwia mnie to, że usunęli serwery OdSiebie.com a taki popierdolony Chomik, gdzie trzeba płacić SMS'ami dalej stoi. KURWA MAĆ! CO ZA KURWY!

* Wkurwia mnie to, że Kaczyński z Donaldem muszą nam wszystkim robić siary i kłócić się o to kto pojedzie na jakieś spotkanie. KURWA ŻAL!

* Wkurwia mnie to, że nikt nie liczy się z Polską. To mnie bardzo boli. KURWA MAĆ JESTEŚMY KRAJEM W ŚRODKOWEJ EUROPIE A KURWA JAK SPYTASZ KOGOŚ PO ZA GRANICĄ CZY WIE KURWA GDZIE LEŻY POLSKA ALBO KTO NA NIĄ NAPADŁ PODCZAS 2WŚ TO KURWA GÓWNO CI POWIE! ZA TO NASZE MEDIA NAPIERDALAJĄ O JAKIŚ GÓWNACH Z ZAGRANICY! KURWA CHUJ MNIE TO OBCHODZI! KURWA WYPIERDALAĆ Z TYM SPAMEM! LEPIEJ JUŻ KURWA OBEJRZEĆ KLAN!

* Wkurwia mnie to, że Obama dostał kurwa Nobla za to, że jest murzynem! JA PIERDOLE! A NASZA POLKA CO URATOWAŁA W CHUJ DZIECI Z GETTA TO KURWA POSZŁA W ZAPOMNIENIE!

* Wkurwia mnie to, że ludzie to kurwa takie pierdolone gęsi! JA PIERDOLE! Można nimi kurwa manipulować jak kurwa jakimś gównem na patyku! Wystarczy pierdolnąć reklamę w tv, że w modzie jest noszenie gówna na mordzie i zaraz na ulicy KURWA MAĆ BĘDZIE KURWA TANIEC GÓWIEN!

* Wkurwia mnie to, że jak nazwę jakiegoś człowieka o czarnej karnacji skóry "murzynem" to zaraz znajdzie się jakiś pajac co powie, że tak nie wolno bo to obraźliwe! KURWA MAĆ MURZYNEK BAMBO TO CO?! KURWA LODY MURZYNKI TO CO?! KURWA SPIERDALAĆ PAJACE KURWA CO TYLKO UMIECIE POUCZAĆ INNYCH I W TEN SPOSÓB SIĘ DOCENIACIE! DLA MNIE JESTEŚCIE GÓWNEM!

* Wkurwia mnie zabezpieczenie captcha (przepisywanie kodu z obrazka) chociaż wiem, że bez tego było by tutaj pełno botów.

* Wkurwia mnie to, że jak żył Jan Paweł 2 lub Michael Jackson to nikt ich prawie nie oglądał (są wyjątki) a jak zmarli TO KURWA MAĆ W TV PUŚCILI KURWA MAĆ WIELKIE KURWA "ŻAL, ŻAL" I KURWA NAGLE TYLE ROZPACZY! JA PIERDOLE! SZANUJĘ JP2 ALE CO SIĘ DZIAŁO GDY UMARŁ TO NIGDY NIE ZAPOMNĘ!!!!! LUDZIE CO KURWA NIGDY NIE BYLI W ŻYCIU W KOŚCIELE PŁAKALI PRZED POMNIKIEM! KURWA BO W TV POKAZALI KURWA JAKIŚ KURWA FILMIK! KURWA MAĆ LUDZIE ROBICIE Z SIEBIE KURWA PIERDOLONE MANEKINY CO KURWA NIE MAJĄ SWOJEGO MÓZGU!

* Wkurwia mnie to jak idę spokojnie przez ulicę a na przeciwko mnie idzie banda małolatów i kurwa wpierdalają mi się na wprost! KURWA JAKIE TO WKURWIAJĄCE!

* Wkurwia mnie, że w zimę dni są takie krótkie... Przyjdę ze szkoły i kurwa NOC! SPIERDALAJ ZIMO JEBANA!

* Wkurwiają mnie trolle co zawsze mają inne zdanie choćbym im powiedział, że ich rodzice są wspaniali a on jest mądry to i tak znajdą KURWA MAĆ jakieś zaprzeczenie!

* Wkurwia mnie to, że zawsze chcę coś zrobić ale KURWA MAĆ NIGDY TEGO NIE DOKAŃCZAM... bo brak mi motywacji...

* Wkurwia mnie ten gwizdek w czajniku i jak ktoś dzwoni co chwile przez domofon a ja muszę wstać I KURWA ZAPIERDALAĆ BO NIE MA SIĘ KTO RUSZYĆ. A jak już to zrobię to kurwa pretensję "co tak długo?". Co tak długo? BO TAK KUUUURWAAAA MAĆĆĆĆ!

* Wkurwiają mnie ludzie co życzą innym źle tylko dlatego, że "on coś zrobił czego ja sam nie dokonałem".

* Wkurwia mnie to, że mój BYŁY sąsiad jest taką PIERDOLONĄ SZUJĄ, że rzucił żonę z dziećmi i dymał ludzi na kasę a teraz ma KURWA MAĆ FIRMĘ WARTĄ KURWA W CHUJ KASY!!!!! KURWA GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ? Na miejscu ich dzieci dopadł bym skurwiela i jego kochankę i rozpierdoliłbym! KURWAAAA ROZZZRPIERDOLIŁŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!!

* Wkurwiają mnie raperzy co śpiewają o swoim jebanym życiu co mnie kurwa chuj obchodzi i wyżalają się na każdym swoim "hicie". Wkurwia mnie też to, że nieraz dosłownie TYRAJĄ ONI SWOICH SŁUCHACZY a oni mają to w dupie... CO Z TEGO, ŻE KURWA MAĆ NIE ROZUMIEJĄ SŁÓW? WAŻNIE, ŻE KTOŚ KURWA PRZEKLINA I CZUJESZ SIĘ JAK KURWA JEBANY GANGSTER!

* Wkurwia mnie to, że po ulicy ma prawo chodzić taki jeb*ny gej co lubi (KURWA NIE DOKOŃCZĘ BO SIĘ ZRZYGAM!!!!) i kurwa robi demonstracje? KURWA NASZ RZĄD NIE POZWOLI NAM POWIEDZIEĆ NA NICH PEDAŁ! ŻAL KURWA! ROZJEBAŁ BYM TE KUR*Y! WYWIÓZŁ KURWA NA SYBIR! KURWA NIEDŁUGO BĘDĄ MIELI WIĘCEJ PRAW OD NAS!

* Wkurwiają mnie feministki, takie co kurwa muszą powiedzieć całemu światu jakie to one niedocenione... TO NIECH KURWA ZAPIERDALAJĄ W KOPALNI TAK JAK KURWA KAŻDY MĘŻCZYZNA!

* WKURWIAJĄ MNIE BLOKERSI, SKINY I INNE CUDA NIEWIDY CO TYLKO IM AGRESJA W GŁOWIE!

* Wkurwiają mnie bezmózgie kozaczki co grają w gta, a później zabierają babcią torebki!

* Wkurwia mnie to jak na ulicy ktoś powie mi siema a ja go nie rozpoznaje... NO KURWA CO JEST?

* Wkurwia mnie to, że prawie wszystkie kabarety musiały już zareklamować naszą-klasę (te gówno społecznościowe)!

* Wkurwia mnie jak każdy jedzie Rydzyka a nawet go nie zna... USŁYSZAŁ KURWA W TV CZY NA NECIE JAKIEŚ PLOTKI CZY CO I KURWA BARAN MUSI TO POWTARZAĆ! KURWA CZŁOWIEKU! KURWA MAĆ PRZECIEŻ TY MUSISZ MIEĆ SWOJE WYROBIONE ZDANIE! NIE MOŻESZ OCENIAĆ INNYCH TAK JAK INNI ICH OCENIAJĄ!!!!!

* Wkurwia mnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kurwa następne kurwa wielkie pierdolone Show... Ludzie wrzucają pieniądze bo kurwa w tv mówili, że będą suuuper! A CZY KURWA SŁYSZAŁEŚ/AŚ, ŻE CARITAS OTRZYMUJE TYLE KASY CO WOŚP W CIĄGU ROKU W JEDEN DZIEŃ? I KURWA NIE MA TAKIEGO SHOW! JEBAĆ TE SHOW!

* Wkurwia mnie to jak puka do mnie jakiś kominiarz i wciska mi jakiś kalendarzyk za zeta! SPIERDALAJ PAN!

* Wkurwiają mnie wyskakujące reklamy na stronach i jebane ulotki które wciskają mi na mieście.

* Wkurwia mnie to, że muszę teraz przestać pisać bo chce mi się szczać....

* Wkurwiają mnie takie Dody co pokazują dupę na scanie żeby poprawić oglądalność i te jebane reklamy "ZOBACZ! Doda pokazała tyłek!"....

* Wkurwiają mnie te jebane pudelki i inne tego typu śmieci!

* Wkurwia mnie to, że nie mam swojego własnego domu albo przynajmniej szczelnego w chuj pokoju!

* Wkurwia mnie chodzenie po tych jebanych urzędach i czekanie w kolejkach. Wkurwia mnie też przy tym te jebane dopytywanie tych szmat zza biureczka. Nie lubię się tłumaczyć takim paniusią.

* Wkurwia mnie jak jakieś babcie wpierdalają się w kolejki, gdy np. idę do lekarza.

* Wkurwia mnie to, że jakieś pierdolone szwa*y z Niemiec nazywają nas złodziejami... ONI SĄ KURWA ZŁODZIEJAMI! JAK BYŚMY WYKRADLI IM KURWA CAŁĄ SIEĆ MEDIA MARKT TO KURWA I TAK BY BYŁO ZA MAŁO! TE CHU*E PALIŁY NASZE DOMY I MORDOWAŁY NASZE RODZINY! W DODATKU Z ZACHODU NADCHODZĄ TE JEBANE MODY EMO! WYPIERDALAĆ ZE SWOIMI LIDLAMI JEBANYMI! PRZEBOLEJEMY BRAK ULUBIONYCH ZUPEK CHIŃSKICH! KURWA JEBIE MNIE TA WASZA UNIA! GŁUPIE CHUJE ODEBRAŁY NAM STOCZNIE! JAKIEŚ JEBANE EKO KURWY SIĘ ZNALAZŁY! SPIERDALAJCIE!
(cenzury ze względu na prawo polskie [co to za prawo...] )

* Wkurwia mnie to gdy muszę iść po chleb do sklepu... Wszytko zaczyna mnie wkurwiać! Wkurwiają mnie nowe filmy, aktorzy i sztuczni reporterzy, którzy za kamerą pokazali by nam FAKOLA! Wkurwia mnie to, że ludzie zapierdalają do Wielkiej Brytanii. Oni są tam wytykani palcami jak jakieś biedaki. Lubicie się czuć jak jacyś biedni ludzie z Etiopii? Prędzej bym wolał wyjebać jakiemuś ważnemu politykowi za to, że nie potrafi zadbać o moją godność!

* Wkurwia mnie tyle rzeczy, że pisałbym tutaj aż umarłbym z głodu

Mam nadzieję, że nie jestem jedynym co go to wszystko doprowadza do takiego wkurwienia, że jak zobaczył tą stronę to musiał rozkurwić złość na klawiaturze. Nara.

Wkurwia 378 ludzi
johny010 23:15, 12.02.2010
dobry wpis
hardcorehdc 11:10, 13.02.2010
bardzo dobry wpis
adz... 17:58, 04.03.2010
Najbardziej mnie WKURWIA jak włączam firefoxa i mam zainstalowanego jakiegoś pokurwionego toolbara KTÓRY TAK MNIE WKURWIA ŻE JA PIERDOLE!!
hera 19:19, 04.03.2010
Mega, propsy x]
heh 22:33, 05.03.2010
@adz...
wystarczy, że klikniesz na niego prawym przyciskiem myszy i go wyłączasz
johny010 01:11, 07.03.2010
Ogólnie lepszy nawet od moich wpisów... naprawdę na temat. Chuj wydrukuje go sobie, oprawię w ramke i powieszę nad łóżkiem i będę się nim motywował
V-kurwiony 12:17, 10.03.2010
Mnie za to mega wkurwia całe zamieszanie z Michaelem Jacksonem. No ja pierdole...!!! Ja rozumiem, można posłuchać kilka dni po śmierci kilku piosenek "by uczcić pamięć" NO ALE KURWA JA PIERDOLE!!! DZIEŃ W DZIEŃ, KURWA NON-STOP - NA KAŻDEJ STACJI MICHAEL!!!!! NIECH TO CHUJ SZCZELI WSZYSTKICH CO PUSZCZAJĄ TE JEGO PIERDOLONE GÓWNA Z LAT 80/90!!! PIERDOLE JEBANEGO JACKSONA!!! CHUJ!!!
V-kurwiony 12:19, 10.03.2010
Mnie za to mega wkurwia całe zamieszanie z Michaelem Jacksonem. No ja pierdole...!!! Ja rozumiem, można posłuchać kilka dni po śmierci kilku piosenek "by uczcić pamięć" NO ALE KURWA JA PIERDOLE!!! DZIEŃ W DZIEŃ, KURWA NON-STOP - NA KAŻDEJ STACJI MICHAEL!!!!! NIECH TO CHUJ SZCZELI WSZYSTKICH CO PUSZCZAJĄ TE JEGO PIERDOLONE GÓWNA Z LAT 80/90!!! PIERDOLE JEBANEGO JACKSONA!!! CHUJ!!!
V-kurwiony 12:19, 10.03.2010
Mnie za to mega wkurwia całe zamieszanie z Michaelem Jacksonem. No ja pierdole...!!! Ja rozumiem, można posłuchać kilka dni po śmierci kilku piosenek "by uczcić pamięć" NO ALE KURWA JA PIERDOLE!!! DZIEŃ W DZIEŃ, KURWA NON-STOP - NA KAŻDEJ STACJI MICHAEL!!!!! NIECH TO CHUJ SZCZELI WSZYSTKICH CO PUSZCZAJĄ TE JEGO PIERDOLONE GÓWNA Z LAT 80/90!!! PIERDOLE JEBANEGO JACKSONA!!! CHUJ!!!
V-kurwiony 12:06, 16.03.2010
(przepraszam za potrójny wpis lecz coś mi się z przeglądarką zjebało)
yhu 15:56, 09.04.2010
Dobry wpis, ale z ortografią kiepsko:) ą-om
http://yhu.pl
kurwwwa 10:04, 27.04.2010
Wkurwia mnie że rozjebałem palec godzinę temu w pracy i nakurwia że zajebałbym mu! Kurwa i zaciapałem całą klawiaturę krwią! KURWA WASZA ZAJEBANA MAĆ BYŁA!
monka 17:52, 14.05.2010
kurwa wpierdalacie wsyzscz innzch jebciee sieee
Anonim 01:48, 15.05.2010
wkurwia mnie moja marta co nie jest już moja bo się pierdeoli z jakimś zasranym grubasem z tvn czy itv...jeden chuj
masakrator666 16:28, 15.05.2010
a mnie tez WQRWIA ze was WQRWIA i ogolnie jestem WQRWIONY na potege a jebac WQRWILEM sie ze mnie to WQRWIA
Andy 17:14, 19.05.2010
Zajebisty, tylko wkurwia mnie ze dlugi, ale to chuj.
mnie tez duzo zeczy wkurwia, 99% to co ciebie kolego, wyjebac sklepy zagraniczne, wszystko co nie nasze wyjebac, i z kurwami porzadek zrobic, ahuj mam tego wszystkiego dosyc
Andy 17:17, 19.05.2010
Zajebisty, tylko wkurwia mnie ze dlugi, ale to chuj.
mnie tez duzo zeczy wkurwia, 99% to co ciebie kolego, wyjebac sklepy zagraniczne, wszystko co nie nasze wyjebac, i z kurwami porzadek zrobic, ahuj mam tego wszystkiego dosyc
chuj wam w dupe 00:32, 24.05.2010
Wkurwiam mnie właściciel mojego mieszkania, jak zjebała się pralka to chuj powiedzial ze jest na gwarancji i że jutro przyjdzie to ją zabierze. KURWA od tygodnia nie widzialem tego zbolałego chuja i musze gacie prać w rękach kurwaaaa.
wodzu 16:06, 24.05.2010
A mnie wkurwia to ze kurwa mać mnie wszyscy wkurwiają kurwa!!!!!!!!!
kurwa!! 09:36, 23.06.2010
wkurwia mnie to że zapłaciłem dzisiaj 4 złote za 2 gorące kubki i 2 bułki w sklepie, o powinny być kurwa o połowę tańsze! wkurwiają mnie moje niskie zarobki za które ciężko wyżyć do "pierwszego". Wkurwia mnie wciskanie że bronek komarowski jest zajebisty i musze na niego głosować. Tak samo wkurwia mnie to gdy słyszę ile wynosi średnia krajowa w tym kraju bo nikogo takiego nie znam kto by tyle zarabiał. Wkurwia mnie to że musze siedzieć w pracy do 16 tak samo jak wkurwia mnie to że nie stać mnie na benzynę do samochodu bo kurwa kosztuje 5 złotych/litr. Wkurwia mnie pokurwiona polityka w tym kraju i traktowanie obywatela jak dojnej krowy
wkurwoiona 18:40, 06.07.2010
Wkurwia mnie moja stara dla ktorej posprzątany dom jest wazniejszy niż rodzina, ze woli przez całą sobote sprzątać chałupę niz spędzić czas z rodziną.... JA PIERDOLE....
wy 21:21, 08.07.2010
wy mnie wkurwiacie
Przejebane 02:22, 13.07.2010
Wkurwiają mnie ludzie którzy w oczy udają przyjaciół a za plecami obrabiają dupę Wciskając Kity osobie na której Ci bardzo zależy
werder 05:08, 25.07.2010
Przejebany kraj,przepierdolony kraj,przejebane i miasta i wioski -przejebany kraj przepierdolony kraj przejebany jedyny nasz polski!!!Wkurwia mnie wiele rzeczy a najbardziej to ,że nas okłamują na każdym kroku !Rozjebać to wszystko ,wyjebać te kurwy szmaty z tego kraju -tych wszystkich hujów -KURWA!!!
janek 19:48, 01.08.2010
Kurwa..
janek 19:49, 01.08.2010
Kurwa..
janek 19:50, 01.08.2010
Kurwa..
Wkurwiony 23:30, 14.08.2010
WKURWIA MNIE WSZYSTKO, tak że ja pierdole !
Kuuurwa Mać do chuja pana, pierdole to wszystko, jebane ścierwa, ja jebie!
Jak tu kurwa żyć na tym pojebanym świecie, a zresztą pierdole wszystko, nawet Was, chuj w cyce każdemu mieszkańcowi Polski i Europy, rozpierdolcie się wszyscy nawzajem, napierdalajcie kosy w łby, bo tylko to co pozatym światem jest warte naszej uwagi.


Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mać, do chuja pana, jebanego pierdolca ! i chuj.
ja 16:58, 15.08.2010
wkurwia mnie ten huj niedorobiony mrol:)))))))
kkkkkk 16:59, 15.08.2010
:PPPPP z was sa kurwy;ppppppppppppppp

werder 13:58, 28.08.2010
Wkurwiło mnie ostatnio to ,że odnowiłem mieszkanie kurwa-zapierdalałem 2 tygodnie kurwa i jak teraz patrze to prawie nic się nie zmieniło w dupę jebane ,bo to ciągle te same ściany Kurwa jego w dupę wyjebana mać!!!TE KURWY OD REKLAM CO TAK WSZYSTKO CI PODSUWAJA ,ŻE JEST ZAJEBISTE TO SĄ SZMATŁAWI OSZUŚCI I TE KURWY POWINNO SIĘ ROZJEBAĆ BO W PRAKTYCE NIC SIĘ NIE ZGADZA!!!kurwa!!!
werder 14:00, 28.08.2010
DODAM JESZCZE ,ŻE WYJEBAŁEM NA TO WSZYSTKO W CHUJ KASY I TERAZ SIEDZĘ I PATRZĘ NA ŚCIANY JAK JAKIŚ POJEB GENETYCZNY KURWA!!!
pokurwieniec 16:51, 28.08.2010
Wkurwiają mnie zajebane w dupę jebane Kitajce. Kurwa,te chuje zajebane niszczą swoimi pierdolonymi gównami polską gospodarkę, jebanće pierdolone. Rozjebać Chiny w pizdu, ludzie przez tych zajebańców nie mają roboty. Wkurwia mnie ten nasz jebany rząd, co kurwa kradnie wszystko w chuj, a kurwa chuj robi. Chuj z prawem , jebać rząd w dupę, bo to same piździelce, z cipą zamiast mózgownicy.
pokurwieniec 16:51, 28.08.2010
Wkurwiają mnie zajebane w dupę jebane Kitajce. Kurwa,te chuje zajebane niszczą swoimi pierdolonymi gównami polską gospodarkę, jebanće pierdolone. Rozjebać Chiny w pizdu, ludzie przez tych zajebańców nie mają roboty. Wkurwia mnie ten nasz jebany rząd, co kurwa kradnie wszystko w chuj, a kurwa chuj robi. Chuj z prawem , jebać rząd w dupę, bo to same piździelce, z cipą zamiast mózgownicy.
pokurwieniec 16:52, 28.08.2010
Wkurwiają mnie zajebane w dupę jebane Kitajce. Kurwa,te chuje zajebane niszczą swoimi pierdolonymi gównami polską gospodarkę, jebanće pierdolone. Rozjebać Chiny w pizdu, ludzie przez tych zajebańców nie mają roboty. Wkurwia mnie ten nasz jebany rząd, co kurwa kradnie wszystko w chuj, a kurwa chuj robi. Chuj z prawem , jebać rząd w dupę, bo to same piździelce, z cipą zamiast mózgownicy.
pablo13 23:30, 05.09.2010
wkurwia mnie się wkurwiać zresztą życie jest stanowczo za drogie i nie opłaca się żyć i to mnie wkurwia !
M M 17:12, 07.09.2010
Wkurwiają mnie portale typu Erodate - wylęgarnie kurew i pedałów. Bym to kurwa wyjebał w pozdu!
M M 17:15, 07.09.2010
Wkurwiają mnie portale typu Erodate - wylęgarnie kurew i pedałów. Bym to kurwa wyjebał w pozdu!
M M 17:16, 07.09.2010
Wkurwiają mnie portale typu Erodate - wylęgarnie kurew i pedałów. Bym to kurwa wyjebał w pozdu!
balamutnik 17:26, 07.09.2010
biedny frustrat...
A,per 01:38, 23.09.2010
Wkurwiam sie sam na siebie
eddy 21:33, 25.09.2010
Wkurwia mnie ten jebany szuja soraja bo wali w huja daun jeden papapa kurwa wypowiedziec sie nie umie debil!!!! i te małe bachory jebane co biegaja po podwórku szmaty małe wkurwiaja mnie tez te kurwy i cwele z asnyka co sie wpierdalają na moje miejsce parkowania wyjebie kiedys ich w powietrze!!!!!!!!
hardcorehdc 15:45, 17.10.2010
Wkurwy dodawajcie jako wkurwy a nie komentarze - będziecie bardziej widoczni :)
sabaka 19:42, 25.10.2010
wkurwia mnie ze jebie mnie zgaga po piwie
Anonim 05:40, 01.11.2010
moje zdanie:

jestes wspanialy zajebisty

popierdolony do konca
ja cie kurwa zabije

i w kurwa pizde napisze
co sie kurwa w twoim zgu kurwa znajduje

wkurwia mnie bo jestes kurwa hukido
i myslisz ze jestes kurwa kims

Wkurwia już 92 ludzi

jestes pojebany popierolony do dupy smieciem niczym


nara
SKUrwysynsko sie wkurwiłem 13:45, 06.11.2010
Wkurwia mnie ten pierdolony internet który chodzi jak kurwa zbita, od czego kurwa tak wolno chodzi chuj?!
Anonim 16:10, 06.11.2010
wkórwia mnie szkoła kto tą jebaną szkołę wymyślił co za huj
milej 00:09, 21.11.2010
denerwuje mnie ze selekcja naturalna w tych czasach ostro szwankuje.pozdrawiam
tomek 23:36, 05.12.2010
wkurwia mie to , ze niby musze tu pracowac w tym pierdolonym kraju za chuj wie jakie grosze z mzona o wyimaginowanej emeryturze chuj zus to bankrut polska to bankrut tusk to kurwisko wszystko to chuj trzeba okradac krasc jebac wszystko dupa
nik 22:33, 06.12.2010
wkurwia mnie ciocia Marysia co wyjebała mojego debila starego na 15 hektarów .ja zapierdalam a te kurwy się wożą powiem tylko 3 słowa huj huj huj
nik 22:35, 06.12.2010
wkurwia mnie ciocia Marysia co wyjebała mojego debila starego na 15 hektarów .ja zapierdalam a te kurwy się wożą powiem tylko 3 słowa huj huj huj
Anonim 23:11, 08.12.2010
a mnie wkurwia że ciebie wkurwiają takie bzdety... wszyscy jesteście wkurwiający, chuj wam w dupe
Anonim 23:13, 08.12.2010
w chuj dobra stronka a gdzie ma linki "poleć znajomemu" lub "lubię to facebook"?
Anonim 23:14, 08.12.2010
w chuj dobra stronka a gdzie ma linki "poleć znajomemu" lub "lubię to facebook"?
hardcorehdc 08:19, 09.12.2010
Linki i boxy w przygotowaniu. :) Troche mam mało czasu ale zaniedługo będzie to o czym pisałeś.
anonim 17:13, 10.12.2010
mnie wkurwia sto razy więcej rzeczy ale jakoś trzeba żyć na tym pojebanym świecie.Ta strona jest super.Jedna z niewielu rzeczy w internecie które mnie nie wkurwiają
Chuj kurwa mać 16:11, 19.12.2010
Wkurwia mnie to że nie mogę nigdzie znaleść jak napisać jebany komentarz!
wyjebanie 17:07, 21.12.2010
wkurwia mnie to ze wszyscy pierdolą jakieś smenty a nikomu(włącznie ze mną) nie przyjdzie do głowy żeby ruszyć dupę i spróbować coś zmienić
wyjebanie 17:08, 21.12.2010
wkurwia mnie to ze ciągle mnie wszystko wkurwia
lolo 00:12, 22.01.2011
Wkurwia mnie zima
wypierdalaj 22:07, 14.02.2011
a mnie wkórwia twój tekst bo jest w chuj za długi i pierdole cie
pierdolony chuj skurwiały pedał 13:34, 01.03.2011
wkurwia mnie pierdolona zima kurwa mać zimno śnieg kurwa znowu i chuj, pierdole zimę w dupe
Anonim 15:21, 08.04.2011
wy mnie wkurwiacie
Mauy 17:58, 11.04.2011
Wkurwio mie,ze nimom cugu w kominie na dworze w altanie ja pierdole!!!
fdmelfmlemflemfelmflefmkdnio;l 16:03, 19.05.2011
wkurwia MNIE to że jak kurwa w końcu chcę zrobić projekt na chemię to do kurwy nie mogę znaleźć pierdolonego zdjęcia. Dobranoc.
fdmelfmlemflemfelmflefmkdnio;l 16:03, 19.05.2011
wkurwia MNIE to że jak kurwa w końcu chcę zrobić projekt na chemię to do kurwy nie mogę znaleźć pierdolonego zdjęcia. Dobranoc.
Anonim 21:58, 24.05.2011
kurwa nienawidze was kurwy nienawidze tego zjebanego świata pierdolcie sie wszyscy chuje jebane
idenaa 23:35, 17.06.2011
wkurwia mnie moja rodzina, ktora potrafi tylko zabijac marzenia, wierzac ze predzej osama zmartwychwstanie niz ja cos osiagne, i z ktorymi za ch... nie da sie wytrzymac- dom wariatow. wkurwia mnie kuba, to ze nie wiem co z tym zrobic. wkurwia mnie przyszlosc ktora jest jednym wielkim znakiem zapytania. wkurwiaja mnie obowiazki i znajomi z ktorych nic nie mam. wkurwiaja mnie moje chore wahania nastroju, moje glupie mysli tez. generalnie wkurwia mnie wszystko!!
urwipołć huncfocki 12:56, 21.06.2011
Kurwa mać, jak mnie wkurwia kiedy nie ma nic co mogłoby mnie wkurwić! Wkurwia mnie, że kupa śmierdzi. Wkurwianie się to cel naszego bytu i odbytu, gdyż każdy z nas to jebana gejowska kurwa. Chuj! Idę w chatę.
kotek 15:49, 22.06.2011
wkurwia mnie to ze nie mam co robic kuuurwa
wkurwiona 19:56, 31.07.2011
wkurwiają mnie ludzie bo ludzie to kurwy i tyla. pierdolą bez sensu non stop. nikt nie pomoże tylko stoją z boku i kurwy komentują.
sadasdas 18:39, 01.08.2011
Ale Ty kurwa dziwny jesteś.
sdasd 18:39, 01.08.2011
a Ty kotek wyjdź na dwór, jak wkurwia Cię to że nie masz co robić.
dsadas 18:41, 01.08.2011
a ten anonim to już w ogóle pojebany ;d
KKK 20:33, 07.09.2011
Wkurwia mnie masa nie ludzie lecz masa którą tworzą. To jest takie tępe i ułomne w chuj. Zero racjonalnego myślenia i wkurwiają mnie uchodźcy, jebańcy sprzedają te swoje zjebane piły do tego śmierdzą, zawalają miejsca w autobusie, chodzą z nożami i siekierami, zapładniają białe kobiety wypuszczając na świat plugawe dziecię głupie kurwy. Są gośćmi więc kurwy zachowujcie się jak goście wyjebał bym w piździec wszystkich !
cool 10:10, 12.10.2011
widać ze jesteś złośnikiem
Wielki Machalas 13:09, 10.11.2011
Wkurwia mnie Twoje pierdolenie.
ygy 19:54, 14.11.2011
Wielki Machalas - gówno rozumiesz, jak reszta i to mnie wkurwia najbardziej. Najdobitniejsze i najbardziej trafne słowa jakie czytłem. Jestem w 100% za tym wkurwem.
Wielki Machalas 12:37, 15.11.2011
Szanowny Wielce kurwa Wkurwiony Panie ygy! Ten pojebany wkurw jest po prostu typowym pierdoleniem smarkacza z LO. Jak autora WSZYSTKO tak chujowo wkurwia,to niech kurwa z jebanego mostu skoczy i chuj!
wkurwiony 12:46, 07.12.2011
wkurwia mnie wszytko w pizdu jebane i gowno jak lezy na chodniku i śmierdzi jak pojebane
japierdole 22:59, 12.12.2011
wkurwia mnie to,ze jak sie staram to kurwa osoba 10razy głupsza robi coś lepiej ode mnie albo pisze test lepiej a jest konkretnym debilem kurwa
;o 16:58, 13.12.2011
wkurwia mnie geografia
nie ma huja takiego jak fb 02:55, 26.12.2011
twarzoksiżka mnie wkurwia kurwa dla tego ze ludzie zakładają że ją kurwa musisz mieć jebane cioty społecznościowe
Coś nie tak 21:55, 01.01.2012
Z większością się zgadzam, ale sam mam kumpla geja i jest normalniejszy niż wielu "normalnych" spokojnych ludzi, którzy chcą wysyłać ludzi na Syberię ( masz podobne zdanie co Hitler i Stalin wiesz? ). Mówię o geju, a nie o pedałach na tych paradach. Widzę różnicę między gej, a pedał.

"* Wkurwia mnie to, że po ulicy ma prawo chodzić taki jeb*ny gej co lubi (KURWA NIE DOKOŃCZĘ BO SIĘ ZRZYGAM!!!!) i kurwa robi demonstracje? KURWA NASZ RZĄD NIE POZWOLI NAM POWIEDZIEĆ NA NICH PEDAŁ! ŻAL KURWA! ROZJEBAŁ BYM TE KUR*Y! WYWIÓZŁ KURWA NA SYBIR! KURWA NIEDŁUGO BĘDĄ MIELI WIĘCEJ PRAW OD NAS!"

A kilka linijek niżej:

"* WKURWIAJĄ MNIE BLOKERSI, SKINY I INNE CUDA NIEWIDY CO TYLKO IM AGRESJA W GŁOWIE!"

Czy nie zachowujesz się jak oni? Zachowujesz.
wtf?! 21:58, 01.01.2012
* Wkurwia mnie to, że po ulicy ma prawo chodzić taki jeb*ny gej co lubi (KURWA NIE DOKOŃCZĘ BO SIĘ ZRZYGAM!!!!) i kurwa robi demonstracje? KURWA NASZ RZĄD NIE POZWOLI NAM POWIEDZIEĆ NA NICH PEDAŁ! ŻAL KURWA! ROZJEBAŁ BYM TE KUR*Y! WYWIÓZŁ KURWA NA SYBIR! KURWA NIEDŁUGO BĘDĄ MIELI WIĘCEJ PRAW OD NAS!

* Wkurwia mnie jak każdy jedzie Rydzyka a nawet go nie zna... USŁYSZAŁ KURWA W TV CZY NA NECIE JAKIEŚ PLOTKI CZY CO I KURWA BARAN MUSI TO POWTARZAĆ! KURWA CZŁOWIEKU! KURWA MAĆ PRZECIEŻ TY MUSISZ MIEĆ SWOJE WYROBIONE ZDANIE! NIE MOŻESZ OCENIAĆ INNYCH TAK JAK INNI ICH OCENIAJĄ!!!!!


Znasz jakiegoś geja/lesbijke?
Poczekaj 21:59, 01.01.2012
Najeżdżasz na wośp, a może w przyszłości twoje dziecko zostanie uratowane? Nie pierdol, bo od połowy twojego posta w dół to ty mnie najbardziej wkurwiasz !!!
Ja 17:00, 08.02.2012
A MNIE WKURWIAJĄ TAKIE JEBANE CIOTY JAK WY KTÓRZY SIĘ WYPOWIADACIE NA TEJ STRONCE !!!NIE MACIE CO ROBIĆ W DOMU CZUJECIE SIĘ SAMOTNI TO SOBIE ZWALCIE KONIA LUB SKOCZCIE PRZEZ OKNO A NIE KURWA ŻALICIE SIĘ NA JAKIŚ DURNYCH STRONKACH JAK JAKIEŚ JEBANE CWELE !!!!
hardcorehdc 17:21, 08.02.2012
@Ja: Witamy w klubie :)
Własnie dołączyłeś do naszego grona ludzi piszących na stronie co ich wkurwia :)
staszek 00:05, 10.02.2012
wkurwia mnie to, ze z wiekszosci serwisow/forow nie moge dobrowolnie usunac konta. jak mnie to WKURWIA!!!!!!!!!!
TwojaStara 16:47, 18.02.2012
KURWA WSZYSTKO MNIE WKURWIA NAWET WY CWELE WYKURWIONE !!
kurwa 18:29, 11.03.2012
kurwa no nie
Blokers 11:32, 01.06.2012
KURWA MAĆ PIERDOLONE BAMBUSY TAŻDY TAK PIERDOLI ALE TA CAŁA POLSKA JEST O KURWA DUPE POTŁUC....
WSZEDZIE SAME SZMATY DZIWKI I KURWA KSIEZNICZKI CO MYSLA ZE JAKIS PIERDOLONY KURWA MAC KSIAZE PRZYJEDZIE NA CZERWONYM FERRARI KURWA MAC A SAME SA ZJEBANYMI SUKAMI CO SIE NIE SZANUJA I PUSZCZAJA NA LEWO I PRAWO
A KURWA KOLESIE TEZ SAME CWANIAKI I PIERDOLONE PEDALY CO SIE STALO DO KURWY NEDZY Z NORMALNYMI LUDZI ???????????
Gocha 19:55, 04.07.2012
Jak mnie to wkurza wszystko, ja nie mam co jeść chce wyjechac za granicę ale nie mam kasy i w tym jebanym polskim świecie nit nie chce pomóc, najlepiej tylko brac tak jak zrobili to ze mna, niedobrze mi sie robi jak mówię a tej chorej ojczyźnie, mam syna niepełnosprawnego i nawet butów mu ortopedycznych nie mogę odebrać bo kosztuja 900zł a pieprzone centrum pomocy rodzinie nie przyjmuje faktur proforma. Co za chory świat ode mnie podatek i vat umieli wziąc, okradli mi sklep i klub i samochód jebana sprawiedliwość, teraz sie śmieją i cieszą tacy są ludzie. Żyć mi sie nie chce. jaga-nowa@wp.pl
janusz 23:57, 05.11.2012
kurwa ale mi ta strona poprawila humor haha
Anonim 02:50, 09.11.2012
A mnie wkurwiacie Wy wszyscy. Bez wyjątku...
W 01:41, 13.01.2013
Przeczytałem pierwszych 12 i... No japierdolę, na więcej nie mam ochoty. Przypuszczam że stronka równie tępa, jak użytkownik "Spierdalaj". Btw, odnośnie n'2 - piję alkohol i siedzę w domu, przed komputerem. Tego nie przewidziałeś.
Anonim 18:47, 16.01.2013
srać na to

hmm 01:16, 18.01.2013
oj tam oj tam
ps 11:23, 19.01.2013
co za burak to pisal!!!!
ChujCiNaImie 10:57, 27.02.2013
A mnie wkurwia wszystko,ten pojebany kraj bez perspektym i zjebani ludzie,społeczniaki jebane którym kurwa wszystko przeszkadza!!! Jebac stare baby !
ChujCiNaImie 11:28, 27.02.2013
I wkurwia mnie jeszcze to że ile razy bym nie jechał w taxi to jebany kierowca będzie mi za każdym razem pierdolil o pogodzie. I ludzie którzy wciąż narzekają na pogodę! Kurwa po zimno,bo mokro,bo kurwa ciepło. No ja pierdole co za kurwa zjeby! Jest taka pogoda za oknem a nie inna więc pogodz się z tym i zamknij pizde.
Anonim 11:39, 12.03.2013
wypierdalać pojebane cwele bo szkoły uczyć siE a nie napierdalaC jakieS głupie teksty wy skurwysyny jebane w dupE ruchane cwele pierdolone no
srik 20:00, 17.03.2013
...a mnie wszystko wkurwia!Jak deska w kiblu spada kiedy chce się odlać,co za debile to montują?Jak jebany wiatr mocno wieje nie wiadomo po chuj?jak ta kurewska zima się ciągnie chociaż już mogło by być kurwa ciepło,ale nie kurwa musi pizdzić szmata.nienawidzę tej kurwy.Pewnego dnia wyjadę tam gdzie jest cały rok ciepło!Wkurwiają mnie debile,co to wtykają ryj w nie swoje sprawy i debilne przepisy,ceny paliwa i wiele innych rzeczy na które nic nie poradzę,ale chętnie dał bym w ryj,tylko nie wiadomo komu!?
drut 12:35, 18.03.2013
wkurwia mnie jak sram i mi w dupe prysnie
majster 10:52, 03.04.2013
kto paczy ten debil
krystian 18:02, 06.04.2013
wkurwiają mnie wszystkie kurwy kture nie zajmna sie swoja duopą tylko patrza na innych chuj im w dupe
krystian 18:03, 06.04.2013
ale zajebisty komentarz dodałem ;] kurwa jestem zajebisty
Ehh 23:59, 07.04.2013
Wyjrzyj za okno
Widzisz?
Tak. To ja
Ta mała czerwona plamka
Jestem jasnym punktem
W twoim szarym świecie
Mała nie pozorna
Ale coś zauważasz
Nie wiesz co
Nie przejmujesz się
I odwracasz wzrok
Lecz gdy znów spojrzysz
Mnie tam nie będzie
Ujrzysz tylko porzucony
Czerwony płaszcz
kurwa 13:28, 21.04.2013
wkurwia mnie to ze wkurwiaja mnie ludzie
dustyspooky 16:44, 03.05.2013
Autor - mistrzunio . Jebłam to czytając.. Jesteś trochę popierdolony,nadużywasz słowo 'kurwa' i trochę się męczyłam czytając to,ale dawka śmiechu i prawdy( w jakiejś tam części) to zrekompensowała.
japierdole 22:09, 14.05.2013
wkurwia mnie to ze tak duzo napisałeś !
xD
czarnamambaxd 13:07, 20.05.2013
Wkurwia mnie to, że ktoś nazwywa chłamem muzykę, której nie zna.
Anonim 21:48, 20.05.2013
Wkurwia mnie wszystko.
NajebanyKolor 10:24, 21.05.2013
Wkurwia mnie ludzkość ... bo świat jest piękny tylko ludzie to jebane kurwy które wkurwiają
Anonim 19:34, 24.05.2013
Ja pierdole
yyyyy 14:43, 28.05.2013
hahahahah
anonim 19:24, 01.06.2013
Kurwa po co jest ta jebana szkoła po chuja ona jebac nauczycieli
kappa 02:09, 03.07.2013
A mnie jeszcze wkuwiają zjebani znajomi którzy z dobrego kumpla zmieniają się w szmaty w niecałe 3 sekundy.
bezpośrednia. 23:54, 11.07.2013
Wkurwiają mnie małe, pierdolnięte kurwy, które pozują na grzeczne dziewczynki będąc przy tym sukami, jakich świat jeszcze nie widział. Wkurwia mnie gdy taka pierdolona przez pół miasta laleczka klei się do zajętego już chłopaka, obnosząc się przy tym przesadnie ze swoją "rzekomą" ogromną wiarą. Takie jebane kurwy nie powinny istnieć. Ze szczególnymi pozdrowieniami dla A. M. :)
WKURW. 10:12, 18.08.2013
* Wkurwiają mnie jehowi co napierdalają mi, że jak nie
dołączę do nich to pójdę do piekła. KURWA MAĆ TACY ONI
ZATROSKANI BO KURWA KASĘ ZA JAKIEŚ KSIĄŻECZKI
NAPIERDALAJĄ! NIECH KURWA NIE PUKAJĄ DO MNIE NIGDY
WIĘCEJ!

KURWA JAKIE PIEKLO I JAKIE PIENIADDZE ?! kurwa powiedz mi ! JAK SIE NA CZYMS NIE ZNASZ KURWA TO SIE NI EWYPOWIADAJ CZLOWIEKU.
zdołowana 19:11, 18.08.2013
wkurwiaja mnie faceci ktozy sami nie wiedza czego chca! raz jest zajebiscie, a raz chujowo bez wzgledu na to co robisz! chuj im w czape!
twoja stara 15:21, 26.08.2013
KURWA MAC NIENAWIDZE WSZYSTKICH ANGLIKÓW BO TO SUKI JEBANE I TYLE!
chuj 16:28, 28.08.2013
NIENAWIDZE SWOJEGO KURWA PECHA !
NIENAWIDZE SWOJEJ NIEWIEDZY !
I WSZYSTKO PIERDOLE !
kurwiszon 02:26, 31.08.2013
Ja też bardzo chciałbym Cię wkurwić !
Marcin 20:07, 24.09.2013
Wkurwia mnie, że się wkurwiam do kurwy nędzy
Anonim 09:52, 11.11.2013
Nos amareis sie tal no ci aula peknie
wkurwiona 19:55, 28.11.2013
jak zaczelam to czytac,bylam tak zajebiscie wkurwiona tym calym zajebanym barahłem ktore jest dookala mnie,ale jak skonczylam czytac,to mi przeszlo,fajnie tak jest raz na jakis czas wyzyc sie na klawiaturze :)
old 10:22, 03.01.2014
Wkurwia mnie osoba, z którą pracuje
shi 09:12, 14.01.2014
wkurwiajace jest to, ze wszystkie takie teksty pisza lebki co do szkoly jeszcze chodza i chuja wiedza...
chujdupacipa 21:35, 16.01.2014
A mnie wkurwia wszystko! a najbardziej taki chuj co nie wie jak sie kurwa ma! jak kurwa można co chwile zmieniać zdanie!?!?!?! faceci są bardziej zmienni od kobiet!!!
zenek 13:06, 20.01.2014
NIENAWIDZĘ KURWA GÓWNA BO ŚMIERDZI! ZA KAŻDYM RAZEM JAK WIDZĘ GÓWNO TO KURWA JEBIE JAK SKURWYSYN I MNIE TO WKURWIA BO NIE LUBIĘ JAK COŚ JEBIE! GÓWNO TO KURWA JEBAĆ JE!!!
kmaniaks 20:56, 11.02.2014
Wkurwia mnie, że ludzie są kurwa tacy niewdzięczni, że zamiast słowem dziekuję, częstują Cię kopem w dupę!
chilly_90 21:11, 11.04.2014
Wkurwia mnie jak znajomi długo nie odpisują na smsy kiedy ja ZAWSZE odpisuję im natychmiast!!! Wkurwia mnie padający ciągle deszcz. Wkurwia mnie,że przez jakieś jebane domniemania jebniętego szefa wyjebali mnie z pracy. Wkurwia mnie, że nie mogę być z kobietą, którą kocham, no kurwa mać! Wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Do widzenia.
Amen.
Anonim 22:50, 19.04.2014
Zssijcie mi jaja :D
RaV 17:56, 31.05.2014
Wkurwiają mnie ludzie którzy myślą, że wszystko im się należy, oczekują bezwzględnej pomocy od wszystkich i wyciągają pieniądze od państwa w którym się znajdują. Pierdolone lewusy!!!
Piotr 21:06, 16.07.2014
Macie racje k..a !!!
asd 14:27, 17.07.2014
wszystko mnie wkurwia!!
asd 14:27, 17.07.2014
luszczyca mnie wkurwia
do dupy 20:57, 15.08.2014
mnie wszystko wkurwa ---kurwicy dostałem
WYPIERDALAJ K.CZ 01:01, 14.09.2014
Wkurwia mnie to że ! Ze kurwa stracilem itemy na skakafie wkurwia mnie to ze kurwa net sie zaraz skonczy wkurwia mnie to ze kurwa nie umiem grac w kosza wkurwia mnie to ze kurwa zawsze jestem kurwa niewyspany i kurwa musze zawsze i ni chuja wstawac o 7:15 kurwa zawsze!! nawet w sobote niedziel jprdl kurwa wkurwia mnie to ze musze isc spac i chuj xD ;p Wkurwia mnie kolega ktory nazywa sie K.CZ Czyli jebany Czarnynoga ktory jest jebanym murzynem i zydem do kurwy raz ukradl mi zegarek murzyn jebany do teraz mam to przed oczami wkurwia mnie to ze jebane cwele z neta kurwa porzadnego kanalu kurwa nie umia zorganizowac wkurwia mnie to ze zawsze kurwa moj stary mowi ze ja kurwa nigyd nie mam racji nich chuja chocby kurwa nie wiem co!#!@ wkurwia mnie to ze kurwa jak jem jebanego hamburgera to zawsze kurwa musi cos z niego skapnac jakby kurwa nie mogli tego utamowac do KURWY! wkurwiaja mnie kurwa jebane plotkary ktore maja swoje jebane stowarzyszenie przed moim domem KURWA JEGO MAC! Wkurwiaja mnie dzieci co mnie zaczepiaja po drodzy i kurwa nie odpowiesz im spierdalaj bo maja kurwa 5 lat jprdl do tego jeszcze ich zjebani rodzice kurwa jak w zoo ..! wkurwiaja mnie ludzie co nie potrafia sie przyznac do bledu wkurwiaja mnie ludzie ktorzy maja najebane ze to oni kurwa maja racje bo im mamusia tak mowila no kurwa! wkurwiaja mnie ludzi co nie doceniaja moich pomyslow a sami maja jakies chujniki ktore ni chuja sie do niczego nie przydadza wkurwia mnie to ze zawsze kurwa jak ktos ja sie przeprowadze to jest zawsze kurwa problem z wywozem smieci jakby kurwa nie widzieli gdzie mieszkam . wkurwia mnie to ze kurwa jebane cwele grube chuje wyzywaja przechodzniow jakbym chcial im wpierdolic zrobie to w piatek :0 . Wkurwia mnie to najwazniesze moj jebany komputer ktory kurwa jak nawet pisze to nawet nie widze co napisalem bo sie zawiesza kurwa jakby sie zjebal czy cos przez 1 godzine to mnie najbardziej wkurwia!
stefan77 23:38, 10.10.2014
Wkurwia mnie kurwa że jednym wszystko się udaje, a innym co by nie zrobili wszystko w chuj w gówno się obraca. Wkurwia mnie że młodzi teraz nie mają na tyle oleju w głowie żeby uczyć się normalnych zawodów. Wkurwiają mnie uczelnie wyższe które uczą najwyżej jak zmarnować czas i pieniądze studiując nań. Wkurwiają mnie ludzie którzy interesują się każdym poza samym sobą.
Wkurwiają mnie ludzie którzy ostentacyjnie pomagają innym tylko po to żeby się móc pochwalić: "Patrzcie kurwa jakim dobrym człowiekiem jestem". Wkurwiają mnie ludzie którzy z każdej najbardziej nawet pojebanej i skomplikowanej sytuacji zawsze wychodzą obronną ręką. Wkurwia mnie że zawsze coś się spierdoli choćby nie wiem jak kurwa to było nierealne. Wkurwiają mnie wszystkie zbiegi chujowych okoliczności które pojawiają się zawsze po to żeby dojebać człowiekowi. Wkurwia mnie że żałuję wszystkiego co zrobiłem w życiu. Wkurwia mnie że zmarnowałem wszystkie możliwe szanse na wygodne życie. Wkurwia mnie że zrobiłem chyba wszystko co się dało żeby mieć chujowo. Wkurwia mnie że potrafię rozpierdolić rzeczy których rozpierdolić nie sposób. Wkurwia mnie że do cna niemal rozpierdoliłem swoje i tak pojebane życie. Wkurwia mnie że od lat nieudolnie próbuję ułożyć sobie życie. Wkurwia mnie że od dłuższego czasu potrafię jedynie topić rozpacz we wszystkich możliwych nałogach. Wkurwia mnie że nic poza wspomnianymi nałogami już mnie nie cieszy. Wkurwia mnie nieustanne słuchanie jakim chujem i nieudacznikiem jestem. Wkurwiają mnie bezsenne noce podczas których muszę wypalić paczkę papierosów, bo inaczej odjebałoby mi do spodu. Wkurwiają mnie filmy/seriale które pokazują jak wiele osiągnęli ich bohaterowie nie mając grosza przy dupie, znajomości, szczęścia, pomysłu i chuj wie czego jeszcze.
gruby to kurwa 13:57, 26.10.2014
Wkurwia mnie lokator gruby to kurwa,jebana,i kurwa rządzi nie swoim netem. Jebana locha myśli ze Szyszko mu wolna a kurwa waży ponad sto kilo, tłusta kurwa i jebany kokos i tak Ci rozpieerdole mordę gruba kurwo jebana, zryj więcej ty kurwo babilonska. Jebany boczek pierfolony gruboas. Gruby to kurwa i tyle i szuja jebana
mp 02:00, 04.11.2014
no i huj
Anonim 12:11, 07.12.2014
ale mnie wkurwia matka jak ona kurwa spina te jebana dupe to sie kurwa w dupie nie kurwi mnie wkurwia ze alt mi sie spierdolil do kurwy cipki
wkurwiony5544 20:16, 27.12.2014
Wkurwiaja mnie takie kurwa jebane dni jak dzis, ze wszystko w kolo mnie wkurwia przez caly ten jebany dzien !!!!!
hehehszki 10:38, 31.03.2015
WKURWIA MNIE TO ŻE KURWA TRZEBA WYRABIAĆ JEBANĄ KSIĄŻECZKE SANEPIDU IDĄC DO PRACY, KURWA MAM SIE MACZAĆ W GÓWNIE A POTEM W CIUCHACH? KURWA JA PIERDOLE, PO CHUJ MI SANEPID SKORO IDE PRACOWAĆ DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO!!
Zdunska Wola 14:40, 19.04.2015
Wkurwia mnie to w huj ze się wkurwiam!!
macbuk64 23:18, 01.07.2015
leczcie się palanty na nogi bo na głowę już od dzieciństwa za póżno
Pierdolić Jave 23:10, 04.10.2015
ej no dziś to się wkurwiłem dopiero co za popierdoleńce wymyśliły zabezpieczenia do javy? Kurwa przedtem można było normalnie aplikacje odpalać a teraz? KURWAAAA MAĆ Disignerzy JAVY HUJ WAM W CIPE KURWY
Krzysiek 09:37, 06.12.2015
Wkurwia Mnie moja stara już od samego Rana jest Kurwa Niedziela człowiek w niedziele odpoczywa ale nie kurwa nie kurwa chodzi jak taki lis i szuka kurwa zaczepki ja pierdole jak mnie to wkurwia !!!!! Wkurwiają MNie ludzie Któży Pomimo tego wszystkiego co widzą co się dzieje w Polsce I Europie Pomimo tego dają się manipulować zamiast KUrwa mać walczyć O Nasz Kraj Jak TO zrobił Sobieski kyrwa jego mac !!!!! Jak To zrobili Nasi dziadkowie Ak to jest kurwa mać skandal tak mnie to wkurwia ze marze by te kurwy z wiejskiej wszystkie od 38 roku życia pozdychały jednego dnia w zwysz wszystkie kurwa śmiecie !sory za błędy ort ale wiaomo oco chodzi jestem analfabeta i huj z tym kurwa jegio mac jak wam nie pasuje to wypierdalac nie wkurwiać mnie palanty jebane kurwa na huj sie czepiacie bede pisał KÓRWA ihuj wam w dupe !

Komentarze

Ładowanie...


23:15, 12.02.2010
Avatar
johny010
[103]
dobry wpis


11:10, 13.02.2010
bardzo dobry wpis


17:58, 04.03.2010
Avatar
adz...
[126]
Najbardziej mnie WKURWIA jak włączam firefoxa i mam zainstalowanego jakiegoś pokurwionego toolbara KTÓRY TAK MNIE WKURWIA ŻE JA PIERDOLE!!


19:19, 04.03.2010
[129]
Mega, propsy x]


22:33, 05.03.2010
Avatar
heh
[130]
@adz...
wystarczy, że klikniesz na niego prawym przyciskiem myszy i go wyłączasz


01:11, 07.03.2010
Avatar
johny010
[136]
Ogólnie lepszy nawet od moich wpisów... naprawdę na temat. Chuj wydrukuje go sobie, oprawię w ramke i powieszę nad łóżkiem i będę się nim motywował


12:17, 10.03.2010
Avatar
V-kurwiony
[143]
Mnie za to mega wkurwia całe zamieszanie z Michaelem Jacksonem. No ja pierdole...!!! Ja rozumiem, można posłuchać kilka dni po śmierci kilku piosenek "by uczcić pamięć" NO ALE KURWA JA PIERDOLE!!! DZIEŃ W DZIEŃ, KURWA NON-STOP - NA KAŻDEJ STACJI MICHAEL!!!!! NIECH TO CHUJ SZCZELI WSZYSTKICH CO PUSZCZAJĄ TE JEGO PIERDOLONE GÓWNA Z LAT 80/90!!! PIERDOLE JEBANEGO JACKSONA!!! CHUJ!!!


12:19, 10.03.2010
Avatar
V-kurwiony
[144]
Mnie za to mega wkurwia całe zamieszanie z Michaelem Jacksonem. No ja pierdole...!!! Ja rozumiem, można posłuchać kilka dni po śmierci kilku piosenek "by uczcić pamięć" NO ALE KURWA JA PIERDOLE!!! DZIEŃ W DZIEŃ, KURWA NON-STOP - NA KAŻDEJ STACJI MICHAEL!!!!! NIECH TO CHUJ SZCZELI WSZYSTKICH CO PUSZCZAJĄ TE JEGO PIERDOLONE GÓWNA Z LAT 80/90!!! PIERDOLE JEBANEGO JACKSONA!!! CHUJ!!!


12:19, 10.03.2010
Avatar
V-kurwiony
[145]
Mnie za to mega wkurwia całe zamieszanie z Michaelem Jacksonem. No ja pierdole...!!! Ja rozumiem, można posłuchać kilka dni po śmierci kilku piosenek "by uczcić pamięć" NO ALE KURWA JA PIERDOLE!!! DZIEŃ W DZIEŃ, KURWA NON-STOP - NA KAŻDEJ STACJI MICHAEL!!!!! NIECH TO CHUJ SZCZELI WSZYSTKICH CO PUSZCZAJĄ TE JEGO PIERDOLONE GÓWNA Z LAT 80/90!!! PIERDOLE JEBANEGO JACKSONA!!! CHUJ!!!


12:06, 16.03.2010
(przepraszam za potrójny wpis lecz coś mi się z przeglądarką zjebało)


15:56, 09.04.2010
Avatar
yhu
[159]
Dobry wpis, ale z ortografią kiepsko:) ą-om
http://yhu.pl


10:04, 27.04.2010
Avatar
kurwwwa
[182]
Wkurwia mnie że rozjebałem palec godzinę temu w pracy i nakurwia że zajebałbym mu! Kurwa i zaciapałem całą klawiaturę krwią! KURWA WASZA ZAJEBANA MAĆ BYŁA!


17:52, 14.05.2010
Avatar
monka
[191]
kurwa wpierdalacie wsyzscz innzch jebciee sieee


01:48, 15.05.2010
Avatar
Anonim
[192]
wkurwia mnie moja marta co nie jest już moja bo się pierdeoli z jakimś zasranym grubasem z tvn czy itv...jeden chuj


16:28, 15.05.2010
Avatar
masakrator666
[193]
a mnie tez WQRWIA ze was WQRWIA i ogolnie jestem WQRWIONY na potege a jebac WQRWILEM sie ze mnie to WQRWIA


17:14, 19.05.2010
Avatar
Andy
[195]
Zajebisty, tylko wkurwia mnie ze dlugi, ale to chuj.
mnie tez duzo zeczy wkurwia, 99% to co ciebie kolego, wyjebac sklepy zagraniczne, wszystko co nie nasze wyjebac, i z kurwami porzadek zrobic, ahuj mam tego wszystkiego dosyc


17:17, 19.05.2010
Avatar
Andy
[196]
Zajebisty, tylko wkurwia mnie ze dlugi, ale to chuj.
mnie tez duzo zeczy wkurwia, 99% to co ciebie kolego, wyjebac sklepy zagraniczne, wszystko co nie nasze wyjebac, i z kurwami porzadek zrobic, ahuj mam tego wszystkiego dosyc


00:32, 24.05.2010
Avatar
chuj wam w dupe
[197]
Wkurwiam mnie właściciel mojego mieszkania, jak zjebała się pralka to chuj powiedzial ze jest na gwarancji i że jutro przyjdzie to ją zabierze. KURWA od tygodnia nie widzialem tego zbolałego chuja i musze gacie prać w rękach kurwaaaa.


16:06, 24.05.2010
Avatar
wodzu
[198]
A mnie wkurwia to ze kurwa mać mnie wszyscy wkurwiają kurwa!!!!!!!!!


09:36, 23.06.2010
Avatar
kurwa!!
[251]
wkurwia mnie to że zapłaciłem dzisiaj 4 złote za 2 gorące kubki i 2 bułki w sklepie, o powinny być kurwa o połowę tańsze! wkurwiają mnie moje niskie zarobki za które ciężko wyżyć do "pierwszego". Wkurwia mnie wciskanie że bronek komarowski jest zajebisty i musze na niego głosować. Tak samo wkurwia mnie to gdy słyszę ile wynosi średnia krajowa w tym kraju bo nikogo takiego nie znam kto by tyle zarabiał. Wkurwia mnie to że musze siedzieć w pracy do 16 tak samo jak wkurwia mnie to że nie stać mnie na benzynę do samochodu bo kurwa kosztuje 5 złotych/litr. Wkurwia mnie pokurwiona polityka w tym kraju i traktowanie obywatela jak dojnej krowy


18:40, 06.07.2010
Avatar
wkurwoiona
[258]
Wkurwia mnie moja stara dla ktorej posprzątany dom jest wazniejszy niż rodzina, ze woli przez całą sobote sprzątać chałupę niz spędzić czas z rodziną.... JA PIERDOLE....


21:21, 08.07.2010
Avatar
wy
[268]
wy mnie wkurwiacie


02:22, 13.07.2010
Avatar
Przejebane
[281]
Wkurwiają mnie ludzie którzy w oczy udają przyjaciół a za plecami obrabiają dupę Wciskając Kity osobie na której Ci bardzo zależy


05:08, 25.07.2010
Avatar
werder
[299]
Przejebany kraj,przepierdolony kraj,przejebane i miasta i wioski -przejebany kraj przepierdolony kraj przejebany jedyny nasz polski!!!Wkurwia mnie wiele rzeczy a najbardziej to ,że nas okłamują na każdym kroku !Rozjebać to wszystko ,wyjebać te kurwy szmaty z tego kraju -tych wszystkich hujów -KURWA!!!


19:48, 01.08.2010
Avatar
janek
[311]
Kurwa..


19:49, 01.08.2010
Avatar
janek
[312]
Kurwa..


19:50, 01.08.2010
Avatar
janek
[313]
Kurwa..


23:30, 14.08.2010
Avatar
Wkurwiony
[328]
WKURWIA MNIE WSZYSTKO, tak że ja pierdole !
Kuuurwa Mać do chuja pana, pierdole to wszystko, jebane ścierwa, ja jebie!
Jak tu kurwa żyć na tym pojebanym świecie, a zresztą pierdole wszystko, nawet Was, chuj w cyce każdemu mieszkańcowi Polski i Europy, rozpierdolcie się wszyscy nawzajem, napierdalajcie kosy w łby, bo tylko to co pozatym światem jest warte naszej uwagi.


Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mać, do chuja pana, jebanego pierdolca ! i chuj.


16:58, 15.08.2010
Avatar
ja
[329]
wkurwia mnie ten huj niedorobiony mrol:)))))))


16:59, 15.08.2010
Avatar
kkkkkk
[330]
:PPPPP z was sa kurwy;ppppppppppppppp13:58, 28.08.2010
Avatar
werder
[341]
Wkurwiło mnie ostatnio to ,że odnowiłem mieszkanie kurwa-zapierdalałem 2 tygodnie kurwa i jak teraz patrze to prawie nic się nie zmieniło w dupę jebane ,bo to ciągle te same ściany Kurwa jego w dupę wyjebana mać!!!TE KURWY OD REKLAM CO TAK WSZYSTKO CI PODSUWAJA ,ŻE JEST ZAJEBISTE TO SĄ SZMATŁAWI OSZUŚCI I TE KURWY POWINNO SIĘ ROZJEBAĆ BO W PRAKTYCE NIC SIĘ NIE ZGADZA!!!kurwa!!!


14:00, 28.08.2010
Avatar
werder
[342]
DODAM JESZCZE ,ŻE WYJEBAŁEM NA TO WSZYSTKO W CHUJ KASY I TERAZ SIEDZĘ I PATRZĘ NA ŚCIANY JAK JAKIŚ POJEB GENETYCZNY KURWA!!!


16:51, 28.08.2010
Avatar
pokurwieniec
[343]
Wkurwiają mnie zajebane w dupę jebane Kitajce. Kurwa,te chuje zajebane niszczą swoimi pierdolonymi gównami polską gospodarkę, jebanće pierdolone. Rozjebać Chiny w pizdu, ludzie przez tych zajebańców nie mają roboty. Wkurwia mnie ten nasz jebany rząd, co kurwa kradnie wszystko w chuj, a kurwa chuj robi. Chuj z prawem , jebać rząd w dupę, bo to same piździelce, z cipą zamiast mózgownicy.


16:51, 28.08.2010
Avatar
pokurwieniec
[344]
Wkurwiają mnie zajebane w dupę jebane Kitajce. Kurwa,te chuje zajebane niszczą swoimi pierdolonymi gównami polską gospodarkę, jebanće pierdolone. Rozjebać Chiny w pizdu, ludzie przez tych zajebańców nie mają roboty. Wkurwia mnie ten nasz jebany rząd, co kurwa kradnie wszystko w chuj, a kurwa chuj robi. Chuj z prawem , jebać rząd w dupę, bo to same piździelce, z cipą zamiast mózgownicy.


16:52, 28.08.2010
Avatar
pokurwieniec
[345]
Wkurwiają mnie zajebane w dupę jebane Kitajce. Kurwa,te chuje zajebane niszczą swoimi pierdolonymi gównami polską gospodarkę, jebanće pierdolone. Rozjebać Chiny w pizdu, ludzie przez tych zajebańców nie mają roboty. Wkurwia mnie ten nasz jebany rząd, co kurwa kradnie wszystko w chuj, a kurwa chuj robi. Chuj z prawem , jebać rząd w dupę, bo to same piździelce, z cipą zamiast mózgownicy.


23:30, 05.09.2010
Avatar
pablo13
[351]
wkurwia mnie się wkurwiać zresztą życie jest stanowczo za drogie i nie opłaca się żyć i to mnie wkurwia !


17:12, 07.09.2010
Avatar
M M
[352]
Wkurwiają mnie portale typu Erodate - wylęgarnie kurew i pedałów. Bym to kurwa wyjebał w pozdu!


17:15, 07.09.2010
Avatar
M M
[353]
Wkurwiają mnie portale typu Erodate - wylęgarnie kurew i pedałów. Bym to kurwa wyjebał w pozdu!


17:16, 07.09.2010
Avatar
M M
[354]
Wkurwiają mnie portale typu Erodate - wylęgarnie kurew i pedałów. Bym to kurwa wyjebał w pozdu!


17:26, 07.09.2010
Avatar
balamutnik
[355]
biedny frustrat...


01:38, 23.09.2010
Avatar
A,per
[362]
Wkurwiam sie sam na siebie


21:33, 25.09.2010
Avatar
eddy
[368]
Wkurwia mnie ten jebany szuja soraja bo wali w huja daun jeden papapa kurwa wypowiedziec sie nie umie debil!!!! i te małe bachory jebane co biegaja po podwórku szmaty małe wkurwiaja mnie tez te kurwy i cwele z asnyka co sie wpierdalają na moje miejsce parkowania wyjebie kiedys ich w powietrze!!!!!!!!


15:45, 17.10.2010
Wkurwy dodawajcie jako wkurwy a nie komentarze - będziecie bardziej widoczni :)


19:42, 25.10.2010
Avatar
sabaka
[391]
wkurwia mnie ze jebie mnie zgaga po piwie


05:40, 01.11.2010
Avatar
Anonim
[412]
moje zdanie:

jestes wspanialy zajebisty

popierdolony do konca
ja cie kurwa zabije

i w kurwa pizde napisze
co sie kurwa w twoim zgu kurwa znajduje

wkurwia mnie bo jestes kurwa hukido
i myslisz ze jestes kurwa kims

Wkurwia już 92 ludzi

jestes pojebany popierolony do dupy smieciem niczym


nara


13:45, 06.11.2010
Avatar
SKUrwysynsko sie wkurwiłem
[415]
Wkurwia mnie ten pierdolony internet który chodzi jak kurwa zbita, od czego kurwa tak wolno chodzi chuj?!


16:10, 06.11.2010
Avatar
Anonim
[416]
wkórwia mnie szkoła kto tą jebaną szkołę wymyślił co za huj


00:09, 21.11.2010
Avatar
milej
[461]
denerwuje mnie ze selekcja naturalna w tych czasach ostro szwankuje.pozdrawiam


23:36, 05.12.2010
Avatar
tomek
[482]
wkurwia mie to , ze niby musze tu pracowac w tym pierdolonym kraju za chuj wie jakie grosze z mzona o wyimaginowanej emeryturze chuj zus to bankrut polska to bankrut tusk to kurwisko wszystko to chuj trzeba okradac krasc jebac wszystko dupa


22:33, 06.12.2010
Avatar
nik
[484]
wkurwia mnie ciocia Marysia co wyjebała mojego debila starego na 15 hektarów .ja zapierdalam a te kurwy się wożą powiem tylko 3 słowa huj huj huj


22:35, 06.12.2010
Avatar
nik
[485]
wkurwia mnie ciocia Marysia co wyjebała mojego debila starego na 15 hektarów .ja zapierdalam a te kurwy się wożą powiem tylko 3 słowa huj huj huj


23:11, 08.12.2010
Avatar
Anonim
[492]
a mnie wkurwia że ciebie wkurwiają takie bzdety... wszyscy jesteście wkurwiający, chuj wam w dupe


23:13, 08.12.2010
Avatar
Anonim
[493]
w chuj dobra stronka a gdzie ma linki "poleć znajomemu" lub "lubię to facebook"?


23:14, 08.12.2010
Avatar
Anonim
[494]
w chuj dobra stronka a gdzie ma linki "poleć znajomemu" lub "lubię to facebook"?


08:19, 09.12.2010
Linki i boxy w przygotowaniu. :) Troche mam mało czasu ale zaniedługo będzie to o czym pisałeś.


17:13, 10.12.2010
Avatar
anonim
[514]
mnie wkurwia sto razy więcej rzeczy ale jakoś trzeba żyć na tym pojebanym świecie.Ta strona jest super.Jedna z niewielu rzeczy w internecie które mnie nie wkurwiają


16:11, 19.12.2010
Avatar
Chuj kurwa mać
[547]
Wkurwia mnie to że nie mogę nigdzie znaleść jak napisać jebany komentarz!


17:07, 21.12.2010
Avatar
wyjebanie
[586]
wkurwia mnie to ze wszyscy pierdolą jakieś smenty a nikomu(włącznie ze mną) nie przyjdzie do głowy żeby ruszyć dupę i spróbować coś zmienić


17:08, 21.12.2010
Avatar
wyjebanie
[587]
wkurwia mnie to ze ciągle mnie wszystko wkurwia


00:12, 22.01.2011
Avatar
lolo
[659]
Wkurwia mnie zima


22:07, 14.02.2011
Avatar
wypierdalaj
[789]
a mnie wkórwia twój tekst bo jest w chuj za długi i pierdole cie


13:34, 01.03.2011
Avatar
pierdolony chuj skurwiały pedał
[863]
wkurwia mnie pierdolona zima kurwa mać zimno śnieg kurwa znowu i chuj, pierdole zimę w dupe


15:21, 08.04.2011
Avatar
Anonim
[947]
wy mnie wkurwiacie


17:58, 11.04.2011
Avatar
Mauy
[987]
Wkurwio mie,ze nimom cugu w kominie na dworze w altanie ja pierdole!!!


16:03, 19.05.2011
Avatar
fdmelfmlemflemfelmflefmkdnio;l
[1053]
wkurwia MNIE to że jak kurwa w końcu chcę zrobić projekt na chemię to do kurwy nie mogę znaleźć pierdolonego zdjęcia. Dobranoc.


16:03, 19.05.2011
Avatar
fdmelfmlemflemfelmflefmkdnio;l
[1054]
wkurwia MNIE to że jak kurwa w końcu chcę zrobić projekt na chemię to do kurwy nie mogę znaleźć pierdolonego zdjęcia. Dobranoc.


21:58, 24.05.2011
Avatar
Anonim
[1064]
kurwa nienawidze was kurwy nienawidze tego zjebanego świata pierdolcie sie wszyscy chuje jebane


23:35, 17.06.2011
Avatar
idenaa
[1102]
wkurwia mnie moja rodzina, ktora potrafi tylko zabijac marzenia, wierzac ze predzej osama zmartwychwstanie niz ja cos osiagne, i z ktorymi za ch... nie da sie wytrzymac- dom wariatow. wkurwia mnie kuba, to ze nie wiem co z tym zrobic. wkurwia mnie przyszlosc ktora jest jednym wielkim znakiem zapytania. wkurwiaja mnie obowiazki i znajomi z ktorych nic nie mam. wkurwiaja mnie moje chore wahania nastroju, moje glupie mysli tez. generalnie wkurwia mnie wszystko!!


12:56, 21.06.2011
Avatar
urwipołć huncfocki
[1108]
Kurwa mać, jak mnie wkurwia kiedy nie ma nic co mogłoby mnie wkurwić! Wkurwia mnie, że kupa śmierdzi. Wkurwianie się to cel naszego bytu i odbytu, gdyż każdy z nas to jebana gejowska kurwa. Chuj! Idę w chatę.


15:49, 22.06.2011
Avatar
kotek
[1110]
wkurwia mnie to ze nie mam co robic kuuurwa


19:56, 31.07.2011
Avatar
wkurwiona
[1241]
wkurwiają mnie ludzie bo ludzie to kurwy i tyla. pierdolą bez sensu non stop. nikt nie pomoże tylko stoją z boku i kurwy komentują.


18:39, 01.08.2011
Avatar
sadasdas
[1242]
Ale Ty kurwa dziwny jesteś.


18:39, 01.08.2011
Avatar
sdasd
[1243]
a Ty kotek wyjdź na dwór, jak wkurwia Cię to że nie masz co robić.


18:41, 01.08.2011
Avatar
dsadas
[1244]
a ten anonim to już w ogóle pojebany ;d


20:33, 07.09.2011
Avatar
KKK
[1341]
Wkurwia mnie masa nie ludzie lecz masa którą tworzą. To jest takie tępe i ułomne w chuj. Zero racjonalnego myślenia i wkurwiają mnie uchodźcy, jebańcy sprzedają te swoje zjebane piły do tego śmierdzą, zawalają miejsca w autobusie, chodzą z nożami i siekierami, zapładniają białe kobiety wypuszczając na świat plugawe dziecię głupie kurwy. Są gośćmi więc kurwy zachowujcie się jak goście wyjebał bym w piździec wszystkich !


10:10, 12.10.2011
[1386]
widać ze jesteś złośnikiem


13:09, 10.11.2011
Avatar
Wielki Machalas
[1435]
Wkurwia mnie Twoje pierdolenie.


19:54, 14.11.2011
Avatar
ygy
[1455]
Wielki Machalas - gówno rozumiesz, jak reszta i to mnie wkurwia najbardziej. Najdobitniejsze i najbardziej trafne słowa jakie czytłem. Jestem w 100% za tym wkurwem.


12:37, 15.11.2011
Avatar
Wielki Machalas
[1459]
Szanowny Wielce kurwa Wkurwiony Panie ygy! Ten pojebany wkurw jest po prostu typowym pierdoleniem smarkacza z LO. Jak autora WSZYSTKO tak chujowo wkurwia,to niech kurwa z jebanego mostu skoczy i chuj!


12:46, 07.12.2011
Avatar
wkurwiony
[1497]
wkurwia mnie wszytko w pizdu jebane i gowno jak lezy na chodniku i śmierdzi jak pojebane


22:59, 12.12.2011
Avatar
japierdole
[1515]
wkurwia mnie to,ze jak sie staram to kurwa osoba 10razy głupsza robi coś lepiej ode mnie albo pisze test lepiej a jest konkretnym debilem kurwa


16:58, 13.12.2011
Avatar
;o
[1516]
wkurwia mnie geografia


02:55, 26.12.2011
Avatar
nie ma huja takiego jak fb
[1534]
twarzoksiżka mnie wkurwia kurwa dla tego ze ludzie zakładają że ją kurwa musisz mieć jebane cioty społecznościowe


21:55, 01.01.2012
Avatar
Coś nie tak
[1549]
Z większością się zgadzam, ale sam mam kumpla geja i jest normalniejszy niż wielu "normalnych" spokojnych ludzi, którzy chcą wysyłać ludzi na Syberię ( masz podobne zdanie co Hitler i Stalin wiesz? ). Mówię o geju, a nie o pedałach na tych paradach. Widzę różnicę między gej, a pedał.

"* Wkurwia mnie to, że po ulicy ma prawo chodzić taki jeb*ny gej co lubi (KURWA NIE DOKOŃCZĘ BO SIĘ ZRZYGAM!!!!) i kurwa robi demonstracje? KURWA NASZ RZĄD NIE POZWOLI NAM POWIEDZIEĆ NA NICH PEDAŁ! ŻAL KURWA! ROZJEBAŁ BYM TE KUR*Y! WYWIÓZŁ KURWA NA SYBIR! KURWA NIEDŁUGO BĘDĄ MIELI WIĘCEJ PRAW OD NAS!"

A kilka linijek niżej:

"* WKURWIAJĄ MNIE BLOKERSI, SKINY I INNE CUDA NIEWIDY CO TYLKO IM AGRESJA W GŁOWIE!"

Czy nie zachowujesz się jak oni? Zachowujesz.


21:58, 01.01.2012
Avatar
wtf?!
[1550]
* Wkurwia mnie to, że po ulicy ma prawo chodzić taki jeb*ny gej co lubi (KURWA NIE DOKOŃCZĘ BO SIĘ ZRZYGAM!!!!) i kurwa robi demonstracje? KURWA NASZ RZĄD NIE POZWOLI NAM POWIEDZIEĆ NA NICH PEDAŁ! ŻAL KURWA! ROZJEBAŁ BYM TE KUR*Y! WYWIÓZŁ KURWA NA SYBIR! KURWA NIEDŁUGO BĘDĄ MIELI WIĘCEJ PRAW OD NAS!

* Wkurwia mnie jak każdy jedzie Rydzyka a nawet go nie zna... USŁYSZAŁ KURWA W TV CZY NA NECIE JAKIEŚ PLOTKI CZY CO I KURWA BARAN MUSI TO POWTARZAĆ! KURWA CZŁOWIEKU! KURWA MAĆ PRZECIEŻ TY MUSISZ MIEĆ SWOJE WYROBIONE ZDANIE! NIE MOŻESZ OCENIAĆ INNYCH TAK JAK INNI ICH OCENIAJĄ!!!!!


Znasz jakiegoś geja/lesbijke?


21:59, 01.01.2012
Avatar
Poczekaj
[1551]
Najeżdżasz na wośp, a może w przyszłości twoje dziecko zostanie uratowane? Nie pierdol, bo od połowy twojego posta w dół to ty mnie najbardziej wkurwiasz !!!


17:00, 08.02.2012
Avatar
Ja
[1591]
A MNIE WKURWIAJĄ TAKIE JEBANE CIOTY JAK WY KTÓRZY SIĘ WYPOWIADACIE NA TEJ STRONCE !!!NIE MACIE CO ROBIĆ W DOMU CZUJECIE SIĘ SAMOTNI TO SOBIE ZWALCIE KONIA LUB SKOCZCIE PRZEZ OKNO A NIE KURWA ŻALICIE SIĘ NA JAKIŚ DURNYCH STRONKACH JAK JAKIEŚ JEBANE CWELE !!!!


17:21, 08.02.2012
[1592]
@Ja: Witamy w klubie :)
Własnie dołączyłeś do naszego grona ludzi piszących na stronie co ich wkurwia :)


00:05, 10.02.2012
Avatar
staszek
[1596]
wkurwia mnie to, ze z wiekszosci serwisow/forow nie moge dobrowolnie usunac konta. jak mnie to WKURWIA!!!!!!!!!!


16:47, 18.02.2012
Avatar
TwojaStara
[1624]
KURWA WSZYSTKO MNIE WKURWIA NAWET WY CWELE WYKURWIONE !!


18:29, 11.03.2012
Avatar
kurwa
[1699]
kurwa no nie


11:32, 01.06.2012
Avatar
Blokers
[1863]
KURWA MAĆ PIERDOLONE BAMBUSY TAŻDY TAK PIERDOLI ALE TA CAŁA POLSKA JEST O KURWA DUPE POTŁUC....
WSZEDZIE SAME SZMATY DZIWKI I KURWA KSIEZNICZKI CO MYSLA ZE JAKIS PIERDOLONY KURWA MAC KSIAZE PRZYJEDZIE NA CZERWONYM FERRARI KURWA MAC A SAME SA ZJEBANYMI SUKAMI CO SIE NIE SZANUJA I PUSZCZAJA NA LEWO I PRAWO
A KURWA KOLESIE TEZ SAME CWANIAKI I PIERDOLONE PEDALY CO SIE STALO DO KURWY NEDZY Z NORMALNYMI LUDZI ???????????


19:55, 04.07.2012
Avatar
Gocha
[2026]
Jak mnie to wkurza wszystko, ja nie mam co jeść chce wyjechac za granicę ale nie mam kasy i w tym jebanym polskim świecie nit nie chce pomóc, najlepiej tylko brac tak jak zrobili to ze mna, niedobrze mi sie robi jak mówię a tej chorej ojczyźnie, mam syna niepełnosprawnego i nawet butów mu ortopedycznych nie mogę odebrać bo kosztuja 900zł a pieprzone centrum pomocy rodzinie nie przyjmuje faktur proforma. Co za chory świat ode mnie podatek i vat umieli wziąc, okradli mi sklep i klub i samochód jebana sprawiedliwość, teraz sie śmieją i cieszą tacy są ludzie. Żyć mi sie nie chce. jaga-nowa@wp.pl


23:57, 05.11.2012
Avatar
janusz
[2431]
kurwa ale mi ta strona poprawila humor haha


02:50, 09.11.2012
Avatar
Anonim
[2439]
A mnie wkurwiacie Wy wszyscy. Bez wyjątku...


01:41, 13.01.2013
Avatar
W
[2888]
Przeczytałem pierwszych 12 i... No japierdolę, na więcej nie mam ochoty. Przypuszczam że stronka równie tępa, jak użytkownik "Spierdalaj". Btw, odnośnie n'2 - piję alkohol i siedzę w domu, przed komputerem. Tego nie przewidziałeś.


18:47, 16.01.2013
Avatar
Anonim
[2902]
srać na to01:16, 18.01.2013
Avatar
hmm
[2915]
oj tam oj tam


11:23, 19.01.2013
Avatar
ps
[2922]
co za burak to pisal!!!!


10:57, 27.02.2013
Avatar
ChujCiNaImie
[3091]
A mnie wkurwia wszystko,ten pojebany kraj bez perspektym i zjebani ludzie,społeczniaki jebane którym kurwa wszystko przeszkadza!!! Jebac stare baby !


11:28, 27.02.2013
Avatar
ChujCiNaImie
[3092]
I wkurwia mnie jeszcze to że ile razy bym nie jechał w taxi to jebany kierowca będzie mi za każdym razem pierdolil o pogodzie. I ludzie którzy wciąż narzekają na pogodę! Kurwa po zimno,bo mokro,bo kurwa ciepło. No ja pierdole co za kurwa zjeby! Jest taka pogoda za oknem a nie inna więc pogodz się z tym i zamknij pizde.


11:39, 12.03.2013
Avatar
Anonim
[3150]
wypierdalać pojebane cwele bo szkoły uczyć siE a nie napierdalaC jakieS głupie teksty wy skurwysyny jebane w dupE ruchane cwele pierdolone no


20:00, 17.03.2013
Avatar
srik
[3163]
...a mnie wszystko wkurwia!Jak deska w kiblu spada kiedy chce się odlać,co za debile to montują?Jak jebany wiatr mocno wieje nie wiadomo po chuj?jak ta kurewska zima się ciągnie chociaż już mogło by być kurwa ciepło,ale nie kurwa musi pizdzić szmata.nienawidzę tej kurwy.Pewnego dnia wyjadę tam gdzie jest cały rok ciepło!Wkurwiają mnie debile,co to wtykają ryj w nie swoje sprawy i debilne przepisy,ceny paliwa i wiele innych rzeczy na które nic nie poradzę,ale chętnie dał bym w ryj,tylko nie wiadomo komu!?


12:35, 18.03.2013
Avatar
drut
[3164]
wkurwia mnie jak sram i mi w dupe prysnie


10:52, 03.04.2013
Avatar
majster
[3288]
kto paczy ten debil


18:02, 06.04.2013
Avatar
krystian
[3310]
wkurwiają mnie wszystkie kurwy kture nie zajmna sie swoja duopą tylko patrza na innych chuj im w dupe


18:03, 06.04.2013
Avatar
krystian
[3311]
ale zajebisty komentarz dodałem ;] kurwa jestem zajebisty


23:59, 07.04.2013
Avatar
Ehh
[3330]
Wyjrzyj za okno
Widzisz?
Tak. To ja
Ta mała czerwona plamka
Jestem jasnym punktem
W twoim szarym świecie
Mała nie pozorna
Ale coś zauważasz
Nie wiesz co
Nie przejmujesz się
I odwracasz wzrok
Lecz gdy znów spojrzysz
Mnie tam nie będzie
Ujrzysz tylko porzucony
Czerwony płaszcz


13:28, 21.04.2013
Avatar
kurwa
[3411]
wkurwia mnie to ze wkurwiaja mnie ludzie


16:44, 03.05.2013
[3487]
Autor - mistrzunio . Jebłam to czytając.. Jesteś trochę popierdolony,nadużywasz słowo 'kurwa' i trochę się męczyłam czytając to,ale dawka śmiechu i prawdy( w jakiejś tam części) to zrekompensowała.


22:09, 14.05.2013
Avatar
japierdole
[3595]
wkurwia mnie to ze tak duzo napisałeś !
xD


13:07, 20.05.2013
Avatar
czarnamambaxd
[3617]
Wkurwia mnie to, że ktoś nazwywa chłamem muzykę, której nie zna.


21:48, 20.05.2013
Avatar
Anonim
[3619]
Wkurwia mnie wszystko.


10:24, 21.05.2013
Avatar
NajebanyKolor
[3622]
Wkurwia mnie ludzkość ... bo świat jest piękny tylko ludzie to jebane kurwy które wkurwiają


19:34, 24.05.2013
Avatar
Anonim
[3655]
Ja pierdole


14:43, 28.05.2013
Avatar
yyyyy
[3681]
hahahahah


19:24, 01.06.2013
Avatar
anonim
[3713]
Kurwa po co jest ta jebana szkoła po chuja ona jebac nauczycieli


02:09, 03.07.2013
Avatar
kappa
[3850]
A mnie jeszcze wkuwiają zjebani znajomi którzy z dobrego kumpla zmieniają się w szmaty w niecałe 3 sekundy.


23:54, 11.07.2013
Avatar
bezpośrednia.
[3879]
Wkurwiają mnie małe, pierdolnięte kurwy, które pozują na grzeczne dziewczynki będąc przy tym sukami, jakich świat jeszcze nie widział. Wkurwia mnie gdy taka pierdolona przez pół miasta laleczka klei się do zajętego już chłopaka, obnosząc się przy tym przesadnie ze swoją "rzekomą" ogromną wiarą. Takie jebane kurwy nie powinny istnieć. Ze szczególnymi pozdrowieniami dla A. M. :)


10:12, 18.08.2013
Avatar
WKURW.
[4139]
* Wkurwiają mnie jehowi co napierdalają mi, że jak nie
dołączę do nich to pójdę do piekła. KURWA MAĆ TACY ONI
ZATROSKANI BO KURWA KASĘ ZA JAKIEŚ KSIĄŻECZKI
NAPIERDALAJĄ! NIECH KURWA NIE PUKAJĄ DO MNIE NIGDY
WIĘCEJ!

KURWA JAKIE PIEKLO I JAKIE PIENIADDZE ?! kurwa powiedz mi ! JAK SIE NA CZYMS NIE ZNASZ KURWA TO SIE NI EWYPOWIADAJ CZLOWIEKU.


19:11, 18.08.2013
Avatar
zdołowana
[4142]
wkurwiaja mnie faceci ktozy sami nie wiedza czego chca! raz jest zajebiscie, a raz chujowo bez wzgledu na to co robisz! chuj im w czape!


15:21, 26.08.2013
Avatar
twoja stara
[4168]
KURWA MAC NIENAWIDZE WSZYSTKICH ANGLIKÓW BO TO SUKI JEBANE I TYLE!


16:28, 28.08.2013
Avatar
chuj
[4176]
NIENAWIDZE SWOJEGO KURWA PECHA !
NIENAWIDZE SWOJEJ NIEWIEDZY !
I WSZYSTKO PIERDOLE !


02:26, 31.08.2013
Avatar
kurwiszon
[4194]
Ja też bardzo chciałbym Cię wkurwić !


20:07, 24.09.2013
Avatar
Marcin
[4284]
Wkurwia mnie, że się wkurwiam do kurwy nędzy


09:52, 11.11.2013
Avatar
Anonim
[4444]
Nos amareis sie tal no ci aula peknie


19:55, 28.11.2013
Avatar
wkurwiona
[4506]
jak zaczelam to czytac,bylam tak zajebiscie wkurwiona tym calym zajebanym barahłem ktore jest dookala mnie,ale jak skonczylam czytac,to mi przeszlo,fajnie tak jest raz na jakis czas wyzyc sie na klawiaturze :)


10:22, 03.01.2014
Avatar
old
[4705]
Wkurwia mnie osoba, z którą pracuje


09:12, 14.01.2014
Avatar
shi
[4783]
wkurwiajace jest to, ze wszystkie takie teksty pisza lebki co do szkoly jeszcze chodza i chuja wiedza...


21:35, 16.01.2014
Avatar
chujdupacipa
[4798]
A mnie wkurwia wszystko! a najbardziej taki chuj co nie wie jak sie kurwa ma! jak kurwa można co chwile zmieniać zdanie!?!?!?! faceci są bardziej zmienni od kobiet!!!


13:06, 20.01.2014
Avatar
zenek
[4836]
NIENAWIDZĘ KURWA GÓWNA BO ŚMIERDZI! ZA KAŻDYM RAZEM JAK WIDZĘ GÓWNO TO KURWA JEBIE JAK SKURWYSYN I MNIE TO WKURWIA BO NIE LUBIĘ JAK COŚ JEBIE! GÓWNO TO KURWA JEBAĆ JE!!!


20:56, 11.02.2014
Avatar
kmaniaks
[5038]
Wkurwia mnie, że ludzie są kurwa tacy niewdzięczni, że zamiast słowem dziekuję, częstują Cię kopem w dupę!


21:11, 11.04.2014
Avatar
chilly_90
[5358]
Wkurwia mnie jak znajomi długo nie odpisują na smsy kiedy ja ZAWSZE odpisuję im natychmiast!!! Wkurwia mnie padający ciągle deszcz. Wkurwia mnie,że przez jakieś jebane domniemania jebniętego szefa wyjebali mnie z pracy. Wkurwia mnie, że nie mogę być z kobietą, którą kocham, no kurwa mać! Wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Do widzenia.
Amen.


22:50, 19.04.2014
Avatar
Anonim
[5390]
Zssijcie mi jaja :D


17:56, 31.05.2014
Avatar
RaV
[5607]
Wkurwiają mnie ludzie którzy myślą, że wszystko im się należy, oczekują bezwzględnej pomocy od wszystkich i wyciągają pieniądze od państwa w którym się znajdują. Pierdolone lewusy!!!


21:06, 16.07.2014
Avatar
Piotr
[5740]
Macie racje k..a !!!


14:27, 17.07.2014
Avatar
asd
[5749]
wszystko mnie wkurwia!!


14:27, 17.07.2014
Avatar
asd
[5750]
luszczyca mnie wkurwia


20:57, 15.08.2014
Avatar
do dupy
[5936]
mnie wszystko wkurwa ---kurwicy dostałem


01:01, 14.09.2014
Avatar
WYPIERDALAJ K.CZ
[6235]
Wkurwia mnie to że ! Ze kurwa stracilem itemy na skakafie wkurwia mnie to ze kurwa net sie zaraz skonczy wkurwia mnie to ze kurwa nie umiem grac w kosza wkurwia mnie to ze kurwa zawsze jestem kurwa niewyspany i kurwa musze zawsze i ni chuja wstawac o 7:15 kurwa zawsze!! nawet w sobote niedziel jprdl kurwa wkurwia mnie to ze musze isc spac i chuj xD ;p Wkurwia mnie kolega ktory nazywa sie K.CZ Czyli jebany Czarnynoga ktory jest jebanym murzynem i zydem do kurwy raz ukradl mi zegarek murzyn jebany do teraz mam to przed oczami wkurwia mnie to ze jebane cwele z neta kurwa porzadnego kanalu kurwa nie umia zorganizowac wkurwia mnie to ze zawsze kurwa moj stary mowi ze ja kurwa nigyd nie mam racji nich chuja chocby kurwa nie wiem co!#!@ wkurwia mnie to ze kurwa jak jem jebanego hamburgera to zawsze kurwa musi cos z niego skapnac jakby kurwa nie mogli tego utamowac do KURWY! wkurwiaja mnie kurwa jebane plotkary ktore maja swoje jebane stowarzyszenie przed moim domem KURWA JEGO MAC! Wkurwiaja mnie dzieci co mnie zaczepiaja po drodzy i kurwa nie odpowiesz im spierdalaj bo maja kurwa 5 lat jprdl do tego jeszcze ich zjebani rodzice kurwa jak w zoo ..! wkurwiaja mnie ludzie co nie potrafia sie przyznac do bledu wkurwiaja mnie ludzie ktorzy maja najebane ze to oni kurwa maja racje bo im mamusia tak mowila no kurwa! wkurwiaja mnie ludzi co nie doceniaja moich pomyslow a sami maja jakies chujniki ktore ni chuja sie do niczego nie przydadza wkurwia mnie to ze zawsze kurwa jak ktos ja sie przeprowadze to jest zawsze kurwa problem z wywozem smieci jakby kurwa nie widzieli gdzie mieszkam . wkurwia mnie to ze kurwa jebane cwele grube chuje wyzywaja przechodzniow jakbym chcial im wpierdolic zrobie to w piatek :0 . Wkurwia mnie to najwazniesze moj jebany komputer ktory kurwa jak nawet pisze to nawet nie widze co napisalem bo sie zawiesza kurwa jakby sie zjebal czy cos przez 1 godzine to mnie najbardziej wkurwia!


23:38, 10.10.2014
Avatar
stefan77
[6384]
Wkurwia mnie kurwa że jednym wszystko się udaje, a innym co by nie zrobili wszystko w chuj w gówno się obraca. Wkurwia mnie że młodzi teraz nie mają na tyle oleju w głowie żeby uczyć się normalnych zawodów. Wkurwiają mnie uczelnie wyższe które uczą najwyżej jak zmarnować czas i pieniądze studiując nań. Wkurwiają mnie ludzie którzy interesują się każdym poza samym sobą.
Wkurwiają mnie ludzie którzy ostentacyjnie pomagają innym tylko po to żeby się móc pochwalić: "Patrzcie kurwa jakim dobrym człowiekiem jestem". Wkurwiają mnie ludzie którzy z każdej najbardziej nawet pojebanej i skomplikowanej sytuacji zawsze wychodzą obronną ręką. Wkurwia mnie że zawsze coś się spierdoli choćby nie wiem jak kurwa to było nierealne. Wkurwiają mnie wszystkie zbiegi chujowych okoliczności które pojawiają się zawsze po to żeby dojebać człowiekowi. Wkurwia mnie że żałuję wszystkiego co zrobiłem w życiu. Wkurwia mnie że zmarnowałem wszystkie możliwe szanse na wygodne życie. Wkurwia mnie że zrobiłem chyba wszystko co się dało żeby mieć chujowo. Wkurwia mnie że potrafię rozpierdolić rzeczy których rozpierdolić nie sposób. Wkurwia mnie że do cna niemal rozpierdoliłem swoje i tak pojebane życie. Wkurwia mnie że od lat nieudolnie próbuję ułożyć sobie życie. Wkurwia mnie że od dłuższego czasu potrafię jedynie topić rozpacz we wszystkich możliwych nałogach. Wkurwia mnie że nic poza wspomnianymi nałogami już mnie nie cieszy. Wkurwia mnie nieustanne słuchanie jakim chujem i nieudacznikiem jestem. Wkurwiają mnie bezsenne noce podczas których muszę wypalić paczkę papierosów, bo inaczej odjebałoby mi do spodu. Wkurwiają mnie filmy/seriale które pokazują jak wiele osiągnęli ich bohaterowie nie mając grosza przy dupie, znajomości, szczęścia, pomysłu i chuj wie czego jeszcze.


13:57, 26.10.2014
Avatar
gruby to kurwa
[6520]
Wkurwia mnie lokator gruby to kurwa,jebana,i kurwa rządzi nie swoim netem. Jebana locha myśli ze Szyszko mu wolna a kurwa waży ponad sto kilo, tłusta kurwa i jebany kokos i tak Ci rozpieerdole mordę gruba kurwo jebana, zryj więcej ty kurwo babilonska. Jebany boczek pierfolony gruboas. Gruby to kurwa i tyle i szuja jebana


02:00, 04.11.2014
Avatar
mp
[6599]
no i huj


12:11, 07.12.2014
Avatar
Anonim
[6844]
ale mnie wkurwia matka jak ona kurwa spina te jebana dupe to sie kurwa w dupie nie kurwi mnie wkurwia ze alt mi sie spierdolil do kurwy cipki


20:16, 27.12.2014
Avatar
wkurwiony5544
[6978]
Wkurwiaja mnie takie kurwa jebane dni jak dzis, ze wszystko w kolo mnie wkurwia przez caly ten jebany dzien !!!!!


10:38, 31.03.2015
Avatar
hehehszki
[7841]
WKURWIA MNIE TO ŻE KURWA TRZEBA WYRABIAĆ JEBANĄ KSIĄŻECZKE SANEPIDU IDĄC DO PRACY, KURWA MAM SIE MACZAĆ W GÓWNIE A POTEM W CIUCHACH? KURWA JA PIERDOLE, PO CHUJ MI SANEPID SKORO IDE PRACOWAĆ DO SKLEPU ODZIEŻOWEGO!!


14:40, 19.04.2015
Avatar
Zdunska Wola
[8058]
Wkurwia mnie to w huj ze się wkurwiam!!


23:18, 01.07.2015
Avatar
macbuk64
[8751]
leczcie się palanty na nogi bo na głowę już od dzieciństwa za póżno


23:10, 04.10.2015
Avatar
Pierdolić Jave
[10007]
ej no dziś to się wkurwiłem dopiero co za popierdoleńce wymyśliły zabezpieczenia do javy? Kurwa przedtem można było normalnie aplikacje odpalać a teraz? KURWAAAA MAĆ Disignerzy JAVY HUJ WAM W CIPE KURWY


09:37, 06.12.2015
Avatar
Krzysiek
[11186]
Wkurwia Mnie moja stara już od samego Rana jest Kurwa Niedziela człowiek w niedziele odpoczywa ale nie kurwa nie kurwa chodzi jak taki lis i szuka kurwa zaczepki ja pierdole jak mnie to wkurwia !!!!! Wkurwiają MNie ludzie Któży Pomimo tego wszystkiego co widzą co się dzieje w Polsce I Europie Pomimo tego dają się manipulować zamiast KUrwa mać walczyć O Nasz Kraj Jak TO zrobił Sobieski kyrwa jego mac !!!!! Jak To zrobili Nasi dziadkowie Ak to jest kurwa mać skandal tak mnie to wkurwia ze marze by te kurwy z wiejskiej wszystkie od 38 roku życia pozdychały jednego dnia w zwysz wszystkie kurwa śmiecie !sory za błędy ort ale wiaomo oco chodzi jestem analfabeta i huj z tym kurwa jegio mac jak wam nie pasuje to wypierdalac nie wkurwiać mnie palanty jebane kurwa na huj sie czepiacie bede pisał KÓRWA ihuj wam w dupe !