#5063 - Co mnie wkurwia? dodał: Pierdolićwas 18:04, 02.07.2014
-wkurwia mnie stan wkurwienia

-wkurwia mnie pierdolony Putin, powinno się wziąć skurwysyna i wykastrować, a potem nakarmić nim ogień.

-wkurwia mnie jebany wschód, te wszystkie pojebane indyjskie sekty, chora kultura, traktowanie tych chińczyków jak jakieś jebane mrówki, ubóstwo, niewolnictwo, terroryzm, jakieś plemiona i chuj wie co jeszcze

-wkurwia mnie to, że w czasie wojny pierdoleni niemcy wymordowali całą inteligencje w Polsce i teraz cały czas w tym kraju rodzą się same esy , a oczywiście nasi sąsiedzi z zachodu super rozwinięty kraj i tak się kurwa mówi niemcy to, a niemcy sro, a niemcy mają to, a my nie mamy tego. ja pierdole, a ci pewnie mają z nas beke w chuj i jeszcze się pewnie cały czas wzbogacają na tym co nam kurwy porozkradały KURWA MAĆ

-wkurwia mnie to, że muszę mieszkać na jakimś jebanym zadupiu, które niby jest "miastem" , a tak naprawdę to cuchnąca wieś. Nie ma tutaj NIC, bo nic oprócz marketu nie utrzymałoby się dłużej niż pół roku. Do tego jak się tu wjeżdża to czuć taki charakterystyczny odór - ścieków, śmieci, gnojówy. Każdy zna każdego i zresztą jest to taki prymitywny poziom społeczeństwa , że szkoda się nad tym punktem rozpisywać.

-wkurwia mnie miejscowy proboszcz, który z religijnością nie ma nic wspólnego. Zależy mu tylko na kasie i jakby mógł to by z każdego mieszkańca wysączył co się tylko da. Kurwa, co rok nowy samochód bo już nie ma co z tym hajsem robić pedał jebany. A jeszcze jak ma jakieś sapy do ludzi o jakieś pierdolone uczęszczanie to już dostaje maksymalnego wkurwienia, bo o co mu niby chodzi jak nie o to żeby jak najwięcej wrzuciło na tackę ?

-wkurwia mnie system oświaty, ja pierdole nie wiem kto tam siedzi. Na jaką cholerę takie przedmioty jak plastyka, czy muzyka, technika i inne gówna które powinny być co najwyżej dodatkowe z wyboru, a nie potem siedzisz w szkole do czwartej, a jak jeszcze jest zima to wracasz do domu wieczorem no zajebiście :)))) . I na chuj zmienili 8 klas podstawówki na pierdolone gimnazjum - baza psychopatów stworzona do wyniszczania młodych osobników. kurwa.

-wkurwiają mnie ci hejterzy. Niedorobione debile. Jak czytałem komentarze na yt pod "Cichą Wodą" to myślałem , że się zasram. Jeden powtarza za drugim, zero własnego zdania i kurwa myślą , że dojebali. Tak samo na jednym komunikatorze do gry jest taki koleś co cały czas po gierce jedzie, NO ALE KURWA OCZYWIŚCIE GRA W NIĄ DALEJ. Czasami mam ochotę wejść kurwa za tą drugą strone i mu najebać, jak już słyszę jego głos to dostaje kurwicy. Wiecznie niezadowolona pizda.

-wkurwiają mnie "dzieci w sieci" , przyjebane nastolatki, gimbusy, i wyjątkowo esowaci starsi. Te wkurwiające błędy ortograficzne, te chore opinie, hejty, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać czy iść i to wszystKo ZAPIERDOLIĆ.

-wkurwia mnie nasz wspaniały rząd, ci pierdoleni politycy. KURWA MAĆ każdy chce tylko wyjść na swoje. Jebany poseł zarabia kilkanaście tysięcy złotych, a gdzieś tam w kraju który reprezentuje ludzie nie mają co do gara włożyć i jeszcze muszą płacić te pierdolone coraz wyższe podatki. Bieda biede po dupie klepie, a oni nic z tym nie robią , bo zadowoleni kase mają. KURWA MAĆ jak bym tam się z piłą wjebał na to ich pierdolone posiedzenie to by byli biedni.

-wkurwiają mnie muchy bo srają na wszystko, do tego siadają na gównach, a potem ci się wpierdoli taka do domu i siada na: jedzeniu i kurwa na wszystkim. Do tego to ich wkurwiające bzyczenie.

-wkurwiają mnie ludzkie skłonności do zła. Zabijali, zabijają i zabijać będą. Rasę ludzką zawsze to rajcowało, czy jakieś palenie na stosie czy wieszanie. Zawsze były kurwa tłumy i wielka podnieta. Wgl ludzie to kurwy , każdy tak naprawdę myśli tylko o sobie i to kurwa wszechobecne motto "Po trupach do celu".

-wkurwia mnie to jak niektórzy są naiwni, czy głupi. Ja nie moge, większość jest jak takie roboty. Zastanawiam się czy niektórzy wgl mają mózg...

-wkurwia mnie brak tolerancji, to że większość ma tak ograniczony umysł. Dotyczy to wielu aspektów i już nie chce mi się wszystkich wymieniać.

-wkurwia mnie to, że jak w jakiejś bogatej rodzinie trafi się utalentowane dziecko to ma kurwa świetlaną przyszłość, a gdzieś tam w biedzie rodzą się wybitni ludzie , a jedyne co dostają to kopa w cipe.

-wkurwia mnie to jak dzisiejszy świat jest skonstruowany. Wszędzie gdzie nie spojrzysz korupcja, patologia, zabójstwa, strajki, uprowadzenia, choroby, samobójstwa, afery, tragedie, wojny i na co to wszystko? Dlaczego? Powiem wam. Przez człowieka. Pierdolonego człowieka który kiedyś doprowadzi do upadku tej planety i tyle z tego będzie. Jeden wielki chuj.

-wkurwia mnie też to , że jestem częścią tego wszystkiego.
Wkurwia 30 ludzi
MamWyjebane 22:31, 02.07.2014
O, widze ze kogos wkurwiaja te same rzeczy co mnie. Zgadzam sie. Swiat upada. Ludzie to skurwysyny. A najgorsze to, ze jest sie czescia tego gowna. I nie mozna sie z tego wydostac.
Super Krówka Krytyk 02:42, 03.07.2014
I pomyśleć, że ja to wszystko czytam, bo w końcu lubię długie wypowiedzi :D Wkurwia mnie w większości to samo, ale cóż poradzić ;/
Anonim 17:13, 25.07.2014
Komentarz skasowany
bumsrakaszakalaka 17:51, 24.08.2014
denny wkurw postaraj sie . ; )) . ; ! ; p
kwiatonatorka 17:54, 24.08.2014
dawit jest lepszy od cb
rabiega 17:54, 24.08.2014
do chemii przysiądz a nie na portalach wulgaryzmow uzywasz.

Komentarze

Ładowanie...


22:31, 02.07.2014
[5704]
O, widze ze kogos wkurwiaja te same rzeczy co mnie. Zgadzam sie. Swiat upada. Ludzie to skurwysyny. A najgorsze to, ze jest sie czescia tego gowna. I nie mozna sie z tego wydostac.


02:42, 03.07.2014
I pomyśleć, że ja to wszystko czytam, bo w końcu lubię długie wypowiedzi :D Wkurwia mnie w większości to samo, ale cóż poradzić ;/


17:13, 25.07.2014
Avatar
Anonim
[5781]
Komentarz skasowany


17:51, 24.08.2014
Avatar
bumsrakaszakalaka
[6050]
denny wkurw postaraj sie . ; )) . ; ! ; p


17:54, 24.08.2014
Avatar
kwiatonatorka
[6051]
dawit jest lepszy od cb


17:54, 24.08.2014
Avatar
rabiega
[6052]
do chemii przysiądz a nie na portalach wulgaryzmow uzywasz.