#7047 - dodał: WerterPC 00:30, 12.09.2015
Polscy dziennikarze, to jebane dziwki i cioty! Właśnie oglądałem "wywiad" odnośnie zakładania biznesu w Polsce. Kurwa, zero trudnych pytań! ZERO! Tylko: "Jakie są statystyki odnośnie zakładanych biznesów w Polsce?", "Dlaczego młodzi ludzie boją się założyć biznes?", "Co nam daje własny biznes?" Itp. jebane bzdety umówione współnie poza kamerą!
Ja na wstępie bym pytał o rzeczy typu: "Jakby się pan odniósł do głosów, że w Polsce nie opłaca się zakładać biznesu, bo ZUS niszczy małych przedsiębiorców na potęgę?", "Eksperci są zdania, że to właśnie ci najmniejsi przedsiębiorcy napędzają gospodarkę kraju, a nie korporacje. Dlaczego więc ZUS prześladuje ich jak tylko może?", "Dlaczego ZUS nie bierze pod uwagę w jakiej okolicy działa biznes i czym się zajmuje na jaką skalę, tylko wszystkim nakazuje płacić sobie 1000 miesięcznie?"
Ale nie, kurwa, gryzipiórki pierdolone muszą zadawać tylko wygodne pytania, bo inaczej ich wypierdolą z roboty... Pełen szacunek do niezależnych dziennikarzy, którym zależy.
Wkurwia 29 ludzi

Komentarze

Ładowanie...