Wkurwiają mnie ludzie którzy się wpierdalają w nie swoje sprawy.
Z grubsza rzecz biorąc jestem samotnikiem, może raz na rok przyjedzie do mnie kumpel (który tak mówiąc przy okazji powrócił jak feniks z popiołów po 3 miesiącach), jak już przyjeżdża to nie zwraca uwagi zbytnio czy mój pokój jest sterylnie czysty itd (żeby nie było zawszę ogarniam z grubsza syf), po prostu jest spoko, takimi ludźmi staram się otaczać na co dzień.
Ale nie wszyscy są tacy. Jako wkurwiający przykład mogę podać moich dziadków, wpierdalają się do wszystkiego, niezależnie czy to ich sprawa, czy mają dostateczną wiedzę i umiejętności na dany temat itd. Musiałem zerwać tynk ze ściany w pokoju, zerwałem zaszpachlowałem i poczekałem aż wyschnie, mówię sobie - ściana nie wygląda źle, tynk gładki więc nie będę się bawić w malowanie bo mi się nie chce... Przyjeżdżają moi dziadkowie i od razu -SZURURURUUBUBUBURURURUR!!! O BOSZZZEEE JAK TAK MOŻNA NIE POMALOWAĆ!!! A JAK KTOŚ TU CIĘ ODWIEDZIIII!!!! SCZUUUZUURURUURBUBUURURURURUUUU!!! Odpowiedziałem że nikt mnie nie odwiedza... -SZURURURBUUURRURUUUUU!!! TO NIE MA ZNACZENIA!! JAK TAK MOŻNA!!! SZURUBUURUURURU!!! Olałem to ale w końcu tak się do tego dopierdalali przez bite 4 miesiące że musiałem to chujstwo pomalować. Mój ojciec zna się na elektronice, w komórce (która ma ze 100m2) trzyma dwa stare telewizory kineskopowe (w środku są kondensatory wysoko pojemnościowe które warte są ok 200zł+), moja babcia to zobaczyła i od razu - SZURURUBURUBUURUBU!!! CO TO TAK TU STOI!!! TAKIE ŚMIECI!!! JA TO WEZMĘ!!! U MNIE TO ZA TYDZIEŃ TAKIE GRATY WYWOŻĄ!!! Odpowiedziałem że są tam wartościowe części... TO TRZEBA ROZLOZYC I WYNIESC!!! SZURUBURUBUEU! Już mam tego kurwa zajebana mać dosyć! A spróbuj swój sprzeciw jakoś inteligentnie za argumentować to zaraz odszczeka wściekle że -"nie bądź taki mądry"... Co to kurwa w ogóle za argument?! Nie bądź taki mądry?! To co może mam być kurwa debilem? Czy ja się im wpierdalam do tego ich smutnego jak pizda życia?! Nic tylko kurwa do kościoła i z powrotem do domu przed telewizor...
Wkurwia 32 ludzi
wkurwia mnie to wszystko 16:58, 23.08.2016
Niestety większość ludzi w tym smutnym kraju chyba w genach ma wpierdalanie się w nieswoje sprawy. Tego nie spotka się nigdzie indziej na świecie tylko w PL sami recenzenci i te ich "złote opinie" albo "dobre rady". Każdy powinien interesować się własnym życiem.

Komentarze

Ładowanie...


16:58, 23.08.2016
Niestety większość ludzi w tym smutnym kraju chyba w genach ma wpierdalanie się w nieswoje sprawy. Tego nie spotka się nigdzie indziej na świecie tylko w PL sami recenzenci i te ich "złote opinie" albo "dobre rady". Każdy powinien interesować się własnym życiem.