Wpisy#11584 - Znowu hejt na zwierzęta... dodał: Anonim 18:33, 08.11.2017
Wkurwił mnie wpis parę wkurwów niżej w którym ktoś anonimowy określił swojego, nieżywego już psa "to tylko zwierzę" - ja pierdole, JAK można być takim skurwysynem? Przepraszam, że tak piszę, ale jak można napisać o istocie żywej "to tylko jakieś zwierzę" i wyzywać swoją matkę, której jest smutno z tego powodu od szmat...sorry, że piszę posta o takiej, ofensywnej tematyce ale budzi się we mnie wewnętrzny sprzeciw kiedy widzę tutaj takie wkurwy.

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" - J. Piłsudski.

PS. Na YouTube ten hejt na zwierzęta też działa, jest filmik który oczywiście nie został zablokowany przez kochanego YT. Dobra...tymczasem idę w kimę, jutro napiszę, treściwego wkurwa którego miałem napisać dziś ale co tam.
Wkurwia 4 ludzi
#11583 - Cheaty dodał: Anonim 14:18, 08.11.2017
Wkurwiają mnie cheaty i cheaterzy. To samo wkurwia innych ludzi, ale ostatnio napotkałem jakiegoś głupka, który powiedział "to tylko gra" - a nie pomyślał, że to jest czyjaś pasja albo co najmniej sposób spędzania wolnego czasu (tzw. Czasoumilacz) i nie chcę, żeby ktoś mi to psuł!
Wkurwia tylko autora
#11582 - Rodzina dodał: Akive70 12:19, 08.11.2017
Wkurwia mnie moja rodzina, którą bez wątpienia mogę nazwać patologią. Przemoc, alkoholizm i despotyzm wychowawczy, to rzeczy z jakimi musiałam się zmierzyć jako dziecko. Pół życia w jebanej biedzie bo matce się zachciało dziecka zamiast iść do tej jebanej szkoły się uczyć i być kimś... O ojcu już nie wspomnę bo ledwo co podstawówkę ukończył. Po 21 latach patrzenia jak ojciec chleje, matka daje dupy ukraińcom, a babka rządzi całą rodziną tak by wszyscy robili to co ona każe...powiedziałam dość. Mieszkam w popierdolonym szarym i brudnym mieście, gdzie wypłata to komedia a ludzie to wiecznie narzekające, zawistne i marazmowe kurwy (co i mi już się udziela). W swojej pojebanej rodzinie jestem czarną owcą bo nie popieram pracy na taśmie, siedzenia na dupie i pierdzenia w fotel przy oglądaniu Tvnu. Na ogół pierdole ameby intelektualne, pokolenia 500+,Januszy, karyny, Grażyny, co w chuj nie odpowiada mojej rodzinie. 22 lata na karku i nie mam ani obrączki na palcu, ani szczyla, ani planów by takowego posiadać. Chcę zwiedzać, chcę osiągnąć jakiś sukces zawodowy w życiu, poznawać ciekawych ludzi. Planuję za półtorej roku po licencjacie opuścić swoje pierdolone miasteczko, znaleźć lepszą pracę i kontynuować naukę w Krakowie. Co mnie wkurwia? To że rodzina ciągnie mnie w dół.
"Nigdzie nie wyjdziesz, masz być tu z nami!
Marnujesz tylko pieniądze na te swoje wyjazdy!
I tak Ci się nie uda, tu masz dom, tu masz pracę, chłopaka se znajdź, wnuków chcemy" .... Nosz ja pierdole kurwa mać. Wkurwia mnie, że nie mogę żyć po swojemu, że nie mam ŻADNEGO wsparcia od najbliższych w dążeniu do celu. Chcę spierdalać jak najdalej od tej ciemnoty. Jak mam kurwa skończyć jak oni i całe życie zapierdalać po 12h rozładowując palety, to już wolę zdechnąć za młodu.

Wkurwia 19 ludzi
NoSystem 16:31, 08.11.2017
Znam ten ból. Znam te klimaty. Całe życie takie widoki. W tym kraju to każdy jest jakiś niedojebany umysłowo. Takie społeczeństwo. Pozostaje ci wypierdalać jak najdalej od tego barachła, bo pierdolnie ci psychika. A jak pójdziesz po pomoc, to dokończą cię psychotropami. Tu jest dżungla. Tylko najsilniejsi wygrywają. Ludzi inteligentnych, myślących inaczej traktuje się jak ścierwo, i spuszcza w kanał. Bo bydła jest więcej. W kupie siła. Kupy nikt nie ruszy, ani palca do niej nie włoży. Tu się nigdy nic nie zmieni. Tak jak w Kolumbii lub krajach afrykańskich, gdzie wojny domowe trwają już do chuja lat.
Introwertycznytyp 23:51, 08.11.2017
Też mnie wkurwiają. Co się nie zrobi to źle. Najlepiej to zaorać jakąś maniurę, 500 plus do łapy i jebać pasję, zainteresowania, hobby. Potem tylko wegetacja i tyle z życia.
NoSystem 00:56, 09.11.2017
Niech sobie wegetują. Tylko tego typu ścierwa ludzkie mają to do siebie, że chciałyby widzieć kogoś w takim samym położeniu. Inaczej obraza majestatu. Szkoda prądu. Oni twierdzą, że znalezienie CHOPA lub panny to jakaś największa życiowa nobilitacja. A bachory to największe szczęście. Tylko dlaczego ja nie widzę u nich szczęścia, tylko same patologie i zaoranie życiem. Nie mówiąc o ich wyglądzie i atrakcyjności fizycznej. BUHAHAHA. Pierdolić takie coś. Ja to bym mógł to zawinąć w folię, i na śmietnik wyjebać. Jakbym się miał tak katować całe życie, to już faktycznie najlepiej zdechnąć za młodu. Albo nawet rak. Parę lat się pomęczysz, i cię wpierdoli. A tutaj musisz się zajeżdżać w takim układzie fizycznie i psychicznie. Nieraz całe dziesięciolecia. A idź pan do chuja z taką drogą życiową.
#11581 - ZIMNO W CHAŁUPIE dodał: Anonim 07:05, 08.11.2017
Wkurrrrrwia mnie, że mi zimno kurrrrwa. Mieszkam w starym domu rodziców gdzie jest 15-16 stopni, a zbjebany brat nie chciał się dorzucić do węgla, by częściej palić nim w piecu. Jak się kurwa przeprowadzę do kawalerki to będę się tak grzać, że mi flaki wyjdą dupą. Gorące prysznice to będzie codzienność. Kurwa kiedyś przeczytałam, że jakiegoś więźnia za czasów II WŚ torturowali m.in. tym, że miał w celi 15 stopni. Tyle ile ja na co dzień o tej porze.
Wkurwia 11 ludzi
NoSystem 01:04, 09.11.2017
Jakbym czytał o sobie. Też całe życie morzą mnie zimnem. Jeszcze zazwyczaj trafiam na takie kurwy, którym zawsze za gorąco. I to gdzie nie pojadę. Całe życie jedno i to samo. Na wyjazdach zarobkowych za granicę, w kryminale, w domu. Wszędzie te kurwy tylko okna otwierają, nawet w największy mróz. Wszędzie się wietrzą non stop. Jebane bydło powypierdalać z chałup na powietrze. Tam to dopiero powywietrzaliby się za wszystkie czasy.
#11578 - Hejtowanie Sci-Fi dodał: Anonim 18:55, 07.11.2017
Witam wszystkich wkurwowiczów! Mój, dzisiejszy wkurw będzie się tyczył idiotów którzy hejtują filmy Science-Fiction Fantasy takie jak Star Wars, Harry Potter czy Hobbit. Nie rozumiem tego, bo kurwa PO RAZ kolejny wracamy do punktu dzisiejszych dzieci które są zapatrzone w Smartfona, czy ki chuja, oraz słuchają lewicy, Gimperka, Cypiska...a tych filmów to kompletnie mają na nie wyjebane - spoko, niech nawet mają wyjebane. Ależ kurwa jak taki dzieciak zacznie wyzywać jakąś sagę/uniwersum którego jesteś fanem to cię wyśmieje bo "Jesteś staroświecki, bo oglądasz filmy z XX wieku" - kurwaaaa no po prostu muszę się wyładować bo wszyscy piszą, że "Star Łors to gufno!!", "Hary Poter śśie!111" A ja wam kurwa powiem, że wasz Gimper i Cypis ssą mego...ale taki to już z mordą wyskakuje ewentualnie z tych lat XX wieku to lubi tylko Avatara i nic więcej "bo najpopólarnieiży filmig s tamtyh lad!!111" aha i jeszcze przy okazji muszę się napatrzeć na kolejne teksty o papieżu JP II które zawsze można znaleźć przy hejcie takich lewaków! jednym słowem chujnia.

PS. Oczywiście - jest wielu którzy lubią te uniwersa, ale no kurwa w większości to te dzieciaki youtuberów które za młodu chcą być dresami czy innymi tam proletariuszami i nie oglądać hamerykańskich filmów, żeby - tu cytat - "nie robić siary" - kurwa kurwa kurwaaaaa. Dziękuje, dobranoc!
Wkurwia 3 ludzi
#11577 - Ta strona dodał: Rayuji 18:42, 07.11.2017
Próbowałem nawet udawać, że mnie to nie rusza, ale w dupę jego wyrąbana mać, prawda jest taka, że tutaj bez skrępowania da się ponarzekać, wpisy są wrzucane OD RAZU, a nie jak np. na chujni, kilka dni później po akceptacji moderacji, w dodatku doborowe towarzystwo.

Powodzenia z tworzeniem nowej strony podobnej do wkurwa, również czekam, a gdybym coś ogarniał robienie stron, to sam by pomógł, nie pracuję, studiuję zaocznie i aż wstyd, ze ten czas się marnuje, a tak bym brał udział w tworzeniu nowej fajnej strony i może nieco liznął fachu projektanta stron www, no i w zasadzie to mnie wkurwia.


Wkurwia 10 ludzi
PrawaStronaMedalu 16:16, 08.11.2017
Zawsze możesz dać donejta na https://tipanddonation.com/wkurwiamnieorg
#11576 - Jebany wzrost dodał: Miknow 17:14, 07.11.2017
Wkurwia mnie to, że jak miałem 11/12 lat to strasznie szybko urosłem co poskutkowało tym, że teraz mam osłabione i rozciągnięte mięśnie pleców... Oznacza to mnie więcej tyle, że np. stojąc na wyprostowanych nogach i schylając się nie mogę dotknąć otwartą dłonią ziemi, bo na plecach robi się tak zwany "garb" i muszę teraz wykonywać ćwiczenia korekcyjne. Na szczęście gdy siedzę lub stoję to nie jest to widoczne. Dla ciekawskich teraz mam prawie 16 lat i 187cm wzrostu...
Wkurwia 4 ludzi
jestemjuzzmeczony 17:34, 07.11.2017
zapieprzaj na siatkówkę lub kosza (jeśli lubisz)
jestemjuzzmeczony 17:34, 07.11.2017
bo w wieku 23 lat będziesz miał 2,58
Skorzystam jeszcze z wpisów tutaj, póki nie zamkną tej stronki. Nawiasem mówiąc, liczę na szybką reaktywację.
Ale do rzeczy:
Miałam 2 świetnie przyjaciółki, z którymi potrafiłam godzinami gadać dosłownie o wszystkim. Nie ważne, czy to była polityka, film, muzyka, gotowanie...zawsze były jakieś różnorodne tematy doobgadania. A odkąd urodziły po gówniaku, to jedynym możliwym tematem, który poruszają to dziecko i kurwa jeszcze raz dziecko. I to mnie wkurwia.
Umawia się człowiek raz od wielkiego święta by pogadać na mieście, bo normalnie nie ma czasu bo szkoła i praca a tu kurwa w koło:
- ah wiesz moja niunia to wczoraj popuściła na rzadko.
- Obudziła mnie niunia w nocy płaczem.
- Wczoraj moja niunia się cała zaśliniła i musiałam jej buzię wycierać.
- moja niunia mnie wczoraj obrzygała przy jedzeniu.
- wczoraj zobaczyłam u mojej niuni gluty na gardle...moja niunia to moja niunia sramto.
I tak mija całe spotkanie. Czasami mam ochotę po prostu powiedzieć,że gówno mnie interesuje konsystencja gówna Twojego szczyla i po prostu pójść do domu.
Czasami próbuje pokierować temat na inne tory wtrącając coś hmm...np o muzyce, mówiąc " Wczoraj słuchałam rocka". To od razu jest kontra w postaci: Oooo a moja niunia to słucha disco polo!!.
Dosłownie kurwa jakby one same już nie istniały i nie miały kompletnie nic do powiedzenia o sobie samych.
Kurwa mać ja rozumiem,że dziecko to jakiś tam rodzaj szczęścia, ale czy serio przy porodzie każdej matce wraz z dzieckiem musi wylecieć też mózg, pasje i zainteresowania?
Nie rozumiem,jak dla dziecka można na resztę życia zrezygnować ze swoich pasji i ograniczać się tylko do niego. Chore i popierdolone.
Wkurwia 14 ludzi
Situs 08:35, 07.11.2017
Akive kurwa daj jakiś kontakt
Akive70 09:05, 07.11.2017
Evika70@interia.pl
Situs 12:38, 07.11.2017
Oki kurwa
NoSystem 14:10, 07.11.2017
Ja pierdolę. Masz nieco ponad 20 lat, a twoje koleżanki już wpierdoliły się w rodzinę i bachory. A teraz jeszcze mają tak wyprane mózgi, że tylko o tym potrafią nawijać. Jak stare, zaorane życiem krowy. Jednak to prawda. Dzisiejsze pokolenie o wiele szybciej dojrzewa.
Akive70 14:16, 07.11.2017
Ps wysłałam 3 projekty loga do strony do PrawStronaMedalu. Czekam na akceptację i jedziemy z koksem. Przepraszam Was wszystkich za opóźnienie.
PrawaStronaMedalu 15:19, 07.11.2017
Odpisałem na maila, nic się nie stało z tym opóźnieniem.
#11572 - Koty jebane dodał: SlytherTrix 00:15, 07.11.2017
Szmata jebana kotka pierdolona chamówa wyjebala z domu na dwa miesiace a jak kurwa dzien przed wyjazdem za granice przylazla pierdolona tak i sie okocila na kanapie. Teraz to jej pomoz do chuja wiec biore koty robię im namiot i duperele jakies no i niech sie zajmuje po miesiacu wracam a ta kurwa ich nie karmi szmata dwa zdechly a 3 slepe bo oczy im chyba zarosly... Dzien przed tym jak miala byc sterylizowana wyjebala a teraz moja wina ze te koty zdychaja znowu jestem tyle ze dwa dni przed wyjazdem do chuja i co ja mam z nimi zrobic jak nie zra ledwo łażą? ! A w internecie tylko pisza ooo trzebba po brzuszku piescic zeby dobrze kupke robily a ja kirwa pytam przez jebana godzine co rpbic a te jebane google mi kurwa o jakims gownkr aiw8w82e99hswjiq@@!*;!; kurwa ptfu
Wkurwia 5 ludzi

Pamiętacie jak miala zostać zniesiona zmiana czasu w Polsce. Rząd właśnie odrzucił ta ustawa bo przepisy UE tego zakazują haha
Wkurwia 15 ludzi