Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2021-11

Nieodmienność losu

Kurwa!!! Odmieni się wreszcie coś w tym życiu czy już zawsze będzie tylko pod górę?! Ja pierdolę, rok za rokiem same kłody pod nogi, wiatr w oczy z piaskiem jeszcze. Porażka za porażką, czasem dla odmiany klęska.

Wkurwia to 34 osób

Reklamy świąteczne

Co za baran wymyślił żeby świąteczne reklamy napierdalały w telewizorni już od początku listopada, albo wstawiać w witryny sklepowe choinki w październiku. Kurwa, co roku to samo - klepanie jak to cudownie nie jest, bo idą święta, jebać to. P.S. Miło że ta strona wróciła po tylu latach.

Wkurwia to 32 osób

Kurwa chuj

Wkurwia mnie robienie 5 lat studiów wyższych, 18 certyfikatów, nauki 3 języków a janusz daje 2800 na rękę. Kurwa

Wkurwia to 30 osób

Miasto widmo

1. Trzeba stąd wypierdalać z tego miasta 2. Wyjechać 3. Zakwaterować 4. Robić hajs 5. Sadzić 6. Palić 7. Wypierdalać 8. Nic nas tu nie czeka 9 2 kable rj-45 10. Tyle wyniosłem z tego miasta

Wkurwia to 29 osób

Kurwa dramat

Wkurwia mnie szef jak mówi, żebym został dłużej w robocie. Kurwa

Wkurwia to 26 osób

Zbigniew Ziobro

Wkurwia mnie: Zbigniew Ziobro, pis, prawica, narodowcy, kibole, debile, niewykształceni ludzie ze wsi, TVP, Jacek Kurski (tego człowieka uważam za największego szkodnika naszych czasów), wkurwia mnie to, ze najprawdopodobniej nic sie w tym kraju nie zmieni (cytując proroka stonoge). To jest niesamowicie wkurwiające. Zwłaszcza ze już nie jestem licealista, który ma na sporo rzeczy wyjebane. A szkoda kurwa strzępić ryj Wszystkim wymienionym w moim wkurwie - chuj wam na grób

Wkurwia to 25 osób

Co kurwa

1. Murzyński chuj dla tych co kurwa zjeżdzają na sąsiedni pas "Bo za 3 kilometry jest zwężenie" - to dojedź kurwa do końca i potem na suwak a nie blokujesz pas i tworzysz sztuczny korek. 2. Jeszcze większy murzyński pyton dla tych co kurwa nie potrafią na ten suwak jeździć. Nikogo nie wpuszczają bo "Pa! cfaniak chce się wcisnąć !" 3. Mogliby w końcu odmalować te jebane linie na wszystkich rondach w olsztynie bo nikt nie wie o co tam kurwa chodzi. 4. A największy murzyński śmierdziel dla władz miasta co kurwa rozjebali całe miasto poto żeby się nachapać więcej siana i wjebać jebany tramwaj którym bedzie jeździć 5 osób i będzie desynchronizował cały ruch samochodowy jak to już jest kurwa przy galerii. Jebać ! Pozdrawiam Ignacy z żoną.

Wkurwia to 20 osób

Halloween

Wkurwia mnie influencersko-pedalski wysyp zdjęć z dynią na mordzie na instagramie.

Wkurwia to 19 osób

-_______-

debil głupi co zaczyna cos mowic i nie konczy

Wkurwia to 19 osób

Nikt się odzywa z CV

Wkurwia mnie jak wysyłam CV i nikt się nie odzywa... chyba kogoś kurwa szukają do pracy czy nie chuje

Wkurwia to 18 osób