Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2021-12

Incelizm

Kurwa mam 30 lat i nigdy nie ruchałem

Wkurwia to 25 osób

Ludzie jebaki.

Wkurwiają mnie ludzie, którzy są tylko wtedy gdy jest dobrze, a jak jest źle to spierdalają lub milczą. Jeszcze lepiej jak ktoś się deklaruje, że jesteś osobą, na której mu/jej zależy, a gdy przychodzi co do czego to jest CHCIAŁABYM CI POMÓC, TYLKO JAK.... po czym się nie odzywa i chuj. Ja nie wiem kurwa, czy tylko czasem dla ludzi jesteśmy naprawdę ludźmi, a w innych wypadkach miłym dodatkiem do życia, który odsuwany jest na bok, gdy zaczyna być niepasujący. Jak można mówić komuś, że jest ważny, po czym gdy jest się świadomym w jakim jest stanie zostawiać go tak samego i milczeć... To jest niepojęte... Płytkie są nieraz uczucia ludzkie, intencje, mosiężne są chęci wygody, nie daj Boże ktoś zatruje powietrze, zacznie mówić, ze źle się czuje, o nie kurwa, jeszcze na mnie przejdzie... Ja pierdole! Tylko no... jak potrzeba często słuchamy wszystkiego, co ktoś mówi, wysłuchamy, nie będziemy oceniać, postąpimy najlepiej jak można...a gdy nas dopadnie gorsza chwila... to kaplica, nie ma nikogo. Zostań z tym sam, nie chcemy cię jak jesteś taki, masz zawsze być miły i fajny, masz nas bawić, masz nas zaskakiwać. Od innego Ciebie uciekamy, nie chcemy Cię takiego, nie możesz być SOBĄ, nie interesują nas wszystkie twoje strony, chcemy tylko tej jednej kurwa....

Wkurwia to 20 osób

Medialna sraka

Wkurwia mnie to,że wszyscy dostali teraz sraki na punkcie tego jebanego covida...Do kurwy nędzy, wirusy były od wieków i będą zawsze a ponadto wg.mnie zaszczepienie się chuja daje bo szczepionka jest na jedną max dwie odmiany tego czegoś, a wirus, jak wiadomo z lekcji biologii nieustannie mutuje. Ja osobiście jestem przeciwny szprycowaniu się jakimś nieprzebadanym chujostwem bo mogą wystąpić gorsze powikłania niż po przejściu samej choroby. Osobiście byłem zaszczepiony potrójnie w wieku 6 lat przeciwko odrze,różyczce i jeszcze przed czymś dokładnie nie pamiętam...po czym spuchłem kurwa jak Popeye po szpinaku i mam już do końca życia niedosłuch obustronny z przewagą na prawe ucho gdzie nie słyszę prawie 80%...Rzecz jasna każdy z lekarzy w tamtejszej klinice wypierał się i twierdził że to nie od szczepionki.

Wkurwia to 17 osób

Wszystko

Wkurwiają mnie wszystko i wszyscy. Sam siebie wkurwiam.

Wkurwia to 17 osób

Nieobliczalny

Denerwuję mnie jak mam 21zł do końca miesiąca, a bombelek zasuwa w najnowszych jordanach.

Wkurwia to 14 osób

Kiedy to się skończy

Wkurwia mnie,że mam kovida i nie czuje węchu od 5 dni. Normalnie żyć się nie chce...łeb zatkany,uszy zatkane...

Wkurwia to 11 osób

Świeta

Wkurwiają mnie: 1Wigilia 2Święta 3 Ten pojebany okres koniec starego roku początek nowego

Wkurwia to 11 osób

No kurwa

Wkurwia mnie jak po czwartej kawie zaczyna mnie telepać. Kurwa no nie. No poprostu kurwa no nie.

Wkurwia to 9 osób

Same

Wkurwia mnie że dalej węch mi nie wraca i zrobię niedobre jedzenie na święta

Wkurwia to 8 osób