Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2022-01

zajebista ta stronka

wkurwia mnie to też że tak mało ludzi zna tą stronę

Wkurwia to 29 osób

Monolog

Jak mnie wkurwiają te Ukrainki co im się ryj nie zamyka.Nie wiem jak one to robią, że godzine naparzają bez tchu, nawet sekundy pauzy nie robią na oddech.Umowilam się na rzęsy do jakiegoś salonu, nie miałam pojęcia,że tam.pracuja same Ukrainki,leżę, chce odpocząć, normalnie ktoś puszcza muzykę,a te kurwa we trzy non stop napierdalały po ukraińsku,jakby się naćpały ametaminy. Wyszłam i głowa i pękała, to cyganie mają więcej ogłady.Jade ostatnio tramwajem i siadła za mną taka pizda,naparzała mi za głową jak katarynka, rozumiecie??? Non stop monolog, jak pierdolnięta.

Wkurwia to 21 osób

Ludzie

Zaczęłam pracę na infolinii banku i jestem przerażona głupotą ludzką. Jak można mieć konto w banku jakiś czas, nie wiedzieć co to identyfikator czy login do konta? Wszystko jest na umowie. Jak się logujemy na Fejsbuczka to wszyscy znają login i hasło, aby napierdalać durne komentarze. Ktoś ma konto x czasu,nagle wpisze źle hasło i dezaktywuje dostęp i musi od nowa się zalogować i dzwoni bo nie wie co to identyfiator! No ludzie ! Bez jaj! Nie umie sobie zrestartować hasła ? Nie wie co to autoryzacja? Przychodzą hasła SMS i on dzwoni pyta co to jest i co ma z tym zrobić ? pierwsze logowanie trwa półtora godziny na linii, nie umie się pierwszy raz zalogować do banku,wpisuje login który muszę debilowi podać, generuje hasło do logowania, musi tylko wpisać swoje nowe i potwierdzić Kodem SMS i rocznik 95 nie umie tego zrobić przez 1,5 godziny .Czizus jak można być takim ułomem.Dzwoni i pyta jak ma się zalogować do konta ? Pyta na jaką stronę ma wejść czy mogę mu podać stronę ,ciężko wpisać w google np mBank i logowanie .

Wkurwia to 18 osób

Eksperci w internecie

wkurwia mnie to że jebani eksperci udzielają sie a gówno o tym wiedzą i sie jeszcze sprzeczają NO KURWA

Wkurwia to 16 osób

KURWAAA

Jestem tak wkurwiony że nawet już nie wiem na co

Wkurwia to 14 osób

Męczy buły

Jak mnie wkurwiają ludzie co żyją z zawracaniu dupy innym .Typ złożył reklamacje, zresztą odwołane do 4 innych nie zasadnych.Dostał informacje,że jest rozpatrywania czas do 30 dni,jak będzie odpowiedź dostanę ją na maila jak poprzednie.Typ wydzwania po 5 razy i pyta o status reklamacji i jescze pyskuje, że czeka 40 min na linii.Na chuj zawracasz dupę takimi rzeczami człowieku ! Typ żąda rekompensaty 100 zł za to ,że ona się pomylił. Typ mi piłuje 40 min ,że chce aby reklamacja została już rozpatrzona, bo on nie ma na życie, taki pewny że dostanie te 100 zł ,a nie dostanie bo nie ma podstaw.Skad się takie gnidy biorą ?

Wkurwia to 12 osób

21 wiek wiekiem dzbanów

Jak mnie wkurwia, że w 21 wieku ludzie kurwa nie ogarniają bankowości elektronicznej.Rozumiem stare babcie, ale kurwa typ 30 lat, nie potrafi sprawdzić historii rachunku, czy miał wpływ na konto, nie wie co to blokady na tranzakcjach, nie umie przelewu zrobić sam, nie wie jak zmienić dane do banku, adres i telefon, mimo że debil na to w koncie. Nie wie co to saldo konta. Dzwoni ciągle i pyta o saldo konta, dzwoni i pyta czy był wpływ na konto .Kurwa czeka na linii 60 min aby sprawdzić czy był wpływ .Ludzie mający 25 lat kurwa tak robią ! Nie wierzę w to poprostu ! Jak w aplikacji dwie sekundy i ma to na tacy.

Wkurwia to 11 osób

Ząbek bolał

Wkurwia mnie to że z przyczyn mojego pierdolnięcia nie byłam u dentysty od lat..ostatnio się przemogłam z konieczności i wcale nie było źle. APELUJE LUDZIE,NIE MĘCZCIE SIE. JEDNA RZECZ MNIEJ DO WKURWIANIA❤️

Wkurwia to 11 osób