Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2022-02

Szopi

Chujem mi już wychodzi ta reklama szopi na youtube

Wkurwia to 12 osób

Wywód stulecia

Wkurwiam się na to że jestem ciągle zmęczony i nic mi się nie chce, wstaje rano i jestem niewyspany. W szkole nie chce zasypiać a jak tylko zasnę na chwilę to od razu dostaje opierdol milenium za to że oko zamknąłem. W robocie tak samo, z rana ledwo żyje i robię od niechcenia bo nawet prosto kroku nie umiem utrzymać i chodzę jak najebany, a wszystko bo jestem niewyspany. Robota też mnie wkurwia, wybrałem sobie kierunek jaki chciałem i teraz muszę tam łazić dzień w dzień, z tymi dziadami alkusami polskimi (niby to wspaniałe pokolenie PRL) a zdania w obcym języku nie są w stanie złożyć i się uważają za niewiadomo kogo. A tak naprawdę dzień w dzień chleją na umór i rodziny w Polsce pozostawiali bo wolą sobie na hotelu zalać pałę i spać. Szkoła też jest wkurwiająca i kierunek który sobie wybrałem, nie chce mi się tam chodzić, i wszystko mnie tam wkurwia. Jak będzie już czas to spierdalam i z tej firmy i szkoły i mam w dupie (ale co zapłacili to moje). Po chuja psa wybierałem ten kierunek. Wkurwia mnie moja beznadziejna samoocena, ona nie istnieje ale jakoś żyje sobie. Nerwica tez mnie wkurwia bo nie mogę normalnie w spokoju posiedzieć sobie bo się boje tego że mam zawał albo inną zapaść i tak się nakręcam i nic nie jestem w stanie z tym zrobić. Wkurwia mnie to że jestem wkurwiony dzień w dzień i nie widzę sensu w niczym. Ale mimo to codziennie rano wstaje i żyje i żyć będe bo co mogę innego zrobić. O.D.

Wkurwia to 10 osób

kosmiczne energie

Wkurwiają mnie ludzie z negatywną energią. Nie żebym sama była jakimś rozśpiewanym pozytywnie myślącym ptaszkiem...jestem po prostu normalna, racjonalna. Wkurwia mnie po prostu, gdy ktoś snuje miliony czarnych scenariuszy, zamiast się skupić na tym co jest i wziąć to bardziej w swoje ręce. Wkurwia mnie, gdy muszę wysłuchiwać takich rzeczy i to mimowolnie wpływa do mojej głowy i próbuje coś burzyć. Nie cierpię, gdy ktoś jest taki zafiksowany, taki zatruty sprawami z przeszłości, prezentujący miliony mechanizmów obronnych. Okropne wampiry energetyczne. Czasem od czegoś takiego autentycznie chce mi się rzygać i mam ścisk w mózgu.

Wkurwia to 10 osób

Pandemia za Odrą

Narzekacie w Polsce na covidowych paranoików i obostrzenia? W dupie byliście i gówno widzieliście. Zachód dopiero pierdolca dostał na tym punkcie. Tu nie wolno wejść, tam też nie bo niezaszczepiony albo nie przeszedłeś choroby. Pajace agitujące, że szczepienie super że zajebista sprawa i zaszczep się stary bo to fajne. Ja rozumiem że można zachęcać, ale pierdolic tak dzień w dzień? A spróbuj wejść gdziekolwiek bez maski. Spojrzenia wszystkich wokół mówią wszystko za siebie "no ale jak to tak bez maski", "załóż maskę!!!!!" i ta ich agresja w tym wszystkim jakbyś jakimś zboczeńcem i degeneratem był. Nigdzie bez maski nawet nie próbuj wejść bo cię grupa "posłusznych" obywateli zatłucze. Albo teksty o niezaszczepionych i prostestach "noo dobrze że ci niezaszczepieni wkoncu wyginą na covida i będzie spokój" "powinni się cieszyć że mogą wogole z domu wyjść" "tych to powinno się aresztować i szczepić!!!". Takie stygmatyzowanie z chuj wie jakiego powodu. Zachowanie jak z jakiegoś ciemnogrodu, a nie to są Niemcy, wzór Europy, Unia, zachód. Spróbuj nie zrobić testu w pracy albo w szkole to zobaczysz. Niemcy to jest takie społeczeństwo właśnie, zdurniałe i uwielbiające żyć pod butem i się z tego cieszyć. Mieli Kaisera, mieli Hitlera, mieli Merkel i teraz mają Scholza skurwysyna z SPD. A najbardziej wkurwiające jest to że to wszystko popierają anarchiści. No wzorowi obywatele państwa bucianego. A przecież powinni być na przeciw temu debilizmowi a oni uparcie wola mówić że "zaszczepimy was wszystkich!". Jebane sługusy kapitalizmu i pseudo lewacy. Z informacjami jest tak samo, mówili że szczepienie ma chronić przed chorobą, teraz że dzięki niemu ma być tylko łagodniejszy przebieg, a te downy niemieckie wierzą we wszystko. Kraje odchodzą od obostrzeń a ci zostają albo robią "poluzowania". Wielkie mi poluzowania. Jak ja kurwa nienawidzę tej mentalności społeczeństwa kochającego knage.

Wkurwia to 9 osób

Wasy u typq

Wkurwia mnie jak typ goli brodę i zostawia same wasy

Wkurwia to 8 osób

Szachy

Wkurwia mnie to że przegrałem wygrana partie w szachy, już nie pierwszy raz się wkurwiłem na tą grę. Pierdole i odinstalowałem aplikacje i mam wyjebane O.D.

Wkurwia to 7 osób

baby kurwa

wkurwiają mnie baby kurwa. Tępe baby w internecie, znające życie innych bardziej niż swoje, baby obszyte hasłami o kobiecym wsparciu, baby plujące na inne jadem z pyska, te baby którym mózgi tęsknią za rozumem, baby walczące o prawa o których nie mają pojęcia, baby oceniające kurwa cudze życie. Wysrywy społeczeństwa pierdolone, walcie się wszystkie. elo.

Wkurwia to 6 osób