Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2022-03

Kurwy Ukraińcy

Wkurwia mnie to, że te jebane ukraińskie banderowskie nieroby dostają 500+ i wszystkie przywileje co my, od razu PESEL, obywatelstwo, Kartę Polaka (jakby nie mogli sobie tego szmacianego dokumentu dokupić) i chuj wie co jeszcze. Te kurwy chodzą po osiedlu z czerwono-czarnymi flagami i mówią Sława Ukraini! Herojam Sława! Banderi Sława! - jeszcze brakuje, aby w polskich szkołach uczono dekaloga banderowca. Jaką trzeba być bezhonorową łajzą, aby mordować polskie kobiety i dzieci. Poza tym dlaczego temat COVID zniknął? Pewnie na Wielkanoc dojebią takie obostrzenia, że Wam się chuj przewróci na głowie, a Ukraińcom, co mają Wielki Dzień tydzień później to nagle zniosą. Jak Żydom Paschę, a te ścierwa pchają nas w wojnę z Rosją. SPECOPERACJA WYZWOLENIA OD NAZIZMU NA UKRAINIE JEST KONIECZNA

Wkurwia to 53 osób

Kurwa

Wkurwiają mnie hejterzy, którzy wyzywają innych (w tym mnie) od kurew i chujów za to, że kochają oldskulową muzykę. Ja kocham muzę z lat 80 (no, może poza Modern Talking) i boli mnie, jak jakiś idiota pluje na mnie jadem za odmienny gust. Zostałem utwierdzony w przekonaniu, że najbardziej nietolerancyjni i aroganccy są słuchacze najgorszej muzyki, jaką jest trap, mumble (c)rap, Cypis, electro house, Pitbull, RPK itp. Oni zawsze będą obrażać innych. Wkurwiają mnie patostreamerzy, bo to najgorszy typ ludzi w internecie. Wkurwia mnie to, że boję się patusów. Wkurwia mnie to, że coraz trudniej kupić normalnie jeżdżący i normalnie wyglądający samochód, tylko same SUVy i coraz więcej takich gówien, jak BMW X6, Mercedes GLE Coupe itp. Wkurwia mnie TikTok, bo to najgorsze gówno. Wkurwiają mnie zjebane programy telewizyjne typu Love Island, Ex Na Plaży, Warsaw Shore itp. Nie rozumiem kurwa, dlaczego to gówno jest popularne i jeszcze ludzie się tym jarają. Dziękuję, już mi lepiej.

Wkurwia to 7 osób

Wkurzony

Wkurza mnie to, że ten świat schodzi na psy.

Wkurwia to 7 osób

Kurwa

znowu kurwa im serwery nie działają i muszę kurwa siedziec po nocach i kurwa sie denerwować

Wkurwia to 7 osób

Jajajajaj

Nananaasaa

Wkurwia to 4 osób