Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2022-05

Pato

Wkurwiają mnie ludzie oglądający patostreamy. Oni są tylko paliwem dla tej kurwa patologii i są najbardziej bezczelni na świecie. A patostreamerzy to zdecydowanie najgorszy typ ludzi. Jedyne to, co bym im powiedział to: WYPIERDALAĆ.

Wkurwia to 15 osób

Praca w zespole

Wkurwia mnie, że introwertycy mają srogo przejebane w tych czasach. Obojętnie jakiej oferty pracy nie otworzę to wszędzie jest nasrane : Mile widziana umiejętność pracy w zespole, praca zespołowa, współpraca z młodym,dynamicznym zespołem... Kurwa mać. Czy dlaczego tak bardzo odeszło się od samodzielnych stanowisk? Marzy mi się pierdolona cisza i spokój w miejscu pracy ale nieeee....chuj mi w dupę bo praca zespołowa. Nawet kurwa praca zdalna to nieustanne rozmowy gdzie muszę pokazywać swoją mordę w kamerce i szczerzyć się jak głupi do mydła.

Wkurwia to 12 osób

PSYCHOLE

Wkurwia mnie, że psychole się nie leczą i musimy ich znosić. To jest kurwa hit.

Wkurwia to 11 osób

Młodzi

Wkurwia mnie gówniarzeria popisująca się starymi rupieciami w miastach... Osobiście jestem fanem youngtimerów gdyż są łatwiejsze w naprawach niż nowe, napchane elektroniką auta ale do sedna... raz stałem na parkingu, czekając na kumpla i podjechał jakiś debil stuningowaną audi, obok niego jakaś dziunia z wyglądu poziom IQ mniejszy niż but u lewej nogi, ja tylko zerknąłęm na samochód a typ do mnie startuje: moge ci w czymś pomóc ? Myśli smarkacz jebany że jest taki kozak i próbuje się przed dziewczyną popisać a mentalnie w środku jest pierdoloną, niedowartościowaną pizdą.

Wkurwia to 10 osób

Nie mam szczęścia

Wkurwia mnie, że nie mam szczęścia ani w pracy ani w miłości ani w zdrowiu. Moje zjebane życie to nieustanna katorga. Wkurwia mnie, że moja ukochana osoba zostawiła mnie dla jakiegoś lewicowego pokemona, który w zasadzie nie wiadomo czy jest babą czy chłopem. Wkurwia mnie, że prawie zjadłam zęby na robieniu wszystkiego aby wyrwać się od pracy fizycznej za miskę ryżu i w rezultacie pracuję umysłowo również za miskę ryżu i każdy rucha mnie w kakao na hajs. Wkurwia mnie, że cierpię na Chad przez zjebanych ludzi, których dopuściłam do swojego życia i serca. Wkurwia mnie wspieranie ukraińskiego pasożytnictwa, wkurwiają mnie rosnące ceny w sklepach przy pensjach stojących w miejscu. Wkurwia mnie, że chcę wyrwać się z tego bagna ale nie mogę absolutnie nic zrobić bo blokuje mnie depresja.

Wkurwia to 9 osób

Calle, spotkania, meetingi

Wkurwia mnie zjebany kult spotkań w korporacjach. 70% czasu mojej pracy to pierdolone spotkania. Co godzinę jakieś spotkanie. Spotkanie koordynacyjne, daily meeting, weekly meeting, spotkania wewnętrzne, spotkania z klientami, retrospektywy, dema kurwa mać. Nie zdążę w kiblu dobrze pierdnąć a już muszę lecieć na spotkanie. Masz jakiś drobny problem który możesz rozwiązać sam? Otóż kurwa nie! Masz obowiązek zaangażować w to całą firmę i zorganizować spotkanie albo pierdolonego calla. I oczywiście ten cały cyrk musisz wklepać w Google calendar i jeszcze założyć na to zadanie w systemie do zarządzania projektami. Ja pierdole co za marnotrastwo czasu pracy.

Wkurwia to 8 osób

Jebać

wszystkow pizdu

Wkurwia to 7 osób

Youtube "X being Y for Z minutes"

Zjebane wideo "ktoś robi coś przez ileś minut", które są kurwa wycinkami scen pełne zjebanie idiotycznych tekstów i nieśmiesznych zbliżeń. Trzeba być na prawdę kurwa niedojebanym odpadem, żeby coś takiego tworzyć. Bardziej niż te gówna wkurwia mnie zjebany algorytm pierdolonego youtube'a, który nie tylko masowo poleca mi to gówno, ale i nie reaguje na "nie polecaj mi".

Wkurwia to 7 osób

Zrąbane dzieciństwo

Wkurza mnie to, że miałem beznadziejne dzieciństwo i przez to mam traumę do dzisiaj, mimo że moje życie zmieniło się już na lepsze.

Wkurwia to 6 osób

___

No, widzę, że ktoś jednak dał nowe życie mojemu staremu projektowi. Mogłeś przynajmniej dać znać, że ruszasz. I powiedzieć, że wszystko będzie zerżnięte z oryginalnego wkurwiamnie.org :P

Wkurwia to 6 osób