Kurwa

Kurwa mać!
Co to kurwa jest?
No po prostu kurwa no nie
To jest kurwa dramat

Napisz co Cię kurwa boli

Wkurwiło Cię coś w pracy/szkole? Wkurwia Cię sąsiad? polityka? inflacja? pandemia? twoja wypłata? chujowe parkowanie? 500+? A może wszystko Cię wkurwia? Napisz to tutaj! Kurwa!

Top 100Najnowsze

Najlepsze z 2022-06

Chuj

Wkurwiają mnie ukraińcy.

Wkurwia to 16 osób

Szmaty

Wkurwiają mnie kurwy, dziwki i wszelkiej maści szlaufy chodzące po tym świecie. Te ruchające się z facetami tylko dla hajsu, te co opierdalają gały randomom w klubowych kiblach i te niewierne, co je niby facet zaniedbuje bo pracuje za dużo. Sama jestem babą i tylko przez takie coś cierpię, bo nie mogę znaleźć normalnego faceta. Ilekroć takowy mi się trafi, to zazwyczaj ma złamane serce bo go jakaś kurwa rzuciła, zdradziła wyzwała i on nie chce żadnych związków. Ja pierdole, ogarnijcie się wy szmaty!!! Marnujecie bardzo wartościowych facetów.

Wkurwia to 13 osób

Chuj w takie życie

W zasadzie to wkurwia mnie absolutnie wszystko. Począwszy od mojej pracy, aż po partnerów, którzy w rezultacie okazują się być szurami i spierdoloną pamięcią, co utrudnia mi naukę angielskiego, za co wszyscy mnie jebią i ruchają na kasę. No bo jak to nie umieć angielskiego? Miska ryżu, suchy chuj Ci w dupę i pizda w twarz. Wkurwia mnie, że jestem nieśmiała a w dodatku mam introwertyczną osobowość, za co w robocie mają mnie za wyrzutka, mało kto w ogóle zwraca na mnie uwagę a jak już ktoś się odzywa to zazwyczaj po to by po mnie pocisnąć. Wkurwia mnie, że podoba mi się jeden facet z pracy a ja mam klasycznie kija w dupie i nie umiem go normalnie zagadać a jak już próbuję to plącze mi się język jak pojebanej i wychodzę na darmozjada co się wysłowić nie umie. Wkurwia mnie, że mam prawie 27 lat i pierdolone 30k pożyczki do spłaty, którą wzięłam na pasożyta, który spierdolił mi życie i zdrowie, przez co teraz muszę się męczyć ze spłatą tego i na wszystkim oszczędzać i dziadować. Chuj z takim życiem kurwa.

Wkurwia to 7 osób

Reklamy

Do kurwicy doprowadzają mnie reklamy wyskakujące w randomowym momencie nutki na aplikacji muzyka w Redmi Note. No do kurwy jebanej. Jebane chińczyki.

Wkurwia to 7 osób

świat mnie wkurwia i polityka debili

skoro podwyżki pensji w % to inflacja tez powinna być dopasowana indywidualnie . a nie kurwa bogaty z 10% ma tyle że inflacje mu zniwelowało a biedny tylko zbankrutuje. Dlaczego prezydent z kolegami przed wojną na ukrainie zdążył podnieść sobie pensje bo wiedzial co bedzie od amerykanów. jak bedzie demolka to ja tez ide rozpierdalac

Wkurwia to 6 osób

Wkurwia mnie mój lokalny klub

Tylko ciągnęliby kasę z gminy, a za członkostwo 100 zł rocznie nic sensownego się nie dostaje, tylko raz w roku potwierdzić, że prezesem jest osoba X. Do tego mówię, żeby załatwili szalik za piłkę, to już ktoś powiedział, że osoba angażująca sklepik odeszła i się nie uda (a piłka nie byle jaka bo z EURO 2020).

Wkurwia to 5 osób