Brak avatara

Profil zxcvbnmasdqwe


b/d b/d b/d
2016-11-27 21:13, 10.11.2017

Wpisy


#10860 - czasoumilacz dodał: zxcvbnmasdqwe 19:13, 05.07.2017
KURWA MAĆ
Jak mnie wkurwiają te niedojebane czasoumilacze. Nosz kurwa kurwa KURWAAAAAAAAAA
Czy wy niedojebane popierdoleńce nie słyszycie, że kurwa nie ma chuja żeby w słuchawce telefonu uzyskać jakąkolwiek jakość dźwięku ? Na chuj wpierdalać sobie disco polo żeby każdy kto dzwoni mógł posłuchać kurwa "kocham cię, kocham cię szalenie" albo "ale ale aleksandra ale ale ale ładna". Ja pierdolę. To kurwa tak jakby od razu podpisywać się we wszelkich formularzach zamiast imieniem i nazwiskiem - podpisem "niedojeb".
Kurwa. Mam wrażenie że się mega starzeję, bo już przeszkadzają mi takie rzeczy i robię się zdziadziały. Ale do chuja - jak się na to nie wkurwiać ? Wszędzie to jebane disco polo i te czasoumilacze. One wcale nie umilają czasu słuchania jakichś trzasków, pojebanych beatów i debilnych tekstów. Czy naprawdę nasz dumny naród tak sobie umiłował taki kicz i muzyczne gówno jak disco polo żeby jeszcze wpierdalać je jako dzwonek czy czasoumilacz ?
Nosz kurwa
Wkurwia 21 ludzi
Wkurwia mnie Polski Bus. Człowiek biegnie na złamanie karku żeby tylko zdążyć a tu sobie kierowca wesoło spóźnia się kurwa 20 minut. Jebany śmieć. Kurwa jak mnie wkurwia brak szacunku do czasu innych ludzi. Jeszcze chuj głupi zanim ruszył gadał przez jebany kurwa telefon. Nosz kurwa maccccccccccccc

Żadnego przepraszam czy pocałuj mnie w dupę - kurwa nic. Ja pierdole. Chyba kurwa przyjmują do tej pracy niedojebow z iq ziemniaka.

Chuj z jebanym polskim busem - mam nadzieje ze skurwysyny zostaniecie wykupieni przez jakaś bułgarska firmę i was wszystkich wyjebia na zbite mordy i kurwa zdechniecie z głodu razem z waszymi popierdolonymi rodzinami.

Gardzę wami
Wkurwia 15 ludzi
jestemjuzzmeczony 18:50, 24.06.2017
jechałem raz i to na piętrze. taaaaak jebało kiblem, że wyszedłem z niego zielony. Nigdy więcej
Wkurwia mnie zanik ojczystego języka w internecie. Dotyczy to zarówno osób redagujących strony, jak i ich użytkowników.

Często czytam (choćby na Onecie) artykuły w stylu "nie sądzę by jakiś piłkarz spowodował porażkę zespołu xxx - wprost przeciwnie". Czyli kurwa co ? Trener uważa, że zespół nie przepierdolił przez jakiegoś łamagę - wprost przeciwnie ? Czyli, że uważa - czy nie ? O co tu kurwa chodzi ????? Podwójne zaprzeczenie przekracza możliwości lingwistyczne redaktorów i userów ?

następna sprawa to absolutna nieumiejętność używania "ą" i "om". Nie umiem tego wytłumaczyć, ale jeśli ktoś redaguje jakieś wiadomości gdziekolwiek - to powinien raczej być oblatanym w gramatyce i ortografii. Tymczasem niejednokrotnie - nawet w artykułach o biznesie - można natknąć się na takie proste błędy w stylu "przyglądam się opinią" albo "niech to będzie lekcjom". Nosz kurwa. Nie mogę uwierzyć, że teraz większość piszących to dyslektycy.

I na koniec:
W dawnych czasach, kiedy jeszcze demotywatory były demotywatorami - ludzie zwracali uwagę, żeby generalnie - nie było tam większych błędów. Były to obrazki tworzone z pomysłem w sposób inteligentny. W tej chwili jesteśmy w erze memów. Każdy może taki zrobić w sekundę. Przy czym podpisy do nich - jeśli się wczytać - już nawet nie zawierają błędów ortograficznych czy kurwa gramatycznych. Ludzie już nawet nie wpisują liter w kolejności. I chociaż nasz mózg odbiera to normalnie - jakby nie było błędu, to jednak jak się nad tym zastanowić - to kurwa wychodzi, że autor takiego gówna nawet nie zadaje sobie trudu, żeby wyrazić cokolwiek bez błędu. Czyli - albo jest głupi, bo nie umie - albo jest głupi o mu się nie chce.
Wkurwia 21 ludzi
Rayuji 18:40, 18.06.2017
Święta racja, szczególnie, jeśli chodzi o końcówki Ą i OM, ostatnio mam wrażenie, że pod tym względem mamy nagle w internecie wysyp pieprzonych analfabetów.
#10774 - Podekscytowany dodał: zxcvbnmasdqwe 21:27, 16.06.2017
Wkurwia mnie kiedy ktoś mówi że jest podekscytowany. Zwykle można to przeczytać bądź usłyszeć w jakichś wywiadach. A już Amerykanie nadużywają tego do maksimum.
Mam kurwa wrażenie, że to nie znaczy kompletnie nic.
Ktoś mówi dajmy na to "OMG im so excited about being here" to kurwa co to ma być ? Cieszy/denerwuje/podnieca/stresuje czy wszystko na raz, czy tylko kilka ? No do kurwy.
To jest tak kurwa słabe jak przycisk "lubię to" w facebooku, który można kliknąć pod jakimś drastycznym newsem jak np. o śmierci ludzi. Głupie, bezpłciowe i tępe.

Zero kurwa jakiegokolwiek wyrażenia emocji.
Mam wrażenie, że ludzkość powoli zaczyna przymierzać się do zatoczenia koła jeśli chodzi o zdolność wysławiania się. Duża w tym zasługa internetu, skracania wszystkiego do maksimum i tempa życia. Niemniej wkurwia mnie to, że tyle różnych emocji można zastąpić tępym "podekscytowaniem".

Wkurwia 15 ludzi
MamWyjebane 00:02, 17.06.2017
Jestem podekscytowany Twoim postem, bo mnie też to wkurwia jak chuj
Akive70 09:04, 17.06.2017
Też mnie to wkurwia... Ludzie maksymalnie upraszczają swój język i wszyscy zaczynają brzmieć tak samo żałośnie.
#10684 - Pocztowe rozmaitości dodał: zxcvbnmasdqwe 16:08, 30.05.2017
Wkurwiłem się dzisiaj na poczcie (znowu). Już kiedyś się o tym wkurwiałem.
Taka sytuacja, że za ladą krąży mnóstwo pracowników a czynne są dwa pierdolone okienka. Z czterech dostępnych. Nie można kurwa przyspieszyć mega kolejki - trzeba stać w starym, niechłodzonym budynku. A kto przede mną ? Łysiejący, spocony brudas, który nawet mimo spoconych pięciu włosów na głowie miał taki łupież, że ja pierdolę. Środki czystości jak np. mydło czy antyperspirant - zapomnij. Po co to komu. Trudno. Poczekałem sobie z 15 minut w trakcie których zainteresowała mnie taka witryna z rzeczami kultury jakie można dostać na poczcie polskiej (mała litera celowo).

Wśród rzeczy, jakie znalazłem były (lecę od góry półkami):
1. Żołnierze wyklęci, Akcje żołnierzy wyklętych, Wyklęci.
2. Album z grobami - a jakże - żołnierzy wyklętych. Smoleńsk, Katyń, Sowieci - to wszystko tytuły oryginalne.
3. Cała półka z romansidłami
4. Muzyka - tutaj cztery pozycje: the best of disco polo, Piotr Rubik, Zapomniane pieśni żołnierzy wyklętych (serio!!!) i jakaś składanka wojennych pieśni polskich
5. Kolorowanki patriotyczne dla dzieci (tak). Na jednej z nich - jebane powstanie warszawskie (nienawidzę tego wydarzenia w naszej historii).
6. Przepisy kulinarne księży i zakonnic.

Mam wrażenie, że z tego kraju chce się zrobić jakieś popierdolone tworzywo oddające hołd wojsku, armii, debilnym akcjom,w których ginęli cywile. Nie rozumiem tej debilnej zaściankowości. Tylko patrzeć, jak zacznie się ludziom wmawiać, jakobyśmy faktycznie pochodzili od sarmatów a Jezus był naprawdę Polakiem. Włączasz TVa tam wojenne dziewczyny. Noszkurważesz jebana mać. Co się kurwa dzieje z tym kultem wojny i walki w naszym kraju ? Przecież myśmy dostali na tej wojnie taki wpierdol, że Polska powinna być najbardziej pacyfistycznym krajem świata.

Wkurwia 17 ludzi
Anonim 12:03, 01.06.2017
Tak patałachu już to widzę, kolejka Janusze i Grażyny z każdej strony a ty myjesz sobie piździsko mydłem. No chyba, że miałeś na myśli sytuację w której to oto mydło ci spada i musisz się po nie schylić co by według ciebie rozluźniło atmosferę i może nawet łysiejący, spocony brudas by cię polubił ;).
zxcvbnmasdqwe 10:33, 02.06.2017
szalom, kolego. Pisz do mnie, proszę - jesteś taki zabawny :D wrzucasz każdemu na tej stronie, bo jesteś takim kozakiem w sieci. Postanowiłem, że łaskawie będę ci odpisywał i nabijał się z ciebie cały czas, bo jesteś tak kurwa żałosny, że nie przypuszczałem że w ogóle to możliwe tak bardzo :D

Dlatego dzięki, że do mnie piszesz, niedojebana stulejo. Idź się masturbować, bo i tak żadna dziewczyna (ani facet, ani też zwierzę) nigdy by ci nie dała się tknąć :*

Jesteś super. Czekam na więcej twoich niedojebanych wpisów.
NoSystem 03:49, 11.06.2017
Mesio? A ty kurwatwojawdupęzajebana mać już nawet tutaj się produkujesz? Zamiast polerować prężną pałę Byczywąsa, to ty se tu jakieś komentarze urządzasz?Raz głowa, raz dupa. Co to kurwa ma być?
#10674 - policja dodał: zxcvbnmasdqwe 22:46, 26.05.2017
Wkurwia mnie ogólnopolski hejt na policjnatów.

Byłem świadkiem ostatnio sceny:

stoi dzieciak - na oko z 8 - 9 lat w lodziarni z ojcem. Po drugiej stronie ulicy idzie patrol dwóch policjantów. Dzieciak mówi (dosyć głośno) - "jak ja ich nienawidzę, tato - chuj im w dupę". Ojciec trochę zdezorientowany: dobra, jak ich tak nie lubisz to tylko bądź cicho żeby nie było problemów.

i tu moja refleksja:

KURWA MAĆ JEBANE CIOTY.
To kurwa jest tak słabe, że nawet nie mam słów.

Jak kurwa można nienawidzić jakiejkolwiek grupy społecznej czy zawodowej będąc pierdolonym gówniarzem ?

Inny przykład: jadę sobie w trolejbusie (w lublinie to są takie tramwaje - tylko bez torów. Połączenie autobusu i tramwaju, ale bez torów). I dzieciaki na końcu widzą przez okno radiowóz. I co robią - bardzo dyskretnie szeptają "hwdp, jebać policję" i pokazują - tak żeby policjanci nie zauważyli - gest fuck you tuż pod szybą.

KURWA ALE KOZAKI.

Wkurwia mnie brak szacunku do policjantów - i chociaż sam miałem problemy znimi,to jednak kurwa - NAUCZCIE SIĘ OSZOŁOMY - szacunek należy się KURWA KAŻDEMU.

Chciałbym widzieć tych takich mocniaków jak naprawdę idą na wojnę z policją. Do tejpory tego nie ma. Albo się boją, albo są za słabi. Albo jedno i drugie.

Co do sprawy Stachowiaka: to jesttotalnie chore, goście którzy to zrobili (i którzy to zataili) powinni zostać osądzeni i skazani.
Ale to nie znaczy że całą policję zaraz trzeba jebać.
Swoją drogą - większość policjantów to raczej faceci. Zwykle jebiący policję to też faceci. Zawsze się zastanawiam - czy oni tak naprawdę chcieliby się jebać z jakimkolwiek policjantem ? Może ich kurwa kręcą kajdanki, pałka czy uzbrojenie ?


Wkurwia 20 ludzi
#10663 - Zbigniew Wodecki dodał: zxcvbnmasdqwe 23:12, 22.05.2017
Wkurwia mnie ze umarł Zbigniew Wodecki.

Kurwa tacy pozytywni ludzie powinni być nieśmiertelni.

Smierć - pierdol się.
Wkurwia 25 ludzi
Anonim 15:11, 23.05.2017
Teraz czas na ciebie patałachu :v.
zxcvbnmasdqwe 21:50, 23.05.2017
Hahaha jesteś raki zabawny i przebojowy
Anonim 23:42, 23.05.2017
Widzę, że już masz tego raka a nawet raki to dobrze może już nie będziesz marnować tlenu :P. Peace.
#10621 - Tępe baby dodał: zxcvbnmasdqwe 17:52, 11.05.2017
Wkurwiaja mnie głupie baby. Kurwa żesz jebana mać. Czy Wam - babom - naprawdę aż tak odbiera logikę i mózg ten jebany okres czy cokolwiek? Ja pierdole. Przykład pierwszy lepszy - jadę sobie do domu zmęczony i zadowolony ze za chwile sobie usiądę i odpocznę. Skręcam w uliczkę do siebie i kurwa co? Baba poprawia buty na samym środku jebanego przejścia. Myśle - kto kurwa normalny poprawia cokolwiek na środku ulicy???? Chuj - przeczekalem i w końcu przejechałem - już mam parkować a tu na jedynym wolnym miejscu stoi baba z wózkiem. A chodnik jest z pół metra dalej. Kurwa mac - kto wpierdala wózek z dzieckiem na ulice, gdzie go totalnie nie widać spomiędzy samochodów?

Ja pierdole kurwa.
Wkurwia 17 ludzi
hujnarurze 21:50, 22.06.2017
albo jak jakies debilki w szkole ida gadaja sobie i nagle sie zatrzymuja w ciasnym przejsciu ze sie ominac nie da
Wkurwia mnie kiedy słyszę o fakcie, że niedziela jest dla rodziny i powinien być zakaz handlu. O co kurwa chodzi ? To już inne zawody nie pracują w niedzielę ? Kurwa tylko sprzedawcy mają rodziny ? Pracownicy marketów muszą wykonywać wiele rzeczy jak np. sprzątanie, układanie rzeczy i inne. No kurwa i co z tego ?

Kurwa mać

jeśli ktoś podejmuje się pracy w markecie - to można założyć, że nie będzie wykonywał tylko jednej rzeczy. Słaba pensja ? No dobra - ale umówmy się - to nie jest najbardziej odpowiedzialne zadanie świata - górnicy czy lekarze mają trudniej.
A tak w ogóle - czy inne zawody nie wykonują czasem kilku czynności spoza swojej dziedziny ? Np. jeśli jesteś lekarzem, to musisz też czasem dzwonić do pacjentów, czasem ich pobadać, a czasem nawet tak nimi pomanipulować, że ogarnia się także robotę pielęgniarki czy sekretarki. Problem ? Taki job.

Dlatego kurwica mnie trafia jak słyszę o strajkach włoskich czy ciągłym ustyskiwaniu na pracę w niedzielę. Ja swoje siedzę w niedzielę - a że dyżury lekarskie obejmują 24h to ja też śpię w pracy. I są takie dni, że nawet w święta - mus to mus. Ciekawe dlaczego kurwa nikomu nie przyjdzie do głowy zamknąć szpitala na niedzielę ? Albo stacji benzynowych. Albo komisariatów i więzień. Albo - o zgrozo - kościołów. W końcu ksiądz też człowiek - odpocząłby.

Dlatego moja rada do was popierdoleńcy - zamiast strajkować i robić łaskę, że pracujecie w sklepie - wypierdalajcie i się pozwalniajcie z pracy. Do nauki - czy na jakieś studia zaoczne czy kursy i kurwa szukać lepszej pracy.
Wkurwia 16 ludzi
#10577 - moda na dupę dodał: zxcvbnmasdqwe 22:12, 29.04.2017
Ja pierdole

Czy kurwa naprawdę żyję w pojebolandzie ?
Kurważeszjebana mać gdziekolwiek - GDZIEKOLWIEK KURWA nie otworzysz internetu - tam moda na wrzucanie zdjęć dup dziewczyn w legginsach.

Nie żeby mi przeszkadzały dupeczki czy laski - każdy to lubi oglądać.

Ale kurwa - każda czynność, jaką niby dokumentuje dane zdjęcie - musi być obowiązkowo z gołą dupą/stringami/legginsami. Naprawiasz kurwa pompę w szambie - nie zapomnij wypiąć jebanej dupy w legginsach, żeby kurwa każdy mógł obserwować jak sobie dobrze radzisz z mechaniką i kluczami.

KTO TO KURWA ROBI ?
KTO TO DO KURWY NĘDZY WYMYŚLIŁ?

Można kurwa znaleźć miliony zdjęć dupeczek - wszystko jedno czy w stringach czy bez normalnie pozujących do zdjęć w ramach po prostu rozbieranych sesji i tyle - i to jest ok.

Dlatego nie czaję po jaką kurwę wrzucać kolejne tony gb zdjęć z laskami które niby gotują albo robią cokolwiek z gołą dupą. W końcu kurwa najlepiej rozkręca się gniazdko w ścianie z gołą dupą ew w stringach.

Nie wiem czy jest to wynikiem mody na samouwielbienie i zbieranie lajków czy innego chujstwa w sieci czy po prostu chwaleniem się dupami. Nawet kurwa nie podejmuję się odpowiedzieć na pytanie co jest gorsze.
Kiedyś fajnie było pooglądać portale typu kwejkczy bezużyteczna - dzisiaj to co drugi wpis jest w stylu "ta laska to absolutne 9/10". W ogóle kurwa - czemu laski jakkolwiek nie reagują na tą popierdoloną modę oceniania ich w skali 10 stopniowej ? Może kurwa jakby je oceniać w skali jedno - dwu i trzyworkowej byłoby brutalniej ? Albo kolejne wpisy kwejka w stylu "oglądałbym","i jak tu się skupić", "chodziłbym na wykłady". I a każdym zdjęciu obowiązkowo - dupa.

Wniosek - internauci są w stanie zrobić wszystko dla dupy.


Wkurwia 30 ludzi
kaleka 01:45, 03.05.2017
ty jebany pedale
zxcvbnmasdqwe 18:20, 03.05.2017
Hahaha
Rayuji 21:47, 03.05.2017
"Ty jebany pedale" - napisał małoletni koniobijca, który instaluje linuksa w ciemno i potem jojczy, że go nie ogarnia i nic na nim nie działa. Niech zgadnę.. gry ci nie odpalają? To było, baranie. podzielić dysk i zainstalowac obok windowsa, ale widać jesteś na to za głupi. Nie wspominając już o tym, że pomijając gry to linuks ma w luj możliwości i częso obsługa nowszych linuksów jest prostsza od windowsa.

Login to ty sobie akurat adekwatny dobrałeś, kaleko umysłowy.
Tyvzyw 01:16, 04.05.2017
Gdyby jeszcze tylko... Te dupy posiadały...