Brak avatara

Profil zxcvbnmasdqwe


b/d b/d b/d
2016-11-27 21:13, 10.11.2017

Wpisy


#10545 - Pkp dodał: zxcvbnmasdqwe 18:29, 19.04.2017
Kolejny wkurw na PKP. Czekam 50 minut w jebanym Gdańsku (pendolino jedzie z Gdyni). Mam przesiadkę w Warszawie a ani punkt obsługi jebanego klienta nie wie jak to rozwiązać ani tez konduktor (który ma to w dupie). A zatem - jebane PKP- chuj wam wszystkim w dupę, bodajby wasza jebana firma została przejęta przez cyganów i sprzedana.

Dystans Gdynia - Gdańsk - 50 minut opóźnienia. Bilety kupione, zapłacone - i nikt nic nie wie. Brawo wy
Wkurwia 9 ludzi
#10530 - Swieta dodał: zxcvbnmasdqwe 00:41, 15.04.2017
Dlaczego nie mogę jeść salami z osła dlatego, ze mniej więcej 2000 lat temu zmarł zbawiciel ludzkości? Jak się ma ośle mięso do ludzkirgo? I dlaczego mięso ryby to nie mięso i można je swobodnie jeść?

Wkurwia 14 ludzi
Akive70 07:22, 15.04.2017
Bo nasz ukochany kraj to jedna wielka ciemnota :D Trzymaj się! U mnie na stole też nic konkretnego do jedzenia nie ma...
Nobotak 11:20, 15.04.2017
Możesz być zaskoczony tym co Ci powiem, ale jak najbardziej możesz :D
voice of reason 19:22, 17.04.2017
a można, jak najbardziej, jeszcze jak
tylko pytanie, czy odważysz się przeciwstawić "tradycji" (chociaż pewnie mięsne pozamykane hihih)
ehhHH
voice of reason 19:28, 17.04.2017
ale też muszę przyznać, że denerwuje mnie trochę takie zachowanie, że mięso to najważniejszy z pokarmów i jak nie ma mięsa, bo jest np. post, to od razu wielka tragedia, bo przecież bez tego nie zaspokoisz głodu!

zadziwiające, że skłonność do takiego myślenia przejawia znaczna większość Polaków. Narzekają na te posty i narzekają, a potem, jak koniec postu, to lecą wszyscy do sklepu, bo przecież dzień czy dwa to już zatęsknili, już by umarli zaraz. A dziś to w ogóle bekę miałam, jak w kościele na ogłoszeniach księżu ogłosił, że w ten piątek, z okazji oktawy wielkanocnej, jest zniesiony obowiązek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. To pół kościoła odetchnęło z ulgą! i to tak, że było słychać + od razu się atmosfera jakaś luźniejsza zrobiła, szczególnie jak z ołtarza kapłan smacznego zażyczył na ten miĘSNY PIĄTEK, bo przecież wszyscy już jęzory wywalali z tęsknoty za smaczkiem tłuściutkiej świnki czy innego soczystego kurczaczka.
voice of reason 19:31, 17.04.2017
ale też muszę przyznać, że denerwuje mnie trochę takie zachowanie, że mięso to najważniejszy z pokarmów i jak nie ma mięsa, bo jest np. post, to od razu wielka tragedia, bo przecież bez tego nie zaspokoisz głodu!

zadziwiające, że skłonność do takiego myślenia przejawia znaczna większość Polaków. Narzekają na te posty i narzekają, a potem, jak koniec postu, to lecą wszyscy do sklepu, bo przecież dzień czy dwa to już zatęsknili, już by umarli zaraz. A dziś to w ogóle bekę miałam, jak w kościele na ogłoszeniach księżu ogłosił, że w ten piątek, z okazji oktawy wielkanocnej, jest zniesiony obowiązek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. To pół kościoła odetchnęło z ulgą! i to tak, że było słychać + od razu się atmosfera jakaś luźniejsza zrobiła, szczególnie jak z ołtarza kapłan smacznego zażyczył na ten miĘSNY PIĄTEK, bo przecież wszyscy już jęzory wywalali z tęsknoty za smaczkiem tłuściutkiej świnki czy innego soczystego kurczaczka.

I czasem mam wrażenie, że bardziej się cieszą nie z tego, że jest oktawa z okazji Zmartwychwstania, że odkupieni zostali i nie muszą wyjątkowo oddawać czci, wdzięczności i szacunku za to, że Zbawienie nadeszło, tylko że swoje pierwotne instynkty uruchamiają, no kurwa XD
voice of reason 19:35, 17.04.2017
A co do ostatnich pytań.

1. No Jezus to raczej był człowiekiem, a nie osłem (tak, jak jest w Biblii napisane), zginął na krzyżu i żeby oddać mu przez to cześć, odmawiasz swoim kubkom smakowym rodzaju pokarmu, który składał się na kluczowy obiekt potrzebny do zmartwychwstania i odkupienia xDDD no pomyślunku trochę

2. Też się nad tym zastanawiam, jak również wielu innych ludzi i akurat ja, jak zachowuję post w piątek, to się staram też nie jeść i owoców morza xD

A teraz masz cytacik z jakiegoś randomowego forum o wierze:

Ryba dla pierwszych chrześcijan (wcześniej jeszcze niż krzyż) była znakiem Chrystusa i chrześcijaństwa. W greckim bowiem wyrazie "ryba"-"ichtis" kryje się skrót "IHS" oznaczający "Chrystus". Poza tym w Ewnagelii czytamy o 2 sytuacjach rozmnożenia przez Jezusa ryb. Dlatego pokarm ten jest wyróżniony i można go spożywać w piątki. Ponieważ na przestrzeni wieków ludziom trudno było odróżnić które ze zwierząt wodnych są rybami a które nie (np. dawniej wieloryba też uważano za rybę), przyjęło się, iż w dni postu (wszystkie piątki całego roku + Środa Popielcowa; warto tu dodać, iż w wigilię Bożego narodzenia nie obowiązuje post; podobnie jak i cały adwent będący radosnym okresem oczekiwania) można jeść mięso zwierząt, których środowisko życia stanowi woda (a więc np. m.in. także owoce morza).
#10523 - PKP dodał: zxcvbnmasdqwe 17:44, 12.04.2017
Temat - rzeka. Wkurwiaja mnie następujące rzeczy:
1. Głośne jedzenie różnych rzeczy w pociągu. Kurwa. Jak w jebanym chlewie. Już nawet pomijam ze te rzeczy zwykle pachną niefajnie.
2. Bardzo głośne zachowywanie się - np dzieci, stare baby które koniecznie misza gadać
3. Śmierdzący ludzie. No kurwa czy to takie trudne umyć się od czasu do czasu?
4. Bardzo głośne gadanie o rzeczach prywatnych. Kurwa co mnie obchodzą jakieś fakty z życia innych ludzi?
5. KURWA. Stawianie bagażu na jebanej podłodze tak ze nie da się przejść. Od tego są pierdolone polki
6. Zero powietrza. Chcesz otworzyć okno - ni chuja - świeże powietrze zabija. Wiec kisisz się w smrodzie.

Zawsze kurwa ale to zawsze po wyjściu z pociągu mam wrazenie jakbym był najbardziej brudnym człowiekiem na świecie.
Wkurwia 11 ludzi
MERCEDES 21:57, 12.04.2017
to z tym jedzeniem niczym jarosław kuzniar xD
Akive70 07:44, 14.04.2017
Ja jeżdżę pociągiem 8-10 razy na miesiąc i doskonale Cię rozumiem bo za każdym razem spotykam takich debili. A już najbardziej mnie wkurwia jak mam swoje wyznaczone miejsce a ktoś mi je zajmie a po grzecznym zapytaniu czy może mi ustąpić, ma jakiś problem i wkurw wypisany na ryju.
#10485 - Nic nie umiem dodał: zxcvbnmasdqwe 07:29, 28.03.2017
Wkurwia mnie jak lekarz (albo ktokolwiek - pewnie tez mieliście takie sytuacje) mówi ze nic nie umie przed egzaminem, po czym na pare minut przed wejściem okazuje się, ze ma cała wiedzę w małym palcu i klepie jak z karabinu. Nosz kurwa. Zawsze to samo - tekst w stylu "oj wiesz przeczytałem to raz i prawie nic nie pamietam". Jasne kurwa. A potem odpowiadają na najbardziej posrane pytania
Wkurwia 23 ludzi
Akive70 07:09, 29.03.2017
Nie wiem czemu,ale większość wstydzi/ boi się swojej wiedzy. Z tego co zauważyłam to ludzie wolą udawać debili niż szczerze pochwalić się, że cokolwiek potrafią, jakby to był kurna jakiś grzech ciężki.
wkurwiony na max 13:51, 05.04.2017
Akive70
Już tłumaczę i objaśniam. Chodzi o to że jak raz pokażesz, że coś wiesz albo potrafisz, to z automatu masz przejebane, wtedy się zaczyna lawina pytań i rzeczy do zrobienia.
Pozdrawiam
#10471 - Prezes rady ministrow dodał: zxcvbnmasdqwe 23:42, 24.03.2017
Jezu jak mnie wkurwia ten glos i mimika. A w zasadzie jej brak. Kurwa twarz maska. Glos - absolutne zero jakiejkolwiek modulacji. Już Krystyna Czubowna to szczyt emocji i wulkan pasji przy porównaniu do niej. Niezależnie od tego co mówi - czy to jakaś przygotowana wypowiedz, czy spontaniczna odpowiedz - zawsze ta sama twarz, naburmuszona mina i głos z absolutnie jedna nutą.

Nuta o której wspominam brzmi dla mnie jak głos kogoś śpiącego i jednocześnie zmęczonego, kto w każde słowo wkłada cała swoją bezplciowosc i w zasadzie ma gdzieś co mówi i jak mówi. Chociaż tak nie jest, bo przecież wypowiedzi układają jej specjaliści.

Ostatnio jednak jestem absolutnie wkurwiony cały czas i być może dlatego mi to tak przeszkadza. Wkurwiaja mnie nawet proste rzeczy na codzień do pominięcia. No ale to o czym pisze mega mnie wkurwia. Stephen Hawking jest już bardziej ekspresyjny.

I ten cały jebany brak ekspresji, jakichkolwiek emocji w mówię doskonale się wpisuje w militarno narodowościowe realia w jakich teraz żyjemy.
Wkurwia 8 ludzi
#10463 - Tak dodał: zxcvbnmasdqwe 08:47, 19.03.2017
Wkurwiają mnie ludzie którzy kończą zdanie pytając "tak". Pierdolone niedojeby. Rozmawiając z taka osoba mam wrazenie, jak my cały czas odpowiadał na pytania albo był na przesłuchaniu.

Dzisiaj rano widziałem reportaż ze Szczecina gdzie drzewo zwaliło sie komuś na samochód:

- miałem jechać na basen tak? I mój samochód ucierplial tak? Drzewo się zwaliło tak?

Ja pierdole kurwa. Ostatnio jestem zdecydowanie bardziej wkurwiony
Wkurwia 17 ludzi
#10461 - Serki wiejskie dodał: zxcvbnmasdqwe 23:31, 18.03.2017
Ponadto wkurwiają mnie serki wiejskie w dwóch aspektach:

1 ich otwieranie to jakiś posrany koszmar. Ciągniesz za wystający fragment opakowania - i albo się rozerwie, albo prze mała jebaną dziurkę chlapnie kilka kropel tego serka - PROSTO NA WYJĘTA Z PRANIA KOSZULE

2 nieraz kupno świeżego serka wiejskiego to jakiś skurwiala komedia. Niektóre opakowania zawierają jakaś zbita masę - i to nawet gdy są teoretycznie świeże.
kupujesz trzy serki - ni chuja - zjesz jeden - reszta nieświeża.


Wkurwia 15 ludzi
#10460 - siłka dodał: zxcvbnmasdqwe 21:34, 18.03.2017
Wkurwiają mnie Janusze siłowni,którzy przychodzą na siłkę a następnie odpierdalają następujące czynności:

1. Nie ćwiczą, tylko siadają (często na przyrządach z których akurat chcę skorzystać) i kurwa grają na komórce. Do cholery - serio przez tą godzinę - półtorej treningu nie da się bez telefonu ?

2. Wkurwiają mnie kolesie, którzy nie potrafią odłożyć na miejsce rzeczy np. hantli czy ciężarów. No do kurwy nędzy.

3. Wkurwiają mnie goście którzy ćwiczą głośno - tzn cała siłka musi słyszeć jak jebaniec robi jakąś serię i prawie krzyczy podnosząc coś. Kurwa

4. Wkurwiają mnie ludzie którzy się nie myją po treningu. No kurwa nie wyobrażałem sobie że to w ogóle możliwe - ale jednak.

5. Wkurwiają mnie tępaki, które nie umieją szanować sprzętu. Nosz do kurwy nędzy - nie Twoje, nie rozwalaj. Ale nie kurwa - najczęściej oszołomy nie potrafią odłożyć hantli, tylko najlepiej jebnąć nimi o podłogę.
Wkurwia 12 ludzi
ALittleBadMotherfucker88 09:45, 29.03.2017
Mnie najbardziej wkurwia jak przyjdzie chuchro 60 parę kilo wagi,łapy jak dziewczynka,klaty zero a nakurwia bica 35 kg na sztandze wyginając się jak jebany Neo z matrixa...Sam nie jestem jakiś mega super wyrzeźbiony ani napakowany ale jak widzę takie coś no to kurwa nie wiem czy się śmiać czy płakać.I nie,nie zwracam uwagi takim bo zaraz się obrażają...a potem płacz na forach że boli kręgosłup,zerwane ścięgna itp.
#10452 - Lekarstwa dodał: zxcvbnmasdqwe 00:02, 16.03.2017
Wkurwia mnie fakt, ze obecnie w Polsce jest takie parcie na leki i suplementy diety.

Kurwa mać - wystarczy obejrzeć jakikolwiek godzinny program w Tv żeby z reklam dowiedzieć się:
1. Jak masz mało kurwa magnezu - to bierz magnez
2. Jak nie masz probiotyku to go kurwa maja wszyscy w samolocie
3. Jest Ci kurwa smutno i jesteś nieporadna pizdą nieumiejącą radzić sobie z problemami - jest odpowiednia tabletka
4. Zamiast przestać żreć i być pierdolonym wielorybem - możesz wziąć skurwialy hepaslimin to jeszcze Ci wątrobę uleczy
5. Nie poruchasz? Poruchasz - tylko weź tabletkę na konar
6. Chcesz zadbać o serce? Bierz aspirynę. Ups znaczy polocard. I kurwa pamiętaj, jak bardzo uposledzasz sobie krzepnięcie
7. Chcesz się pouczyć - masz tabletki na naukę

Kurwa ja pierdole. Leki możesz nawet kupić w jebanym markecie - są stoiska. Mam kurwa wrażenie, ze można by żreć te leki na śniadanie obiad i kolacje. Ale by człowiek był zdrowy jakby tylko to żarł

Wkurwia mnie ta nagonka. Ciekawe jak to kurwa wpłynie na zdrowie ludzi za 5-10 lat.
Wkurwia 30 ludzi
danielfaraday 07:51, 16.03.2017
Bo ludzie kurwa nie myślą robią to co telewizja im każe.Są jak te barany i nie mają własnego rozumu.Banda popierdolencow podatna na sugestie.
idżi 09:46, 17.03.2017
Hej. Ale to że suplementy diety są rakotwórcze to nie ma wątpliwości, zawierają nawet ilości amfetaminopodobnych substancji.. wierzcie mi ja tego nie wymyślam. To jest grupa specyfików która jest podjęta bardzo kiepskiej jakości kontrolą.. dlatego psy upychają tam wszelakie gówno. Wyłącz tv to dno syf kiła i mogiła.. jak myślicie dlaczego politycy pierwsze co robią to porządek w tv jak dorwą się do władzy.. bo mają świadomość że to największe manipulacyjne monstrum. A masy ludzi są jak te pieprzone barany.. jak muchy na gównie.. nie bądźmy tacy można z tym gównem walczyć, trzeba tylko zacząć samemu myśleć i nie wierzyć w te pierdolone gówno telewizyjnych reklam, seriali itp...
CooKis 20:54, 10.04.2017
gościu dobrze gadasz. Bo kogo nie wkurwiają reklamy i te zjebane treści
#10443 - Kwejk, gówniażeria dodał: zxcvbnmasdqwe 19:35, 13.03.2017
Wkurwia mnie takie coś:

ktoś wrzuca do internetu obrazek z ładną dupeczką - która ubrana w legginsy wystawia dupę do zdjęcia (w życiu nikt by nie przypuszczał, że to ustawka), po czym jakiś niewyżyty chuj wstawia je z komentarzem w stylu "ruchałbym", "jak tu się skupić", "dobrze jest chodzić do szkoły" itp.

JASNE KURWA

Tak jakby któryś z tych pryszczatych onanistów kiedykolwiek widział piersi na żywo.
Idźcie jebane popierdoleńce sobie zwalić konia (i tak pewnie parę razy dziennie to minimum) i kurwa wyjdźcie na jebany dwór.

Bo wydaje mi się że po takich obrazkach to polska to jakaś ruchańcza ziemia obiecana. Sami kozacy ruchania. 4,5 godziny ruchania, pół metrowe kutasy i wszystkie pozycje obcykane na wielu kobietach/facetach.

Kurwa
KURWA


Wkurwia 21 ludzi
PrawaStronaMedalu 22:48, 13.03.2017
Jeszcze gorzej jest na wykopie, gdzie jakaś "atencjuszka"(dziewczyna która chce zwrócić na siebie uwagę) wrzuca zdjęcia ładnych nóg, twarzy itd.

Co tam się w komentarzach dzieje, co któryś to ruchałbym, albo mam bonera, również niektore zdjęcia są tagowane w stylu #ladnapani czy #wolnoscdlapierogownawykopie.

Najgorsi są jednak tzw. białorycerze, którzy bardzo bronią tzw różowego paska licząc na coś więcej i dają plusy - dlatego muszę czytać taki shit w gorących, albo co gorsza na głównej.