Profil Akive70


b/d b/d Mam 21 lat, (niestety) mieszkam w Łodzi pracuję jako grafik i to samo studiuję. Interesuję się numizmatyką, hodowlą płazów i wieloma innymi rzeczami :) Jestem człowiekiem wiecznie wkurwionym, który zawsze ma własne zdanie i nie boi się go głośno wypowiadać.
2016-11-30 16:27, 10.11.2017

Wpisy


#11602 - Wizytówka w power poincie dodał: Akive70 13:43, 10.11.2017
Wkurwiło mnie cipsko, które przyniosło do firmy w jakiej pracuję, wizytówkę do druku zrobioną W JEBANYM KURWA POWER POINCIE. No kurwa kobita niewiele starsza ode mnie a nie wie, że power point to kurwa program do robienia pierdolonych prezentacji multimedialnych a nie do przygotowywania plików do druku. I jeszcze pretensje, że nasza drukarka nie obsługuje formatów pptx... Ja pierdole. Rozumiem wszystko no ale bez przesady.
Wkurwia 8 ludzi
zxcvbnmasdqwe 21:15, 10.11.2017
Morawiecki trend wprowadził. Przy pomocy PP potrafi wygiąć rzeczywistość, a Ty się o wizytówkę czepiasz ;)
#11582 - Rodzina dodał: Akive70 12:19, 08.11.2017
Wkurwia mnie moja rodzina, którą bez wątpienia mogę nazwać patologią. Przemoc, alkoholizm i despotyzm wychowawczy, to rzeczy z jakimi musiałam się zmierzyć jako dziecko. Pół życia w jebanej biedzie bo matce się zachciało dziecka zamiast iść do tej jebanej szkoły się uczyć i być kimś... O ojcu już nie wspomnę bo ledwo co podstawówkę ukończył. Po 21 latach patrzenia jak ojciec chleje, matka daje dupy ukraińcom, a babka rządzi całą rodziną tak by wszyscy robili to co ona każe...powiedziałam dość. Mieszkam w popierdolonym szarym i brudnym mieście, gdzie wypłata to komedia a ludzie to wiecznie narzekające, zawistne i marazmowe kurwy (co i mi już się udziela). W swojej pojebanej rodzinie jestem czarną owcą bo nie popieram pracy na taśmie, siedzenia na dupie i pierdzenia w fotel przy oglądaniu Tvnu. Na ogół pierdole ameby intelektualne, pokolenia 500+,Januszy, karyny, Grażyny, co w chuj nie odpowiada mojej rodzinie. 22 lata na karku i nie mam ani obrączki na palcu, ani szczyla, ani planów by takowego posiadać. Chcę zwiedzać, chcę osiągnąć jakiś sukces zawodowy w życiu, poznawać ciekawych ludzi. Planuję za półtorej roku po licencjacie opuścić swoje pierdolone miasteczko, znaleźć lepszą pracę i kontynuować naukę w Krakowie. Co mnie wkurwia? To że rodzina ciągnie mnie w dół.
"Nigdzie nie wyjdziesz, masz być tu z nami!
Marnujesz tylko pieniądze na te swoje wyjazdy!
I tak Ci się nie uda, tu masz dom, tu masz pracę, chłopaka se znajdź, wnuków chcemy" .... Nosz ja pierdole kurwa mać. Wkurwia mnie, że nie mogę żyć po swojemu, że nie mam ŻADNEGO wsparcia od najbliższych w dążeniu do celu. Chcę spierdalać jak najdalej od tej ciemnoty. Jak mam kurwa skończyć jak oni i całe życie zapierdalać po 12h rozładowując palety, to już wolę zdechnąć za młodu.

Wkurwia 19 ludzi
NoSystem 16:31, 08.11.2017
Znam ten ból. Znam te klimaty. Całe życie takie widoki. W tym kraju to każdy jest jakiś niedojebany umysłowo. Takie społeczeństwo. Pozostaje ci wypierdalać jak najdalej od tego barachła, bo pierdolnie ci psychika. A jak pójdziesz po pomoc, to dokończą cię psychotropami. Tu jest dżungla. Tylko najsilniejsi wygrywają. Ludzi inteligentnych, myślących inaczej traktuje się jak ścierwo, i spuszcza w kanał. Bo bydła jest więcej. W kupie siła. Kupy nikt nie ruszy, ani palca do niej nie włoży. Tu się nigdy nic nie zmieni. Tak jak w Kolumbii lub krajach afrykańskich, gdzie wojny domowe trwają już do chuja lat.
Introwertycznytyp 23:51, 08.11.2017
Też mnie wkurwiają. Co się nie zrobi to źle. Najlepiej to zaorać jakąś maniurę, 500 plus do łapy i jebać pasję, zainteresowania, hobby. Potem tylko wegetacja i tyle z życia.
NoSystem 00:56, 09.11.2017
Niech sobie wegetują. Tylko tego typu ścierwa ludzkie mają to do siebie, że chciałyby widzieć kogoś w takim samym położeniu. Inaczej obraza majestatu. Szkoda prądu. Oni twierdzą, że znalezienie CHOPA lub panny to jakaś największa życiowa nobilitacja. A bachory to największe szczęście. Tylko dlaczego ja nie widzę u nich szczęścia, tylko same patologie i zaoranie życiem. Nie mówiąc o ich wyglądzie i atrakcyjności fizycznej. BUHAHAHA. Pierdolić takie coś. Ja to bym mógł to zawinąć w folię, i na śmietnik wyjebać. Jakbym się miał tak katować całe życie, to już faktycznie najlepiej zdechnąć za młodu. Albo nawet rak. Parę lat się pomęczysz, i cię wpierdoli. A tutaj musisz się zajeżdżać w takim układzie fizycznie i psychicznie. Nieraz całe dziesięciolecia. A idź pan do chuja z taką drogą życiową.
Skorzystam jeszcze z wpisów tutaj, póki nie zamkną tej stronki. Nawiasem mówiąc, liczę na szybką reaktywację.
Ale do rzeczy:
Miałam 2 świetnie przyjaciółki, z którymi potrafiłam godzinami gadać dosłownie o wszystkim. Nie ważne, czy to była polityka, film, muzyka, gotowanie...zawsze były jakieś różnorodne tematy doobgadania. A odkąd urodziły po gówniaku, to jedynym możliwym tematem, który poruszają to dziecko i kurwa jeszcze raz dziecko. I to mnie wkurwia.
Umawia się człowiek raz od wielkiego święta by pogadać na mieście, bo normalnie nie ma czasu bo szkoła i praca a tu kurwa w koło:
- ah wiesz moja niunia to wczoraj popuściła na rzadko.
- Obudziła mnie niunia w nocy płaczem.
- Wczoraj moja niunia się cała zaśliniła i musiałam jej buzię wycierać.
- moja niunia mnie wczoraj obrzygała przy jedzeniu.
- wczoraj zobaczyłam u mojej niuni gluty na gardle...moja niunia to moja niunia sramto.
I tak mija całe spotkanie. Czasami mam ochotę po prostu powiedzieć,że gówno mnie interesuje konsystencja gówna Twojego szczyla i po prostu pójść do domu.
Czasami próbuje pokierować temat na inne tory wtrącając coś hmm...np o muzyce, mówiąc " Wczoraj słuchałam rocka". To od razu jest kontra w postaci: Oooo a moja niunia to słucha disco polo!!.
Dosłownie kurwa jakby one same już nie istniały i nie miały kompletnie nic do powiedzenia o sobie samych.
Kurwa mać ja rozumiem,że dziecko to jakiś tam rodzaj szczęścia, ale czy serio przy porodzie każdej matce wraz z dzieckiem musi wylecieć też mózg, pasje i zainteresowania?
Nie rozumiem,jak dla dziecka można na resztę życia zrezygnować ze swoich pasji i ograniczać się tylko do niego. Chore i popierdolone.
Wkurwia 14 ludzi
Situs 08:35, 07.11.2017
Akive kurwa daj jakiś kontakt
Akive70 09:05, 07.11.2017
Evika70@interia.pl
Situs 12:38, 07.11.2017
Oki kurwa
NoSystem 14:10, 07.11.2017
Ja pierdolę. Masz nieco ponad 20 lat, a twoje koleżanki już wpierdoliły się w rodzinę i bachory. A teraz jeszcze mają tak wyprane mózgi, że tylko o tym potrafią nawijać. Jak stare, zaorane życiem krowy. Jednak to prawda. Dzisiejsze pokolenie o wiele szybciej dojrzewa.
Akive70 14:16, 07.11.2017
Ps wysłałam 3 projekty loga do strony do PrawStronaMedalu. Czekam na akceptację i jedziemy z koksem. Przepraszam Was wszystkich za opóźnienie.
PrawaStronaMedalu 15:19, 07.11.2017
Odpisałem na maila, nic się nie stało z tym opóźnieniem.
#11509 - Chujnia totalna dodał: Akive70 08:37, 27.10.2017
Wkurwia mnie życie w ciągłym stresie.
Wkurwia mnie życie z pasożytami społecznymi.
Wkurwia mnie że nie ma dnia abym się nie wkurwiła.
wkurwia mnie że to ostatnie dni istnienia tej strony.
Wkurwia mnie że na nic nie mam czasu bo muszę zapierdalać na lepszy byt, którego i tak pewnie nie będę mieć.
Wkurwia mnie że czas dla siebie mam tylko nocą, akurat wtedy gdy muszę gnić.
Wkurwia mnie pewna osobistość, co bez przerwy mnie stalkuje i osacza.
Wkurwia mnie że zaraz zacznie się cmentarna rewia mody.
Wkurwia mnie brak liści na drzewach i ciemność o godzinie 6.
Wkurwia mnie że w lodówce jest tylko smalec i musztarda.
Wkurwia mnie że nie mam kiedy wyjść z domu ze znajomymi.
Wkurwia mnie że nie panuję nad swoim gniewem i negatywnymi emocjami.
Wkurwia mnie że wolno myślę i mam jakieś zaburzenia uwagi.
Wkurwia mnie rodzina.
Wkurwia mnie że w pracy się wkurwiam po czym przychodzę do domu odpocząć a tam też się wkurwiam.
Wkurwia mnie że pomimo moich starań, nie wyszedł mi pancake i musiałam jeść suchy chleb.
Wkurwia mnie że chcę założyć hodowlę płazów a nie mam na to miesjca w moim pokoju "metr na metr".
Wkurwia mnie płacz jakiegokolwiek szczyla gdziekolwiek.
Wkurwia mnie drogie życie w Polszy.
Wkurwia mnie że osoby takie jak Deynn i Majewski są puszczane w telewizji.


Wkurwia 17 ludzi
Rayuji 15:23, 27.10.2017
Ewelina L. :-D

Co się stało, że na fb prawie się nie odzywasz? Rozumiem bardzo dobrze to wszystko powyższe, jako jeszcze Gangrena wyraźnie naskrobałaś wkurwa o wkurzającym truciu dupy na fb, ale już się zastanawiałem powoli czy czymś ci nie podpadłem.

Niemniej, powodzenia życzę i co najmniej w połowie przypadków łączę się w bólu -_-
Akive70 16:48, 27.10.2017
Zwyczajnie nie mam czasu. I uprzejmie Cię proszę o nieujawnianiu tutaj po raz enty mojego imienia i pierwszej litery nazwiska bez mojej zgody. Zechce to sama podam. :) z góry dziękuję
Rayuji 18:45, 27.10.2017
No dobra, imię i tak sama tu podałaś w jednym wkurwie o swojej robocie.
Akive70 20:00, 27.10.2017
Tak bo Ewelin jest sporo a Ewelin L już jednak trochę mniej. Cenie swoją prywatność.
Rayuji 02:02, 28.10.2017
Ok.
#11486 - Wymuszanie dodał: Akive70 07:51, 23.10.2017
Wkurwia mnie,że mój szef każe mi zakładać fejkowe konta na google i dawać 5 gwiazdek jego firmie i dobrą opinie. Skurwysyn jebany, oszust. Jeszcze mi pierdoli,że to mój obowiązek jako pracownika. Chuj z takimi obowiązkami.
W ten oto sposób moi drodzy parafianie, oszuści mają tak wielkie poparcie. To samo jest w polityce.
Wkurwia 30 ludzi
MamWyjebane 11:27, 23.10.2017
Oszust i złodziej
Akive70 15:41, 23.10.2017
Obecnie jako grafik komputerowy, mam za zadanie sprzątać psie gówna z terenu firmy. Pozdrawiam Was.
Rayuji 15:58, 23.10.2017
To po co dajesz się wykorzystywać? Mów krótko, że za dodatkową robotę należy się dodatkowa premia, a nawet jak nie, to po prostu nie wierzę, że to jedyny zakład w całej pieprzonej Łodzi, gdzie możesz liczyć na zatrudnienie, bez urazy, ale to zaklęte koło, dajesz się "dymać" szefowi a potem tu się żalisz z tego, postaw się w końcu.
jestemjuzzmeczony 17:28, 23.10.2017
a to hultaj jeden no
Akive70 18:04, 23.10.2017
Oczywiście,że są zakłady. Pracę mogłabym znaleźć w pół godziny, tylko ja nie chcę zapierdalać w dellu,boshu, indesicie za tyle samo, tylko robić w zawodzie. A dobra robota w moim zawodzie to minimum 2 lata doświadczenia wymagane :) A stawiać się stawiam, a gość boi się mnie zwolnić bo jak ja odejdę to mu nieco firma stanie z racji tego,że mamy 4 pracowników a zakład wyjebany w kosmos.
#11470 - Lizustwo i szara masa dodał: Akive70 20:47, 20.10.2017
Postanowiłam przepisać tu urywek mojego pamiętnika, bo doskonale pasuje do tej strony. Zatem do rzeczy :
"Cieszę się, że jest coś takiego jak noc. Tylko wtedy możemy być sobą, w ciszy i spokoju. Nikt nie pierdoli nad głową, nikt nie ocenia, nikomu nie musimy się podporządkowywać. Mogę łazić z gołą dupą ze słuchawkami, w których leci Lady Pank bez obaw, że zaraz ktoś pożre mnie hejtem, że słucham gówna i wyglądam jak gówno. Dzień to jeden wielki festiwal wchodzenia komuś w dupę.
-Wchodzimy w dupę szefowi żeby tylko nie dał najniższej krajowej.
- Wchodzimy rodzicom w dupę byle mieć fory na chacie.
-Wchodzimy w dupę nauczycielom, żeby dostać lepsze oceny.
-Wchodzimy w dupę drugiej połówce dla świętego spokoju, aby tylko przestała pieprzyć.
-Wchodzimy w dupę rodzinie bo tak wypada.
-Wchodzimy w dupę pani z mięsnego żeby nie wcisnęła nam starej szynki.
- Wchodzimy w dupę naszym klientom, byle tylko im coś wcisnąć.
- Wchodzimy w dupę znajomym, żeby nie być jebanymi samotnikami.
Jesteśmy pochłaniani przez nasze otoczenie. Gówno kogo obchodzi nasze zdanie, samopoczucie, sytuacja życiowa, nastrój. Liczy się tylko wchodzenie komuś w tyłek". Dziękuję za uwagę.

Wkurwia 16 ludzi
Introwertycznytyp 21:06, 20.10.2017
I tak kurwa do końca życia...
jestemjuzzmeczony 21:10, 20.10.2017
Wpis 10/10 twoja goła dupa - 10/10 zapewne. Ah....
NoSystem 01:22, 21.10.2017
No i widzisz jak to jest. Tak to już mają ludzie biedni. Nawet gołą dupą mogą świecić tylko nocami, a i tak muszą włazić w cudzą, żeby osiągnąć jakieś tam małe korzyści. Janek Borysewicz pokazał kutasa na koncercie z okazji Dnia Dziecka. Janusz Panasewicz również swego czasu zaświecił dupą przed publicznością. I co z tego. Jeden i drugi znany i lubiany. W portfelu pełno kasy, i do tego podziw i szacunek mas. Nie mówiąc o popularności. A ty musisz się ukrywać nocami, żeby zidentyfikować się w ten sposób że swoimi idolami:D
Rayuji 13:04, 21.10.2017
Może wchodzisz i niektórzy też, ja za to z godnością i szacunkiem gadam z ludźmi i nie muszę nikomu włazić w dupę.
#11449 - Rozrywka dodał: Akive70 08:46, 18.10.2017
Wkurwiła mnie moja koleżanka, która przyczepiła do mnie łatkę "Ponuraka", takiego co z rozrywką kojarzyć nie można. Powiedziałam jej, że mam inne pojęcie rozrywki od niej, to mnie bezczelnie wyśmiała przy ludziach jebana suka.
Faktem jest, że :
#Nie piję (a jeśli tak, to dla pozoru jedno piwo. No nie lubię tego dziadostwa i chuj)
#Nie palę i palić nie będę
#Nie raczę sie jakimiś białymi damami, wyciąganiem tabaki, dopami i chuj wie czym jeszcze.
#Nie łażę po kluchach bo spędu kurestwa i obmacywania w tańcu nie lubię.
#Nienawidzę jebanych wesel, tańca i tym podobnych.

Za to wolę sobie iść do kina na dobry film, iść na koncert, wsiąść w pociąg i pojechać sobie gdzieś w pizdu pozwiedzać inne okolice, poczytać książkę, wyjść ze znajomymi kulturalnie bez alkoholu poodpierdalać maniany na mieście, czy zwyczajnie wziąć kredki w ręce i malować cały dzień. A czasami jak jest grosz w kieszeni to pójdę na bilarda, kręgle czy wystawę zoologiczną. Wiele tego jest, ale nie od tego jest ta strona bym tu wpisywała co robię.
No ale nie kurwa, mamy 21 wiek więc rozrywka to tylko nadstawianie dupy na lewo i prawo, uchlanie się jak szmata i walenie w nocha w rytm piosenek cypisa. Pierdole takie rozrywki. Jebać tą sucz.
Wkurwia 24 ludzi
jestemjuzzmeczony 09:31, 18.10.2017
Skarb kobita :D
NoSystem 09:55, 18.10.2017
Musisz przestać się temu dziwić, i się tym wkurwiać. Zawsze tak było i będzie. Jak świat światem. Zwłaszcza w Cebulandii. Jeżeli odstajesz od przeciętności, to już według społeczeństwa coś jest z tobą nie halo. Jeżeli nie oglądasz i nie słuchasz tego co oni, nie myślisz i nie ubierasz się podobnie, i co gorsza nie masz takich samych zainteresowań, to po prostu jesteś papugą pośród stada wron. Widziałaś na pastwisku na wsi, żeby jeden osobnik wyróżniał się pośród stada bydła? Ja mam podobnie. Mogę się naćpać lub najebać w trzy dupy, i łazić po klubach wyrywać dupy. Jaki problem. Lub spędzać czas pod blokiem na ławce, rzucając butelkami i drąc ryja w towarzystwie stada osobników ludzkopodobnych. Jako introwertyk i samotnik mam zupełnie inne zainteresowania. I twoje własne ani mnie nie szokują, ani nie dziwią. Taniec też mnie wkurwia. Nie chodzi o poczucie rytmu, bo gram na instrumentach i trzeba je do tego mieć, lecz o głupotę i bezsens tego przedsięwzięcia. Zresztą:

Nie wiem o co chodzi, ludzie. Jestem jak 31-letnia zrzęda, wiece? Poszedłem ostatnio na dyskotekę, żeby dać wam przykład. Oczywiście, nie prowadziłem i ah… wyładowaliśmy więc na dyskotece. Teraz tak, chodzę do dyskotek mniej więcej raz na rok, tylko po to, aby uzasadnić pozostałe 364 dni w roku, które spędzam w swoim mieszkaniu powtarzając, ‘Boże, co za pierdoleni idioci!’ i ah… tak, wystarczy jeden dzień. Jestem jak wielbłąd. Idę na dyskotekę, wypełniam swój garb nienawiścią, i mogę wytrzymać przez około rok, garb się kurczy i wracam na dyskotekę. Widzicie, jestem wielbłądem nienawiści. I wystarczy krótki kontakt z ludzkością, aby wypełnić mój garb i wszystko jest dobrze przez około roku. Czytałem „Juliette” Yvesa Beauchemina, popularnego w Montrealu, i nagle robię się niespokojny. Myślę, ‘Może ludzie są OK. Może powinienem wyjść.’ Wychodzę I garb… Wiecie, do zobaczenia, kurwa, za rok. W każdym razie, jedna dziewczyna poprosiła mnie o taniec, co uznałem za przezabawne. ‘Chciałbyś zatańczyć?’ Na co ja, ‘Ah, czytasz w moich myśląc’, wiecie. ‘Dlatego stoję w najciemniejszym zakątku, najbliżej wyjścia, wiecie… Zaraz będę tańcował. Zaraz wszystkim pokażę jak się tańczy.’ Ale to tak dziwne. Kobiety – niektóre kobiety – mają ten dziwny mit: że możesz powiedzieć jaki facet jest w łóżku obserwując go w tańcu. Uważam, że to absurdalne. To znaczy, po pierwsze, jakie to ma znaczenie? Wiecie o co chodzi? Jeżeli facet jest na parkiecie, wczuwa się w taniec i dobrze się bawi, jest ekspresywny, jakie ma znaczenie, jaki jest w łóżku? Jest gejem. Więc… prawdziwi faceci nie tańczą. Siedzą, pocą się i przeklinają. Oh, kurwa mać.

BILL HICKS

Nic dodać, nic ująć...
MJ 17:56, 23.10.2017
Dziwne, co? Mieć własny światopogląd i własne w nim wartości, które dla innych są abstrakcyjne. Nie znosisz imprezowania i wolisz swoje pasje? Dla 99% ogółu społeczeństwa jesteś gorsza i tyle.
Normalne wyrównywanie w dół lub jakby to ująć inaczej uśrednianie do ogółu.
Wyobraź sobie, Ty masz pasje kulturalne i chcesz je w sobie rozwijać. Ja to szanuję. Ja mam pasje motoryzacyjne, a to, że nie kupiłem Passata w TDI-ku, marzenie polskiej cebuli, tylko benzynowe V12 i przepalam benzynę w "Imię Boże dla zasady i bez celu", czyni ze mnie kretyna do potęgi n-tej, bo i tak nikt nie rozumie, że to w pewnym sensie obcowanie ze sztuką i artystycznym arcydziełem inżynierii.
#11438 - Kaleki dodał: Akive70 22:31, 16.10.2017
Na wstępie sprostuję,że nie jestem człowiekiem co się dopierdala to bzdetów typu drobne błędy interpunkcyjne, zła, przypadkowa autokorekta bądź nawet wyrażenia "hora curka", ale to co kurwa dziś miałam okazję przeczytać, to mnie rozjebało.
Tak się stało,że od roboty kręgosłup wyjebał mi w kosmos i nie poszłam na niedzielne wykłady z malarstwa i rzeźby.
Postanowiłam zatem poprosić o 3 lata starszą od siebie koleżankę o notatki z zajęć.
Chciałam, dostałam...
No ale kurwa żeby dwie strony A5 nie móc rozszyfrować przez dwie godziny? Pismo lekarskie to kurwa przy tym banał.
Ponadrywane strony, na marginesach przypisy jeden na drugim, niemieszczenie się w liniach, bazgroły słoneczek, kotków i piesków wokół zdań. A cała treść napisana chyba w momencie ataku padaczki. Absolutne zero pomyślunku w rozmieszczaniu treści na stronie. Coś napisane po lewo, potem 5 linijek niżej bardziej na prawo, potem pokreślone kleksy gdzieś w dole. Kurwa nawet mi to ciężko opisać.
Dobra już jebać sam charakter pisma bo nie każdy ma ładny, ale żeby w wieku 24 lat robić tak rażące błędy składniowe i ortograficzne? Przesada. No kurwa już wam cytuje:
"kolor lokalny to taki brany prosto z TUPKI i rozjaśniany tylko. i nakładany
August Renuar harakt.
-materia prostyczna, prozaiczne złapanie życia"

Chuj że przekręcone imię i nazwisko malarza ale Kurwa tupki? ....TUPKI!?. Kto normalny pisze "Tubka" przez P. Nosz ja pierdole. I co to za słowo "prostyczna"? Bo nie wiem. A już za chuj bez pomocy owej koleżanki, nie wpadałbym na pomysł, że skrót "harakt." pochodzi od charakterystyki. Jakim kurwa cudem tacy ludzie są wypuszczani z gimnazjów? Ja się pytam kurwa kto im do chuja zaliczył maturę z polskiego ? Jakiś głuchoniewidomy?
Całe życie uczymy się sklejać jebane zdania złożone, wałkujemy ortografię oraz składnię zdań by jakoś poprawnie się wypowiadać oraz pisać i wszystko to jak kamień w szambo. Potem się tacy dziwią,że nigdzie nie są traktowani poważnie. Naprawdę nie wiem jak bardzo trzeba nienawidzić książek i samodoskonalenia poziomu swych wypowiedzi, żeby pisać w taki sposób. Wstyd jak chuj. Tacy ludzie powinni być zapisywani na przymusowe zajęcia wyrównawcze.
Wkurwia 14 ludzi
zxcvbnmasdqwe 07:23, 17.10.2017
Ja to bym ją od razu spalił. A gdyby jeszcze wierzgała to bym butem dopychal ją do ognia
teenfak 14:01, 17.10.2017
Wyczuwam ból dupy wszystkich dysgrafów, dyslektyków i innych bezmózgów
Akive70 14:30, 17.10.2017
Teenfak, dysfunkcje o których piszesz, są niczym innym jak zwykłym usprawiedliwieniem swojego lenistwa. Chodziłam do szkoły z oddziałami integracyjnymi i miałam w klasie dwie dziewczyny, cierpiące na dysleksję i wiecie co? Razem ze mną jeździły na różnorakie, wojewódzkie zawody w ortografii czy pisaniu dyktand. I szło im naprawdę świetnie. Kwestia ćwiczeń i samozaparcia. No kurwa skoro człowiek bez obu rąk, jest w stanie nauczyć się pisać stopą to nikt mi nie wmówi, że w pełni zdrowo umysłowy oraz sprawny osobnik, nie da rady nauczyć się paru regułek.
BadGirlGangstaCynizm 16:39, 17.10.2017
"Tupka" xddd jeszcze jest taki problem oprocz ortografii ze niektorzy maja tez takie pismo napisane drobnym maczkiem ze nauczycielki nie umieja odczytac. Ale teraz jak to czytalam to doszlam do wniosku ze teraz kazdy moze zostac przyjety na studia byle jakis debil z brakami
Akive70 17:10, 17.10.2017
A pewnie, że tak. Taki największy drechol i patus z mojego technikum poszedł sobie do Poznania na zarządzanie państwem. Morzna? Morzna.
Qwerty123456qwerty 21:13, 17.10.2017
Te wszystkie dysleksje to jedna wielka szopka. Sam posiadam takie orzeczenie, bo jest zwyczajnie przydatne i ma jakiś sens. Na sprawdzianach mam więcej czasu i moje ewentualne błędy mimo, że zazwyczaj ich nie popełniam nie są uwzględniane. Na początku, gdy je otrzymałem to rzeczywiście błędy popełniałem, ale jakoś wszystkie wyrazy skorygowałem w tej swojej łepetynie, by pisać je poprawnie.
Jedyne co teraz jest naprawdę prawdziwe to orzeczenie o dysgrafii. Przyznam się, że piszę paskudnie i gdybym nie miał tego papierka to większość nauczycieli miałaby o to wielki ból dupska. Mój brat pisze brzydko i miał takie problemy, ale ja w przeciwieństwie do niego piszę okrągłe i w miarę czytelne litery, a on to jakieś kreski i praktycznie nikt nie umie go rozczytać.
NoSystem 11:10, 18.10.2017
Zawsze kurwa mnie wkurwiało, że nie mogę wymigać się od "KRULOWEJ NAŁUK",czyli matematyki jakąś np. dyskalkulią, czy coś. Z Polaka byłem dobry. Pisałem wypracowania i dyktanda poprawne stylistycznie-bez byków. A tu se piszą jak chcą, i jeszcze zaświadczenia na to mają. Chuj strzela. Potem zdziwienie, że nie można się z nikim dogadać, ani nic rozczytać bez żmudnego nakładu pracy interpretacji własnej.
NoSystem 11:13, 18.10.2017
Od dziś twoja koleźanka powinna mieć na uczelni ksywę TUPKA:p
#11394 - Polskie filmy dodał: Akive70 10:30, 09.10.2017
Drodzy wkurwowicze.
Trochę zmienię monotonię tematyki na tej stronie i z narzekania na facetki i kartkufki z pszyry, wgłębimy się w narzekanie na polskie kino. Ostatnimi czasy, często zdarza mi się śledzić polskie pozycje filmowe. I kurwa co? Dno... Jeszcze raz dno i glonojady.
Zacznę w pierwszej kolejności od szaty graficznej plakatów filmowych, bo to jako grafika, boli mnie najbardziej. Białe tło, u góry tytuł napisany Arial Boldem, oczywiście koloru różowego. Na pierwszym planie zaś, wycięte postacie Karolaka, Szyca i Adamczyka w jakichś pojebanych pozach. Nie wierzycie? Wygoglujcie tytuły Lejdis, ciacho, och karol 2... Wszystkie te plakaty, wyglądają jakby wyszły spod myszki tego samego darmozjada "grafika" . Już kurwa Sami swoi czy Nie ma mocnych, mają lepszą oprawę graficzną niż to gówno 21 wieku . Teraz przejdźmy do obsady. Wspomniani wyżej panowie, występują kurwa w każdej, jebanej polskiej komedii. Gdzie nie spojrzeć, to główną rolę odgrywa Karolak bądź Adamczyk. No kurwa ile można odgrzewać tego samego kotleta? Polska może nie jest fenomenem wśród innych państw jeśli chodzi o aktorstwo, ale kurwa mamy też dobrych młodych aktorów, którzy marnują się w niskobudżetowych serialach w rolach trzecioplanowych. Chuj tam, lepiej do usranej dupy obsadzać Karolaka w roli głównej. Każdy film taki sam, zarówno pod względem plakatów i obsady... Ale także fabuły. "Młody biznesmen Janusz (Karolak) z Wilanowa, zakochuje się w pięknej Grażynie (Cichopek /Kożuchowska) i żyją długo i szczęśliwie. W tle trochę ha ha ha hi hi hi" i mamy gotową typową, polską komedię. Gdyby połączyć budżety wszystkich tych filmów, można by stworzyć coś naprawdę interesującego z PRAWDZIWYMI aktorami, dobrymi efektami specjalnymi a na koniec zatrudnić porządnego grafika. Nie tylko komedie u nas to dno. Nawet historie oparte na faktach, mam na myśli np "Amok" o Krystianie Bali , w którym pokładałam spore nadzieje, okazał się przegadaną, mocno podkoloryzowaną porażką. Jestem ciekawa, czy ten nowy film o krakowskim, seryjnym mordercy - Władysławie Mazurkiewiczu też tak spierdolą. Tracę nadzieję, że cokolwiek polskiego, co powstało po roku 2005 może być dobre.
Wkurwia 12 ludzi
WladimirPutin 13:40, 09.10.2017
Szczerze, też już rzygam tą obecną polską kinematografią, gdzie to najwięcej właśnie opisywanych komedii wychodzi, i to tak żenujących, że aż gardzę po prostu tym gatunkiem. Z tym karolakiem to taki przesyt miałem, że myślałem że mi jego ryj wyskoczy, gdy lodówkę otworzę!
zxcvbnmasdqwe 19:21, 09.10.2017
też mnie to wkurwia. Wszędzie Karolak albo irokez Sramowski.

Pamiętam jak poszedłem do kina na bodajże Bonda czy cośtam - i był trailer jakiejś polskiej komedii w której bohaterka zdaje się szczytuje i krzyczy "o kurwa". Nie umiem powiedzieć co to za film. Ale cała sala miała radochę. Normalnie fala śmiechu. Nie bardzo rozumiałem komizmu tej sceny - ale chuj, ja to już jestem starym, zgrzybiałym dziadem. Cóż.
jestemjuzzmeczony 20:40, 09.10.2017
Tęsknie za takimi polskimi serialami jak >
jestemjuzzmeczony 20:40, 09.10.2017
Glina
#11335 - "Ty to jesteś bogata" dodał: Akive70 08:25, 02.10.2017
Wkurwia mnie moja grupa ludzi na studiach. Sami pytają się mnie o to,co robiłam na wakacjach.No to mówię, że trochę byłam tu, trochę tu. I zaraz spływające na mój łeb pomyje zazdrości, nienawiści oraz żale typu:
-No taaa! Ty to jesteś bogata to Ci wolno!
-Kto bogatemu zabroni!?
- No tacy jak Ty to se mogą!
-Taka to pożyje.
- Jezuuuu ile Ty musisz mieć kasy lol
I mówią to kurwa osoby zarabiające 2 razy więcej ode mnie, z vaperami po 300 złotych w rękach, wieczni imprezowicze, co mają kieszenie trawą wypchane a z tego co mi się obiło o uszy, to tanie rzeczy to nie są.
No ale wytłumacz takim zawistnym kurwom,że nie marnujesz ciężko zarobionych pieniędzy na żadne używki, ani nie kupujesz ubrań w Tommy Hilfiger dla szpanu, to Cię kurwa stać by odłożyć jakąś tam część swojej nędznej wypłaty.
Poza tym kurwa wyjazd do Krakowa czy do Gdańska za 44-50zł w obie strony, to kurwa nie jest coś nieosiągalnego jak ma się jakąkolwiek stałą pracę. To nie kurwa emiraty arabskie do chuja pana.
No ale jak ktoś 2500zł wypłaty rozpierdala na vaper z funkcją radia, kolorowego wyświetlacza i gry w pacmana + maryche, codzienne piwerko czy wejściówki do klubów, no to kurwa o czym tu mówić. A już nie wspomnę o inwestowaniu w paliwo do sypiących się benzyniaków z 97-98r, tylko po to by krążyć wokół wioski i szpanować jakimś sukom, jakiej to się nie ma rajdówki. No ludzie kurwa trochę oszczędności i szanowania pieniądza to was będzie stać na przejazd EN57 wte i wewte...

Wkurwia 14 ludzi
NoSystem 14:06, 02.10.2017
Ja mam podobnie. Zero nałogów i wieczne zaciskanie dupy, żeby coś mieć. I nawet taki wujaszek srający kasą(instruktor Bhp-kierownicze stanowisko), mający dwie chałupy w tym jedną na wsi, zazdrości mi kupna np.chujowej cyfrówki. Nie mówiąc już o tzw. pożyczkobiorcach, czy to w kraju, czy też wtedy gdy wyjeżdżam zarobkowo za granicę. JEBAĆ SZMACIARZY!!!
kurwica 21:24, 02.10.2017
Im więcej człowiek ma, tym większego biedakam z siebie robi bo boi się konkurencji.