Profil Akive70


b/d b/d Mam 21 lat, (niestety) mieszkam w Łodzi pracuję jako grafik i to samo studiuję. Interesuję się numizmatyką, hodowlą płazów i wieloma innymi rzeczami :) Jestem człowiekiem wiecznie wkurwionym, który zawsze ma własne zdanie i nie boi się go głośno wypowiadać.
2016-11-30 16:27, 10.11.2017

Wpisy


#10001 - SNAPGÓWNO dodał: Akive70 08:35, 02.12.2016
Wkurwia mnie, że czasy kiedy messenger był messengerem, instagram instagramem a snapa nie było - odeszły. Irytuje mnie zajebiście fakt, iż messenger zrobił się drugim snapem i po przeciągnięciu palcem w dół, zamiast odświeżyć konwersacje, widzę swój ryj z 10 podbródkami i opcje wyboru jakichś pierdolonych dziecinnych naklejek.
Boże kto w ogóle każe programować takie gówno? WSTYD. Twórcy zamiast iść z postępem, kopiują jakieś gówno i poniżają daną aplikację w oczach normalnych użytkowników.
Nie rozumiem tego ciśnienia wszystkich na jebanego snapa. Co w tym takiego zajebistego? Nie wiem. Ciągle tylko słyszę: "Masz snapa? Podaj snapa, dodaj mnie na snapa". Gdzie nie wejść, czy to na Facebooka, czy na instagrama to wszędzie, ale to dosłownie wszędzie gimbaza (i nie tylko) wstawia te pojebane jak lato z radiem, snapowe zdjęcia z filtrem psich uszu. Kurwa. Rozumiem 12-16 latków, którzy na widok tego filtra dostają wielokrotnego orgazmu ale gdy zobaczyłam, że moi 20 letni (a nawet starsi) znajomi ustawiają sobie na Fejsie to psie zdjęcie na profilowe, straciłam wiarę w ludzkość. Co drugie foto na tablicy to te pseudo przeróbki o chujowej jakości i rozmiarze. Jako grafika, ten widok boli mnie bardziej. Siedzą dzieci na tym gównie pół dnia i oglądają jakieś zjebane filmiki innych debili a potem narzekają, że czasu na naukę nie ma wcale albo że wykorzystali 4GB internetu w tydzień, bo to chujostwo zżera go tyle że głowa mała.
Denerwuje mnie wielce zaskoczenie mojego otoczenia gdy mówię,że nie posiadam tego ścierwa. Od razu słyszę: No ale jak to? Snapa nie mieć w dzisiejszych czasach? No kurwa sorry ale mam poważniejsze zajęcia niż dodawanie swoich fotek z filtrem psów, kotów, myszy i innych pchlarzy. Dodajcie sobie wszyscy psie odbyty zamiast oczu...to chyba jedyna rzecz jaka by pasowała do was bando snapozjebów. Oczywiście jak mogłabym zapomnieć o przyciemnionych paseczkach z kreatywnymi podpisami typu:
- 8:00 #JEM
8:02 #SRAM
10:00 #JARAM
Kurwa gówno mnie obchodzi co robicie o danej godzinie. I tak jesteście tak samo przeciętni jak reszta społeczeństwa i to, że wstawicie ten szit, niczym was nie wyróżni. Dziękuję za uwagę.

Wkurwia 36 ludzi
Eustachy Motyka 22:13, 02.12.2016
Ja nie mam jakiegoś posranego snapa, ani instagramu i żyję.