Profil diabolo
Wkurwiam się zapewne


Master b/d W zasadzie to wszystko mnie wkurwia. Jeśli zostanę królem świata wszystko będzie zajebiście. Głosuj na mnie!
2017-02-02 21:53, 07.11.2017

WpisyPamiętacie jak miala zostać zniesiona zmiana czasu w Polsce. Rząd właśnie odrzucił ta ustawa bo przepisy UE tego zakazują haha
Wkurwia 15 ludzi
#11275 - Cel życiowy dodał: diabolo 01:06, 24.09.2017
Boje się że w życiu mi nie wyjdzie.
Że mimo wielu planów, starań i marzeń coś zrobię nie tak i nie będzie ani miłości ani pieniędzy ani szczęścia. Przerażające
Wkurwia 17 ludzi
jestemjuzzmeczony 16:57, 24.09.2017
6:25Dlatego powiadam wam: Nie troszczcie się o żywot wasz, co byście jedli, albo co byście pili, ani o ciało wasze, czem byście się odziewali; azaż żywot nie jest zacniejszy niż pokarm, i ciało niż odzienie?
6:26Spojrzyjcie na ptaki niebieskie, iż nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a wżdy Ojciec wasz niebieski żywi je; izali wy nie jesteście daleko zacniejsi nad nie?
6:27I któż z was troskliwie myśląc, może przydać do wzrostu swego łokieć jeden?
6:28A o odzienie przeczże się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jako rosną; nie pracują, ani przędą.
6:29A Ja wam powiadam, iż ani Salomon we wszystkiej sławie swojej nie był tak przyodziany, jako jedna z tych.
6:30Jeźli tedy trawę polną, która dziś jest, a jutro bywa w piec wrzucona, Bóg tak przyodziewa, azaż nie daleko więcej was! o małowierni!
6:31Nie troszczcie się tedy, mówiąc: Cóż będziemy jeść? albo co będziemy pić? albo czem się będziemy przyodziewać?
6:32Boć tego wszystkiego poganie szukają; wieć bowiem Ojciec wasz niebieski, że tego wszystkiego potrzebujecie.
6:33Ale szukajcie naprzód królestwa Bożego, i sprawiedliwości jego, a to wszystko będzie wam przydano.
6:34Przetoż nie troszczcie się o jutrzejszy dzień: albowiem jutrzejszy dzień troskać się będzie o swoje potrzeby. Dosyćci ma dzień na swojem utrapieniu. Jezus
jestemjuzzmeczony 17:00, 24.09.2017
Być może nie wierzysz ( tego nie wiem) I wydaję Ci się, że jest to nieadekwatne do rzeczywistości....Jak ma być gdy większość nie wierzy? Zatem nie ma świadectw. Moje masz. Nic nie rób wierz, pros a będzie dane.
jestemjuzzmeczony 17:01, 24.09.2017
Acha i ''Jebać Kościół Katolicki'' -/ jestemjuzzmeczony
#11132 - Wakacje dodał: diabolo 11:26, 03.09.2017
Ja pierdole znowu przejebalem wakacje i nie zrobiłem nic ciekawego. A jutro zapierdziel od nowa.
Wkurwia 20 ludzi
voice of reason 12:40, 03.09.2017
Mam tak samo... chociaż w sumie mi się zaczyna nudzić już to siedzenie w domu, ale wiem, że jak tylko przekroczę jutro próg budy, to zapragnę znowu tych godzin spędzonych na bezcelowym błąkaniu się po Sieci. No, ale w tym roku jestem przynajmniej zainspirowana, żeby się bardziej przykładać do wszystkiego, do całego mojego życia, z nauką włącznie... uczniaki, trzymajmy się jakoś ehh XD
ALittleBadMotherfucker88 17:01, 03.09.2017
Ja teraz idę do klasy maturalnej a już czuję że będę miał przejebane jeśli chodzi o zajęcia typowo maturalne bo chyba takie są...Chodzi mi mianowicie o to,że belfry wpierdolą wszystkich do jednego worka...chuj że nie zdaję matury bo u nas a raczej we wszystkich klasach panuje pierdolona zasada:Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego...
Strony które ostrzegają przed nieuczciwymi sprzedawcami i pracodawcami:

Czasami jest na nich formułka która mówi że jeśli pracodawca opisany w poście zażąda to wpis zostanie usunięty.

Chyba nic nie trzeba dodawać...
Wkurwia 11 ludzi
#11084 - Podłoga nie wyschła dodał: diabolo 03:04, 28.08.2017
O ja pierdole wchodzę do sklepu a sprzedawczyni krzyczy "stop! podłoga jeszcze nie wyschła"

co za porażka xD to poszedłem do żabki
Wkurwia 13 ludzi
Akive70 08:23, 28.08.2017
Mam wrażenie,że niektóre ekspedientki celowo odstraszają klientów z racji na swoją chujową pracę. Ostatnio idę sobie do chińczyka, proszę o to i o to a dziwka zza lady wydarła papę " PRZECIEŻ WIDZISZ CO ROBIE ZARAAAAAA". I powiedziałam,że pójdę zjeść gdzie indziej skoro tak traktuje klientów.
ZaPrawdePowiadam 11:27, 28.08.2017
Podpierdoliłbym do kierownika i dziwka od razu by mogła się pożegnać z robotą.
diabolo 02:15, 29.08.2017
To się nie uda, suka okazała się właścicielka
NoSystem 17:31, 29.08.2017
Bo mają wyjebane na robotę i klientów. Jaka praca, taka płaca. Szef udaje że płaci, pracownik że pracuje. I tyle w temacie.
#10968 - Syreny alarmowe dodał: diabolo 18:37, 03.08.2017
Cholernie wnerwiają mnie syreny alarmowe. U mnie w miescie praktycznie wyją cokolwiek się dzieje. Teraz wyją bo padał 5 min lekki deszczyk. Żadne pożary, żadne zerwane dachy czy zalania. Zwyczajnie padał deszcz. Kiedys sie naprawdę cos stanie jakas wojna a ja zamiast działać będę jak debil siedział w domu bo... "to przecież ćwiczenia". Kiedys mnie wyrwały ze snu o drugiej rano. Tej nocy absolutnie nic się nie działo.
Wkurwia 14 ludzi
#10688 - Komarzyska ptaszyska dodał: diabolo 23:05, 30.05.2017
Śmierć komarom kurwa. Nienawidzę ich
Wkurwia 28 ludzi
#10668 - Obrona konieczna i walka dodał: diabolo 00:06, 24.05.2017
Dzisiaj broniłem młodszej dziewczyny przed duszącym ją większym odemnie gościem. Nic mu poważnego praktycznie nie zrobiłem. Powaliłem go na ziemię. Teraz wszystko jest przeciwko mnie i wychodzi na to że go pobiłem. Jebać polskie prawo, Jebać obronę konieczną, Jebać kretynów... To tak w dużym skrócie
Wkurwia 49 ludzi
ALittleBadMotherfucker88 20:23, 24.05.2017
W USA taki kutas zdychałby z ołowiem w klacie...
PrawaStronaMedalu 16:08, 25.05.2017
Oby wyszło w toku procesu, że przekroczyłeś obronę konieczną w tzw. afekcie astenicznym = umorzenie postępowania.
Anonim 18:22, 25.05.2017
Ale cebulaku masz zapłon, nie od dziś wiadomo, że w Polszy dalej rządzi żydokomuna, która wszystkiego co się da zakazuję i jest to twoja wina i innych nieświadomych tego cebulaków.
antyszambruje 00:35, 26.05.2017
Taaa jasne, nie wierz jakiemus policjantowi czy innemu chuja wiedzącemu mundurowemu jasnowidzowi co sąd orzeknie zanim tego nie zrobi.. ja kiedys się dowiedziałem od mundurowego jasnowidza, że mogę dostać do 10 lat, i nawet mi inny policjant zajebał, przesłuchując mnie na miejscu zdarzenia. Obsrałem się wtedy i uwierzyłem im chwilowo pod wpływem emocji. Chuj że do procesu nie doszło bo ktos z działającym mózgiem zauważył, że to o co tamten typ mnie oskarżał w ogóle nie mogło w tamtych okolicznosciach zajsc, co zresztą jego zeznania/dowody same poniekąd potwierdzały.. ale nie uspokoiłem się aż mi specjalista nie doradził co i jak.

Obrona konieczna jest zjebana w Polsce to fakt, ale głównie chodzi o granicę jej przekroczenia. Interesowałem się tym sporo. W naszym prawie są największe wypaczenia, kiedy stało się cos poważnego, np. trwałe uszkodzenie ciała, czy smierć. Wtedy sąd dostaje pierdolca i np. skazuje za zabójstwo kogos kto zabił broniąc nawet dobra dla niego najwyższego, np. życia dziecka.

Generalnie jesli masz realne powody żeby przypuszczać że napastnik może spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu tak jak w tym przypadku - duszenie - brzmi kurwa poważnie... tym bardziej że pewnie był najebany skoro to w PL - nietrudno przesadzić z siłą, co? A wiele jej nie potrzeba. Więc możesz zrobić dużo więcej! Nawet jakbys typowi tak zajebał, że by go do szpitala odwieźli. Np. jednym ciosem. Gorzej jakbys go napierdalal na ziemii albo nie chciał mu odpuscic jakby się już wycofywał. Na sąd to zadziała jak płachta na byka, bo co obywatel będzie uczył innych jak postępować w sposób jaki im się należy? Brutalne pobicie i zawiasy co najmniej!

Tak wiec jesli rzeczywiscie nic mu poważnego nie zrobiłes, naprawdę nic Ci nie grozi. Jesli kłamiesz, no cóż, może lepiej się przejsc do radcy czy cos...
Tak czy siak...nawet się o to nie wkurwiaj, tyle Ci powiem, szkoda nerwów. Jest jak jest, inaczej nie będzie. Przestępców to my szanujemy w tej Chujolandii :)
PrawaStronaMedalu 10:30, 26.05.2017
Akurat w tej sprawie dobry prawnik by nie zawadził.
#10550 - Depresja dodał: diabolo 15:30, 21.04.2017
W dzisiejszych czasach większość nastolatków a nawet dzieci twierdzą że mają depresje. Tną się, chodzą jak trupy, biedne, smutne... Dobrze wiemy jaka jest prawda. Byle zwrócić na siebie uwagę. Fakt: niektórzy faktycznie maja jakiś problem. Niech zwrócą się do psychologa, do rodziców. Problem się rozwiąże na pewno. Ale chuj. Lepiej robić z siebie ofiarę. Narobić szumu wokół siebie.

Jakieś 5 lat temu nie słyszałem o kimś kto miał depresje. Masz jakiś problem? Rozwiązujesz go. Ktoś cię nie lubi? Olewasz go. Ktoś cię wyśmiewa? Dajesz mu w mordę. Co się stało z dzisiejszą młodzieżą. O co chodzi?

Dlaczego dzisiejsze dzieci są tak nieporadne i słabe psychicznie?
Wkurwia 26 ludzi
PrawaStronaMedalu 20:31, 21.04.2017
Pozwolę sobie odpowiedzieć - każdy może mieć problemy psychiczne w każdym wieku.

"Byle zwrócić na siebie uwagę."
Nie tylko dlatego ktoś się tnie, albo ubiera się jak emo. Brak czasu w domu (bo podatki od pensji dawane państwu to duża część całej pensji) i tej bezgranicznej miłości dla dzieci również temu sprzyja.

"Lepiej robić z siebie ofiarę."
W tym popierdolonym społeczeństwie lepiej jest być gorszym od innych, bo w większości rodzice pewnie do nich mówią, "a ten X to ma gorzej od ciebie blablabla" [podświadomie dając odczuć młodemu, że nie ma żadnych problemów]
Nastolatek odbiera to tak - warto być tym gorszym bo to on zasługuje na uwagę. W ten sposób się go tego uczy.

"Masz jakiś problem? Rozwiązujesz go."
Polska/PiS ma problem z dzietnością kraju - PiS wprowadza populistyczny program 500+, gdzie dzieci w gimnazjum mają tego typu przykład podany w podręczniku i muszą wytłumaczyć, że jakaś tam partia robi to, aby się podlizać w wyborach:
https://www.youtube.com/watch?v=lbvo8OBQX7o
Takie coś nazywa się zakłamanie i obłuda.

"Ktoś cię nie lubi? Olewasz go."
Przecież jest niby coś takiego jak tolerancja? W Uniokołchozie nie można kogoś nie tolerować.
Na Facebooku każdego z klasy pewnie powinni mieć w znajomych.

"Ktoś cię wyśmiewa? Dajesz mu w mordę."
Ze względu na to, że obecnie kobiety mają dominującą rolę w wychowaniu dziecka to nie można dać tak po męsku w mordę, bo to przykład szowinizmu.

"Dlaczego dzisiejsze dzieci są tak nieporadne i słabe psychicznie?"
Powód jest prosty, choć napiszę go w inny sposób - nie uczy się młodzieży pływać w wodzie, tylko albo rzuca się koło ratunkowe za każdym razem, albo się je opierdala dlatego, że do wody weszło.
(to z wodą to metafora)
idżi 11:53, 23.04.2017
Mi się wydaje że w dużej mierze to jest wina komputeryzacji, dzisiejsza młodzież i dzieciaki więcej przeżywają w kompach niż na zewnątrz. W necie piszą typu 'giń suko, szmato itd..' a w rzeczywistości dostają od rówieśnika z plaskacza po gębie i uciekają w kąt ryczeć albo targają się na swoje życie bo nie potrafią z tym poradzić.. taka era.
#10548 - Wiadomośći dodał: diabolo 23:21, 20.04.2017
Kiedy piszesz do kogoś, wysyłasz mu wiadomość a on sekundę po tobie wysyła swoją wiadomość i nie widzi tej twojej. Musisz pisać jeszcze raz wrrrr
Wkurwia 15 ludzi