Profil Situs


b/d b/d aa programuję
2017-03-31 22:39, 10.11.2017

Wpisy


#11545 - Kurwa wkurwiamnie.org dodał: Situs 08:54, 03.11.2017
Czemu kurwa ta strona konczy działalność. Gdyby nie ona to by wszystko było rozpierdolone.

Dlaczego? KURWAAAAA!!! Dlaczego?
https://youtu.be/fFl7hEVSE1Q
Wkurwia 16 ludzi
Pewnie mnie zahejtujecie że co za mały gnój na szkołe pluje, że się kurwa masz uczyc itp. Chuj wam w dupę. Kurwa nosz jego mać.

Dobra kurwa. Jestem w 2 gimbazjum. Wkurwia mnie to że kurwa na polskim kurwa pisze 14 stron dziennie. Kurwa. Biologia 10 stron. Geografia 12 stron. Nosz kurwa. Ja pierdole. Jeszcze kurwa jakiś projekt edukacyjny muszę robić z chujowym tematem"wyrazanie miłości na przestrzeni wieków ". Kurwa. Do chuja. Żeby kurwa np budowa procesora, rejestry karty graficznej. To kurwa nie. Chuj wam uroczyscie w dupę. Można hejtować. Dokurwawidzenia.
Wkurwia 16 ludzi
Patologia33 17:29, 24.10.2017
2 klasa gimnazjum... Jedyne moje wspomnienia to wkuwanie całe popołudnia, wieczory i kurwa noce, chodzenie spać około 3, gdzie o 6 pobudka, ciągłe wykończenie, brak czasu na swoje zainteresowania i odpierdalanie nauczycieli, kiedy przy wszystkich ocenach 5 potrafili pod wpływem własnych kaprysów strzelić materiałem z początków gimnazjum i bum, całą twoją roczną pracę poszedł pies jebać. Plus do tego dochodzą właśnie pojebani nauczyciele. A projektem się nie przejmuj, z tego co pamiętam i tak wszyscy robili go tydzień przed ocenianiem.
#11458 - Wszystko Kurwa dodał: Situs 17:29, 18.10.2017
Wszystko mnie wkurwia. Kurwa, moje narodziny, szkoła, ciule-ludzie(z szacunkiem dla ciuli), że kurwa żyje, kurwa wkurwia mnie że zdechnę i kurwa cała reszta. Kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa. Chuj w dupę każdemu. Chuj w dupę każdemu. Chuj w dupę każdemu. Nara kurwy.
Wkurwia 16 ludzi
Dobra kurwa. Linker i jego jebane skrypty dojebane do końca. Chuj w dupę. Ale teraz mnie wkurwia co innego. Mam kurwa 3 sprawdziany codziennie. Kurwa. Jebać to bandą murzynów. Chuj z tym. KURWAAA. Jakby to jeszcze były jakieś kartkówki proste. To kurwa nie. Jebana lektura, jebana budowa skóry, obowiązki domowe z niemieckiego, kurwa, nie,nazistowskiego kurwa. Do tego jakieś kurwa błogosławieństwa z religi. Chuj. A z polskiego kurwa "dlaczego uważasz że autorka napisała tak a nie inaczej" i kurwa 1 minuta na napisanie. A tych zadań jest z 12. Teraz się kurwa muszę uczyć z historii o tym kto kogo kurwa przecwelił. Ja pierdole. A to wszystko kurwa w 2 kurwa klasie gim-kurwa-ba-kurwa-zjum-kurwa. Kurwa. Inne drugie klasy nie mają tyle. Ja kurwa pierdole. Jeszcze kurwa co przerwę mam ryj w kiblu kurwa. I rzyganie i kurwa spłukiwanie. Chuj w dupę. Albo nawet i dwa. Koniec kurwa.
Wkurwia 12 ludzi
diabolo 00:00, 06.10.2017
Jakiś dziwny ten twój post. Ale z tego co zrozumiałem: nauczyciele nigdy nie mieli i nie będą mieć litości. Nikt im za to nie zapłaci
zakład pogrzebowy 09:35, 06.10.2017
rozumiem cie bo sam mam takie zadania z polskiego ale jak myślisz dlaczego na przykład pani od polskiego dajmy na to Anna Dutkowska jest nauczycielem polskiego skoro chuja na tym zarabia? Bo kurwa mać chce uczyć a żeby chcieć uczyć to nie można mieć wyjebane "a chuj z tym daje wam 673 wolną lekcje w tym tygodniu" to tak nie działa tylko "kurwa uczyć się bo nie zdacie jak nie umiecie mnożyć pisemnie (jestem w 2 gimnazjum i mam takie przypadki) to chuj wam w dupe i wypierdalać wracacie do podstawówki a nie "proszę pani ja się uczyłaaaaam" " u mnie tak jest 18 osób w klasie, 10 dziewczyn, 8 chłopaków, 6 dziewczyn nie umie liczyć pisemnie, 3 chłopaków (a niby głupsi od dziewczyn) też nie no i chuj w dupe mają na to wyjebane bo 2 powstawiają i mają wyjebane i tak nie będe ich uczyć w następnym roku. Więc się ucz bo później możesz mieć naprawde dobrą pracę tym bardziej za granicą dzięki której masz dużo kasy i nie mówie że masz mieć wyjebany w kosmos dom tylko żebyś nie miał kryzysu finansowego bo mnożyć w gimnazjum nie umiałeś
Situs 10:45, 06.10.2017
Byłem tak wkurwiony że nie umiałem logicznie pisać
NoSystem 04:04, 07.10.2017
I tak większość pozapominasz. Wiedza w szkole przydaje się tylko ludziom chcącym pracować jako tyraki na czyjąś dupę. Po to stworzono ten system. To wszystko.
Situs 18:38, 07.10.2017
i kurwa dobrze, ze kurwa zapomne
#11323 - Linker jebany kurwa dodał: Situs 21:41, 30.09.2017
Witam. Chuj w dupę każdemu na dobry początek. Wkurwia mnie to że kurwa za xhuja się nie umiem nauczyć pisania skryptów linkera. Nawet kurwa trochę kodu maszynowego z avr się umiałem nauczyć(mov, ldi, add, out, in, i chuj tam jeszcze). Tego skurwielstwa się nigdy nie naucze. KKKKUUUUURRRRRWWWWWAAAA MMMMMAAAAAAĆĆĆĆĆĆ! Chuj w dupę, kurwa, koniec, kurwa, kropka, kurwa.
Wkurwia 15 ludzi
MamWyjebane 21:57, 30.09.2017
Skoro masz takie podejście to rzuć to i idź w te webowe gówna tak jak większość "programistów"..
Situs 22:02, 30.09.2017
Chuj z webowymi gównami. Będę jebał te skrypty linkera aż się kurwa nauczę
MamWyjebane 23:53, 30.09.2017
Powodzenia
#11287 - Jebane kurwa 'nic' dodał: Situs 22:58, 25.09.2017
Chuj z powitaniem, piszę od razu. Wkurwia mnie taki kurwa brak jakby niczego. No kurwa kontakt z dziewczyną się urwał, trza się kurwa uczyć od przyjścia z budy(gimnazjum i gimbusy jeszcze kurwa żyją) do jebanego datownika z historii albo jakieś jebane chuje z polskiego. No i kurwa jakoś pusto w jebanej głowie. Totalnie kurwa nwm co robić. Nie ma jej i jakoś wszystko się spierdoliło. Do tego szkoła wkurwia. A do tego nie miałem, nie mam, i nie będę miał Facebook, Srajchat, i inne chujstwa, tylko ja na całą bude nie mam. I koledzy uważają mnie za pojebanego. I to jest kurwa prawda. I kurwa co mam do chuja wafla kurwa jego mać jebanego chuja kurwa zrobić?
Wkurwia 17 ludzi
Akive70 23:15, 25.09.2017
I bardzo dobrze,że nie masz tych lewackich portali. Przynajmniej uchronisz swoją psychikę przed kontaktem z dziadostwem, darmozjadami i wiecznym rakiem.
A z dziewczynami tak bywa na etapie gimnazjum. Zawojują suki w głowie i tyle je widziałeś, Niestety ale tak bywa,że zanim człowiek znajdzie kogoś z kim dotrwa końca swego nędznego żywotu, zostanie chujokrotnie wystawiony zdradzony i zmieszany z gównem. Łatwo powiedzieć, ale nie daj się zrzucić na dno. Pokaż ścierwu ,że jesteś pozytywnie wyjątkowy pod względem swojej inności. Założę się,że znajdzie się kobieta, która to doceni. To że odstajesz od szarej, nudnej ciemnej masy :) Zajmij się jakąś pasją, pozdawaj te gówna w szkole dla świętego spokoju i głowę miej w górze. Powodzenia!
NoSystem 01:43, 26.09.2017
Jaki problem? Zakładaj snapa, i będziesz świecił z mordą psa z jęzorem wyjebanym na cały ekran. To jest po prostu fenomen. Doszło do tego, że nie trzeba już ludzi w psychiatrykach zamykać. Oni sami się zamykają w psychiatrykach WIRTUALNYCH. Myślę, że nie trzeba wojny. Wystarczy odłączyć internet, a oni sami się między sobą powypierdalają.

P.S. Nie rozumiem ludzi żyjących non stop w świecie wirtualnym. Tak mnie to wkurwiło, że aż idę strzelić sobie cyberka:p
NoSystem 01:48, 26.09.2017
W twoim wieku laski są jeszcze niestabilne emocjonalnie. Daj sobie spokój ze związkiem. Albo celuj w MILF-y. Jeszcze się w życiu naoglądasz tych cudowności. Zobaczysz czym jest zapierdalanie do ARBEITU, kredyty, bachory, wieczne fochy i niesnaski bo za mało PININDZY. Wszystko fajnie wygląda za młodu. I tylko wtedy.
Situs 07:51, 26.09.2017
Trzy czwarte klasy kurwa ma dziewczynę. I to od 5 klasy podstawówki
Akive70 08:52, 26.09.2017
Związek w 5 klasie? Przecież to nie ma najmniejszego sensu. Te dzieci zdążą się jeszcze rozstać 50 razy. Dzieci w wieku podstawówki - gimnazjum nie znają jeszcze najważniejszych wartości na których opiera się związek. Dobierają się na postawie popularności w danej budzie, czy fajności sprzętu w tornistrze a potem? Pojawiają się pryszcze, laskom rosną (bądź nie) cycki, to samo z męskim oprzyrządowaniem. I to są jedne z niewielu powodów, dla których gimbaza się rozstaje. Stabilne związki tworzą się średnio w 20-22 roku życia
kurwica 12:59, 26.09.2017
Po co komu związek w tym wieku? Dla szpanu? Dla lajków?
Zakochałem się w dziewczynie po sam chuj. No i kurwa jak zdobyć jej serce. No to wymyśliłem 2 miesiączny podryw, stopniowo zwiększany romantyzm itp a na koniec wyznanie kochania.
No to kurwa zaczynam, na początek spędzanie dużo czasu ze sobą, potem trochę "niewinnych" rozmów o miłości, dużo SMSów itp. No i już spotkanie umówione, kwiaty, czekolada i tam jeszcze jakiś kurwa jebany atrybut. No i się zaczęło, nastrój itp. No to w końcu mówię to co miałem powiedzieć no i się kurwa dowiaduję "To tylko chwilowe zauroczenie, jutro ci przejdzie". Nakoś tam na bezskutecznych próbach zbliżenia jej do siebie dotrwałem do końca spotkania. No i co teraz kurwa mam zrobić?
Wkurwia 15 ludzi
NoSystem 00:58, 22.09.2017
Spierdoliłeś akcję po całości, i już nic się nie da zrobić. Wynika to tylko z twojej niewiedzy w temacie,ale człowiek uczy się na błędach. Wyjaśnię w czym rzecz.

a) Spędzanie dużo czasu ze sobą- określiłeś się już na samym początku jako kolega lub jak kto woli "tampon emocjonalny".

b) Rozmowy o miłości - kolejny strzał w stopę. Wystraszyłeś laskę, i dałeś się poznać jako "potrzebujący". Ona pomyślała, że jesteś mało atrakcyjny dla kobiet, i nie ma w związku z tym żadnej konkurencji. Tym samym z automatu przestałeś być atrakcyjny również dla niej.

3 Dużo SMS-ów -zabiłeś tajemniczość i bycie dla niej wyzwaniem. Stałeś się przewidywalny, tak jak reszta, z którą na bank za plecami jeszcze pisała. I dostępny. Przez większy okres czasu. Jak taki przyjaciel.

4 Kwiaty, czekolada i inne suspensylia- tu już tylko dopierdoliłeś ostatni gwóźdź do trumny waszej "miłosnej relacji". Sądzę, że przyszła na spotkanie z nudów lub z ciekawości .Przez prezenty po raz kolejny dałeś się poznać jako "potrzebujący" i przewidywalny, tak jak reszta adoratorów.

Na samym końcu- jak to było do przewidzenia- dostałeś "zlewkę".

Jeżeli chcesz naprawić swoje relacje z kobietami, a tym samym sprawić, aby one spojrzały na ciebie jak na kochanka, a nie jak na kolegę bądź przyjaciela, to zapraszam do mnie na szkolenie. Szykuj 4000 zł, i rozpoczynamy już od jutra intensywny trening pewności siebie i podchodzenia do kobiet na ulicach. Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów- zwracam ci siano.

ŚWIROWAŁEM. Najlepiej w tym temacie zasięgnijcie porad rodziny bądź znajomych. Gwarantuję, że uzbrojeni w tą wiedzę, już na sam wasz widok każda laska będzie miała kisiel w reformach, a wy będziecie ruchać każdą po kolei jak RASPUTIN.

Także temat spalony. Szukaj następnej, i nie powielaj wcześniejszych błędów. LIFE IS BRUTAL AND FULL OF SHIT.

P.S. Wcale się nie zdziwię, gdy niebawem ujrzysz swoją wybrankę z jakimś dresem, wyszczekanym bajerantem, lokalnym playboyem, bądź tego typu chamstwem.
Rayuji 01:05, 22.09.2017
A wystarczyło zrobić inaczej:

Podoba ci się? Podchodzisz > przedstawiasz się i gadka szmatka > klei się rozmowa, to zapraszasz na randkę > jeśli po 4 czy 5 randce trzyma cię na dystans, ale na darmowe żarcie chętnie wpada, to zostawiasz ją w cholerę.
NoSystem 01:14, 22.09.2017
Dokładnie.
jestemjuzzmeczony 07:55, 22.09.2017
W spierdolonym świecie pełnym obłudy, kłamstwa i kurew, w którym żyjemy spierdoliłeś ostro i po całości, natomiast w świecie, w którym jest dobrze postąpiłeś bardzo, bardzo dobrze. Pokazałeś klasę i szacunek do kobiet. Niestety one na takie zachowania leją. Musisz pojąć jedno. ''Moje dziecko, aby dać sobie radę z ludźmi, trzeba mieć za sobą kobiety; aby mieć za sobą kobiety, trzeba je znać. Wiedz zatem, że wszystkie kobiety są fałszywe i kurwy.''
Autor: Voltaire
Akive70 08:37, 22.09.2017
Czasami wchodzę tu tylko,by poczytać komentarze @NoSystem :D Brawo za trafność wypowiedzi!
NoSystem 10:52, 22.09.2017
Hehe. Dzięki, dzięki. A najlepsze jest to, że mój znajomy będący totalnym ignorantem w dziedzinie znajomości babskiej psychiki, zapoznał "laskę". Co prawda jest ona totalnym przeciwieństwem tego określenia, ale jak to powiedział ktoś w pewnym filmie "To jest Miś na miarę naszych możliwości i potrzeb". Zamieszkała u niego po bardzo krótkim okresie znajomości. Mija rok. I tak siedzą ze sobą jak stare dziady, bo ona pracuje dorywczo, a on nie pracuje wcale. Ma kasę, więc nie musi. Ostatnio wpadła na pomysł, że pójdzie do roboty. Odezwał się jakiś kolega i zaproponował jej robotę w Anglii. Ona ma jechać. Ciekawe jak to się wszystko skończy.
NoSystem 11:12, 22.09.2017
W idealnym świecie człowieka uczciwego nie waliliby w chuja. W idealnym świecie za dobrą pracę nastąpiłaby godziwa zapłata. W idealnym świecie tacy ludzie jak autor posta byliby rozchwytywani przez wszystkie dupy jako towar z górnej półki. Ale tu nie ELDORADO. Tutaj syf i pełno gówna. Zajadle śmierdzącego gówna. Dlatego trza się dostosować do panujących warunków, i nauczyć się w tym brodzić. Coś jak SURVIVAL. Albo PREPPERS. Inaczej ni chuja do przodu. Z tymi obiadami do 4-5 razu, to też tak nie do końca. Przykładowo. Chłopak pochodzi z biedy, bądź na razie nie ma kasy. Trafi mu się z parę takich cip, i pozamiatane. Później przytulą go co najwyżej przedstawicielki PROVIDENTA bądź innego WONGA.COM.
Situs 16:11, 22.09.2017
Ja się kurwa nie znałem ale dzięki za porady i poszukam kurwa innej ale do dupy
Qwerty123456qwerty 17:32, 22.09.2017
Mi to podoba się jedna dziewczyna w szkole, ale na jakieś 500% nie mam u niej żadnych szans, bo po pierwsze jestem nieśmiały, bidny i mało popularny (chodzi o to, że nie wchodzę na dwór, bo nie mam zwyczajnie z kim nie interesuje mnie picie i palenie, ona raczej tego też nie robi, ale same te powody obniżają moją samoocenę i odwagę).
Poza tym zwyczajnie nie mam na to siły.
Widzę, że kilka dziewczyn z mojej i innych klas się na mnie czasem patrzy, albo rzuca wzrokiem. Nie wiem czy to dlatego, bo jestem przystojny (raczej jestem), albo w myślach się ze mnie śmieją.
Sam już nie wiem, gdyż w podstawówce byłem prześladowany (mieli przewagę liczebną). Zakrzyczany i obolały po prostu miałem dość życia i do tego do dzisiaj przez to mam wahania samooceny, bo oni mieli ps3 i inne tego typu rzeczy, a ja nawet nie miałem internetu.
Teraz widząc ludzi lubianych i mających wielkie wpływy czuję w 25%, że to idioci i za kilka lat nie będą mieć nic, ale te 75% odzywa się i wracają stare źle wspomnienia oraz znowu czuję się chujowo.
Pozdrawiam, może kiedyś napiszę o tym szerzej, ale pewnie mało kogo to obchodzi.
V-kurwiony 17:41, 22.09.2017
wkurwiamnie.org - bawi, uczy, wkurwia i odstresowuje
jestemjuzzmeczony 18:09, 22.09.2017

a tam Qwerty123456qwerty pierdolisz :) PISZ , Pisz i mow co Ci na duszy lezy. Na mnie się wszystkie laski patrzą i co z tego mam? Gówno........ale daję radę.
Situs 19:48, 22.09.2017
Kurwa, rozpętałem gównoburzę.
SzemrzącyPotoczek 23:44, 22.09.2017
Eeee daj se spokój.
darxer 17:20, 01.10.2017
przypierdol jej z półobrotu
Wkurwiają mnie pojebane reklamy o jakichś kurwa bólach dupy, kurwa, jebaniu z pizdy, smrodlawych girach i innych kurwa chujestwach. A do tego jeszcze kurwa jakies reklamy z gówniakiem w centrum i pierdolącym o jakimś chuj wie czym. Kurwa. Jebać to bandą murzynów. Chuj, kurwa i jebać to. KURWAAA!!!
Wkurwia 31 ludzi
diabolo 03:01, 28.08.2017
Nic dodać nic ująć. Wyjaśnione
#10900 - Jebana java na linuxie dodał: Situs 15:25, 16.07.2017
Kurwa!!! Pewnego razu(dzisiaj) zachciało się mi grać w sraczkrafta. No to kurwa pobieram shiginima launcher na linuxa(mam linuxa) no i kurwa java. Dobra, dodaję repo i wpisuję do terminala "sudo apt-get install oracle-java8-installer" no i się kurwa instaluje. Aż kurwa w połowie jakieś jebane 303 http. Chuja wiem co to kurwa jest. No to kurwa "sudo apt-get update" i od początku. Zaś się coś zjebało!!!!! No i kurwa nawet eclipse się nie uruchamia!!! KURWAAAAAAAA!!!!!!!!!!! JEBAĆ WSZYSTKO KURWAAAAAA!!!!!!!!!!!! aż się powietrze nawet wkurwiło w moim zajebanym pokoju. KURWAAA JEGO MAĆ!!!
Wkurwia 15 ludzi
MamWyjebane 21:23, 16.07.2017
Na chuj się tak wkurwiasz? Jaki dokładnie komunikat wywaliło? Co za distro używasz (pewnie jakieś Ubuntu-podobne)? W ostateczności możesz spróbować openjdk-8-jre zamiast oracle'a...
Rayuji 21:28, 16.07.2017
A czego ty się spodziewałeś po fanowskim systemie operacyjnym? Na piratebay bez problemu znajdziesz windows 7 z aktywatorem.
MamWyjebane 21:36, 16.07.2017
Problem z instalacją Javy to raczej nie jest powód żeby od razu wracać na Winde (imo).
MamWyjebane 23:09, 16.07.2017
Poza tym, co Twoim zdaniem, Rayuji, oznacza "fanowski system operacyjny"? Np. nad takim Ubuntu pieczę sprawuje poważne przedsiębiorstwo jakim jest Canonical, które świadczy usługi dla wielu innych gigantów. Nad oficjalnymi dystrybucjami Linuxa nie pracują jacyś tam ludzie tylko cała rzesza programistów z całego świata i oczywiście pod czyimś okiem. Co prawda istnieją gówno-dystrybucje, nie przeczę. Ale ogółem, zamiast kierować hejty na Linuxa za to, że coś na nim nie działa, raczej skierowałbym je w stronę faktu, iż pieniądze rządzą światem.
Situs 23:45, 16.07.2017
Pierdole windę, mam Ubuntu, zainstalowałem ręcznie, pograłem i programuję dalej. Co do windy to mam dual boota jakbym musiał kurwa winde odpalać by np kurwa jebane atmel studio odpalić
Situs 23:47, 16.07.2017
O kurwa!!! Zadziałało z apt-get!
MamWyjebane 00:09, 17.07.2017
Ja też mam dual boota (a nawet triple na lapku) bo bez Windy jednak się nie da pograć w większość poważnych produkcji growych.
SeOsX 01:59, 17.07.2017
Ja podczas zabawy z apktoolem używałem openjdk-jre, wszystko z repo szło bez udziwnień.
Situs 10:11, 17.07.2017
No ale na openjdk jebała się większość aplikacji i mc się jebało no tekkicie
#10805 - Jebane chińskie łorzyzfka dodał: Situs 23:10, 23.06.2017
To będzie krótkie bo z telefonu kurvva pisze. No więc tak. Kupiłem tego zajebanego fidget spinnera. No i lurwa kręci się dwie sekundy. I nie chodzi o to kurwa że nie umiem zakręcić tylko kurwa łożyska głośne jak jakiś kurwa boeing jebany. No więc kurwa rozkręcam smaruję itp. No i kurw PIASEK I GÓWNO W ŁOŻYSKU!!!!!!!! Tak. Nasrane było. No to kurwa czyszcze te jebane kulki które jakieś kurwa chińskie dziecko do dupy wkładało. A potem kurwa powkładać ich nie umiem bo kurwa jedna kulka z łożyska z czołgu a druga z łożyska bocznego. Starczy kurwa, jutro będę próbował z jebaną podkładką. Dokurwawidzenia kurwa!!!!!!
Wkurwia 6 ludzi
ZaPrawdePowiadam 09:28, 24.06.2017
Wniosek? Nie kupować tego gówna dla dzieci chorych umysłowo.
ALittleBadMotherfucker88 10:10, 24.06.2017
Dokładnie kurwa naprawdę nie rozumiem,czym tu się podniecać...kawałek plastikowego kręcącego się wiatraczka...kurwa kiedyś to się bawiło żołnierzykami....to była dopiero zajebista frajda...
Akive70 10:21, 24.06.2017
Ostatnio miałam okazję się przyjrzeć temu bublowi w pracy jak kolega przyniósł i? I kurwa nie wiem jakim cudem szał na to opanował już cały wszechświat. Serio toć to gówno z łożyskiem kręcące się w miejscu. Zakręciłam raz drugi i rzuciłam w kąt. Co w tym takiego fajnego,że debile potrafią wydać na to nawet 100 złotych? Świat upada a my razem z nim. Już wolałam te plastikowe bączki z chipsów z lat 2000-2005
wkurwiony na max 00:00, 25.06.2017
Jeśli coś jest głupie, a działa, to nie jest głupie.
Zrób sam spinera, konstrukcja spinera jest równie skomplikowana jak konstrukcja cepa.
Ja zrobiłem z łyżworolek, pobawiłem się dwa tygodnie i mi przeszło.