Brak avatara

Profil Sashana


b/d b/d b/d
2017-08-06 22:06, 07.08.2017

Wpisy


#10994 - dodał: Sashana 22:24, 07.08.2017
Przypadkiem spotkałam dzisiaj koleżankę, której nie widziałam kilka lat. Gadka szmatka i nagle pytanie
- Za mąż wyszłaś?"
Ja, że nie.
- Dzieci masz?
Ja, że nie.
Widzę spojrzenie pełne lekceważenia to dodaję:
- Karierę robię - co z resztą zgodne z prawdą, bo mam fajną pracę w której awansuję, dobrze zarabiam, stać mnie na to czy na tamto.
No i zaczęła się licytacja komu lepiej. Laska z dumą stwierdza, że wspólnie z mężem i dziećmi mieszka w Niemczech, gdzie ma świetną pracę, pracuje tylko 4 godziny dziennie, a zarabia mnóstwo kasy, jej mąż jest rozchwytywanym budowlańcem, dzieci świetnie się uczą i w ogóle są najwspanialsze na ziemi. Nigdy nie wróci do tego kraju i zupełnie nie rozumie jak można tu pracować i żyć, a do tego nie założyć rodziny. Ja pierdole. Fakt, że typową dziewczyną nie jestem, bo nie lubię zakupów, oglądam piłkę nożną i gram w Lola, ale czy to znaczy, że to co robię jest bez sensu, bo nie założyłam rodziny i nie wyjechałam do Holandii, gdzie będę do końca życia wynajmować mieszkanie i podcierać dupę jakiemuś dziadkowi albo zapierdzielać w truskawkach aż mi kręgosłup pęknie? Wkurwiają mnie tacy ludzie. Gówno kogoś obchodzi jak żyję i co robię przecież nikogo nie krzywdzę.

Wkurwia 30 ludzi
Akive70 12:41, 09.08.2017
Jeszcze zapłacze za Cebulandią jak ją jakiś islamista wyjebie w kakao. Nie przejmuj się, ja mam 21 lat i ani mi się śni ślub czy dzieci w tym wieku.
#10983 - Wkurwia mnie upał dodał: Sashana 15:23, 06.08.2017
Wkurwia mnie, że od 4 jebanych tygodni nie stadła u mnie ani kropla deszczu. Temperatura 30 stopni, słońce jebie, a ja siedzę na 3 piętrze w bloku bez grama cienia, nawet rolety nie pomagają. Po chuja komuś ten upadł na wschodzie Polski, niech praży tym co dupy wystawiają nad morzem, a nie ludziom, którzy muszą zapierdalać w takiej temperaturze. Pamiętajcie, jakby światu groziła powódź od deszczu, zapraszam kurwa do mnie, nie ma chuja, żeby padało!
Wkurwia 14 ludzi