Brak avatara

Profil Qwerty123456qwerty


b/d b/d b/d
2017-08-22 23:16, 10.11.2017

Wpisy


Witam dzisiaj myślałem o swoim przyszłym życiu i zarobkach po czym przypomniało mi się jakże fałszywe powiedzenie o tym, że pieniądze szczęścia nie dają. Moim zdaniem dają i to nie tylko szczęście. Nie widziałem jakoś bardzo szczęśliwego człowieka z długami i pustym portfelem. Każdy kogo znam i jest bogaty lub po prostu nie ma problemów finansowych nie chodzi przygnębiony i może cieszyć się z życia. Moim zdaniem cała ta formułka została wymyślona przez bogatych by biedni się nie buntowali oraz akceptowali swoją tragedię, jako coś naturalnego i zwykłego. Jest to oczywiście kłamstwo. Wkurwia mnie takie gadanie "pieniądze nie dadzą ci nigdy szczęścia". Szczerze powiem, że gówno prawda zapewni szczęście nie tylko tobie, ale i twoim najbliższym. To dzięki nim będziesz mógł/mogła pojechać nad morze z dziećmi. To dzięki pieniądzom da się rozwijać zainteresowania. To dzięki pieniądzom ma się dach na głową. Bez pieniędzy, jak bez wody nie ma życia to potwierdzi każdy. Za pieniądze można zrobić wszystko. Wiem, że można mieć największe szczęście bez pieniędzy tzn. miłość, dziecko itp., ale bez pieniędzy się tego nie utrzyma. Żaden człowiek nie jest w stanie wytrzymać bez zaspokojenia minimalnych potrzeb do, których są potrzebne te kawałki papieru. Naprawdę nie rozumiem takich ludzi o tym mówiących. Zazwyczaj są to ci, których sytuacja jest beznadziejna i się z tym pogodzili, albo żyje im się dobrze, bo mają uwaga PIENIĄDZE.
pozdrawiam
Wkurwia 24 ludzi
szatek 00:05, 28.08.2017
słuchaj jak ktoś mówi ci że "pieniądze szczęścia nie dadzą" to odpowiedz "to chyba lepiej płakać w mercedesie" albo że miłość jest ważniejsza od pieniędzy to walnij tekstem "to przytul kasjerkę żeby nie płacić". w dzisiejszych czasach wszystko kręci się w okół pieniędzy, każdy jest chciwy i chce jak najwięcej. a każdy kto mówi o że "pieniądze szczęścia nie dają" to postaw go w sytuacji czy chciałby żyć bez pieniędzy i latać z gołą dupą po lesie i zbierać jakieś jagody
Akive70 08:24, 28.08.2017
Pewnie,że dają. Jak miałam na koncie odłożoną pewną sumkę to mogłam zrobić wszystko. Tu pojechać, tam pojechać, kupić sobie to i tamto. A teraz nie mając nic czuję się jak śmieć, którego nawet nie stać na jebane kredki by rozwijać swoje umiejętności malarskie.
jestemjuzzmeczony 11:09, 28.08.2017
No i nie zgadzam się z wami. Pieniądzę oczywiście szczęścia nie dają, ale zakupy już tak. Swoją drogą to chuj wbijam w ten materialistyczny gówniany świat. Lubię las i krokiety.
jestemjuzzmeczony 11:09, 28.08.2017
i koty
NoSystem 13:55, 28.08.2017
Nigdy nie próbowałem krokietów z kota. Nawet mając kasę, nie znajdę takiego dania. Więc pieniądze faktycznie nie dadzą mi tego szczęścia. Niemniej jednak nie wiem co lepsze. Zachorować na jakąś ciężką chorobę i mieć na leczenie w najbardziej kozackich klinikach. Czy też dawanie ogłoszeń na zbiórki jak rumun siedzący z puszką na chodniku, narażając się na opierdalanie dupy za plecami i podśmiechujki sumsiaduf.
Emeryciak 19:55, 28.08.2017
Bo nie dają. Problem w tym, że wszystko dookoła nich się zaczęło kręcić. Jakbym miał Ferrari bym był szczęśliwy - pewnie tak. Tylko jakby tego Ferrari, komputera itd nie wymyślono i miał bym pieniądze, ale nie miałbym jak ich wydać, to czy dalej byłbym taki szczęśliwy? No nie, bo bym nie siedział w tym Ferrari. Technologia idzie do przodu, tak będzie, że za kilkanaście/dziesiąt lat każdy się powybija byle być na mecie.
Witam dzisiaj poruszę wkurwiający mnie od wielu lat temat obrażania Polaków oraz wyzywania ich od cebuli jak tylko przytrafi im się coś bezpłatnego (nie lubię słowa darmowy, bo za darmo nie ma nic). Nie będę brał pod uwagę tematów politycznych, bo jest to bardzo obszerne zagadnienie i kwestia popierania danej partii ewentualnie głosowania na nią mnie nie interesuje.
skupię się na innych sprawach.
Zacznijmy od początku teksty o "cebuli" zapoczątkował niejaki Łukasz "Testoviron" Stanisławowski dosyć kontrowersyjna postać i bardzo mądry człowiek, choć spekulowałbym czy jest w pełni zdrowy psychicznie, a jego twórczość nie była częścią terapii. W końcu na jego koncie NK podczas akcji C.E.B.U.L.A.R.Z. znaleziono zdjęcia antydepresantów i innych leków.
Samo określenie ma na celu ośmieszenie danej grupy osób, które chcą łatwo się wzbogacić lub zdobyć dobra materialne jak najniższym kosztem.
Rozumiem, że sytuacja jak tu https://www.youtube.com/watch?v=lD4UCjTxX24 jest żenująca i szczerze powiem wstyd mi za takich ludzi, ale dosłowne przypierdalanie się do każdej sytuacji, w których ludzie czekają na coś bezpłatnego jest tak samo "cebulackie". W święta widziałem zdjęcie jak ludzie dosyć grzecznie bez przepychania się czekali na darmową puszkę Coca-Coli (właściwie większość to były dzieci, ale co to obchodzi wielkich intelektualistów). I już wszyscy się zerwali, bo ciemnogród, cebula, wiocha, bieda i inne insynuacje. Ich wielkim argumentem było to, że puszka Coli jest tania i czas spędzony w tym miejscu nie pokrywa się z wartością owego napoju.
Zapomnieli też, że była to taka impreza rodzinna, którą wspomagała Coca-Cola tym samym promując swój produkt i mając do tego pełne prawo.
I o ile rozumiem śmianie z sytuacji jaką podałem w linku do YT to czepianie się o kolejkę do Coli jest głupie. Tak samo wkurwia mnie wybielanie obcych narodów tak jakby byli jakimiś panami i mistrzami tego i owego (tak czy inaczej jak na razie dla mnie zachód jest stracony i jest kwestią 10-20 lat, jak stracą kontrolę, a na ich miejsce wejdą radykalni muzułmanie). Fakt zarabiają więcej pieniędzy przez co mogą pozwolić sobie na drogie perfumy, ubrania, telefony i ogólnie dobra materialne, które nie są osiągalne dla przeciętnego Polaka, ale czy nie ma tam sytuacji takich jak w Polsce to już bym się zastanowił. Jakieś 5 lat temu byłem w na wakacjach w Niemczech miasto Frankfurt nad Menem. O dziwo było tam dużo więcej podejrzanych twarzy niż w Polsce. Jadąc metrem naliczyłem chyba z 7 nieskalanych myślą facjat osób ogolonych na łyso i łażących w dresie i ba gadających po niemiecku (chciałem o tym wspomnieć i obalić mit o braku odpowiedników dresów na zachodzie). Wracając do tematu jakoś trzeciego dnia wakacji udałem się do jednego z marketów sieci Aldi. Akurat na wyprzedaży były, a jakże kartofle po 20 centów za kg, co jest bardzo śmieszną ceną jak dla mieszkańca Niemiec. Jako, iż byłem rano wszystko jeszcze było w całości i nietknięte przez niemieckich emerytów. Kupiłem trochę słodyczy, picia i innych rzeczy po czym wróciłem do swojego mieszkania. Po odejściu od kasy zauważyłem jak wielu emerytów zwyczajnie pakuje do torby kilogramy kartofli tak jakby miało się wszystko spalić. Wśród nich było kilkoro ludzi w wieku 40-50 lat, więc jeszcze nie do końca emeryci. Taka sytuacja pokazuje, że nie tylko u nas są takie sytuacje, w których ludzie rzucają się na ochłapy. Może nie ma tam jeszcze typowych naciągaczy z OLX na "horom curke" lecz wszystko może się zmienić. Dlatego proszę, aby pomyśleć nad samą sytuacją i uświadamiać ludzi o ich błędach nie poprzez obrażanie ich.
pozdrawiam

Wkurwia 14 ludzi
Qwerty123456qwerty 18:53, 25.08.2017
Muszę coś dopowiedzieć później wróciłem się do sklepu po brakujący produkt, którego zapomniałem kupić. Niestety edytować nie mogę.
teenfak 19:07, 25.08.2017
" W Polsce jak w lesie" jak powiedział szanowany przeze mnie Testoviron.
Tu nikogo nie uświadomisz o błędach bo albo dostaniesz w ryj od jakiegoś brudasa albo usłyszysz piękną wiązankę słów. Ja się osobiście nie czepiam coca coli ale zobacz chłopie jakie tu są zarobki. Poczytaj sobie posty ZaPrawdePowiadam, który jest bardzo dotknięty przez życie w tym kołchozie i zastanów się, czy Polska to aby na pewno Ameryka.
Qwerty123456qwerty 20:15, 25.08.2017
Wiem, czytałem i przyznaję, że to prawda.
Jest u nas ch*owo, ale ogólnie denerwuje mnie obrażanie każdego kto wziął coś bezpłatnie od cebul i wieśniaków, za razem odnawianie tego innym narodowościom. Spotkałem się z tym wielokrotnie w swoim i życiu.
Same takie zachowanie wśród starych ludzi wynika z problemów ekonomicznych czyt. finansowych. Polacy są po prostu biedni na tle zachodu. W sklepach dostają też gorszy jakościowo towar niż za granicą. Wiem, bo byłem i robiłem tam zakupy. Nawet najtańszy proszek jest tam lepszy niż drogi kupiony u nas. Co do pracy sam ze względów bezpieczeństwa mimo wszystko zostanę u siebie i tu spróbuję znaleźć dobrą pracę, bo nie jest to niemożliwe. Jednak jeżeli będę musiał walczyć za ten kraj to stąd zwyczajnie spierdole, gdyż nie ma za co walczyć.
jestemjuzzmeczony 21:10, 25.08.2017
pierdu, pierdu srerdu srerdu. Po części racja po części nie. Ja np nazywam cebulą tych wszystkich, którzy właśnie jak cebula nie mają za grosz kultury i potrafią w pędzie wyrywać sobie torebki, klapki czy karpia.....no kurwa trochę ogłady!
WerterPC 07:35, 26.08.2017
A ja myślę, drodzy koledzy i koleżanki, że czasami trochę przesadzamy. Pewnie, że ten kraj ma więcej wad niż zalet. Duuużo więcej. Ale jednak czy jest aż tak tragicznie? Przesada. Owszem mamy realia jakie mamy. Pensje beznadziejne, długi czas pracy, zero wsparcia od prawa i polityki, ludzie sfrustrowani i w depresji. Ale pamiętajcie, że zawsze mamy zaopatrzone sklepy. Zawsze możemy kupić wodę i chleb. Nie mamy zamachów terrorystycznych, nie widzimy na ulicach rządowych bojówek z AK47 strzelających się nawzajem z rebeliantami, nie musimy zbierać deszczówki do picia, nie mieszkamy w lepiankach, nie mamy huraganów ani trzęsień ziemi, zadnych epidemii HIV czy komarów roznoszących malarię, bądź much składających nam jaja pod skórą.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że ten kraj jest słaby. Praca po 12 lub więcej godzin za 1500 zł miesięcznie, depresja, umowy śmieciowe, frustracje, a jeszcze TV ludzi dobija programami o życiu bogatych chujów ala Zuckerberg, prawo natomiast broni oprawców i kuzynów polityków i złodziejski ZUS uważa że wszystko się im należy. Mimo wszystko pamiętajmy jednak, że mamy też dużo szczęścia, porównując się z innymi krajami, które dotyka właśnie to co wymieniłem wcześniej. Nie jesteśmy najlepsi ale i nie najgorsi. Mnie również często krew zalewa przez Polskę, a przez Łódź to już w ogóle ;)

O Testovironie się nie wypowiem, bo uczucia o nim mam bardzo mieszane, a w większości negatywne.
MamWyjebane 10:04, 26.08.2017
"Chuju, przestań szkalować nasz naród chuju! Zdechniesz w pierdlu w Sztumie chuju! Podpisano prokurator generalny dziura w dupie"