Brak avatara

Profil Emigrant


b/d b/d b/d
2016-05-10 05:47, 16.10.2016

Wpisy


#9332 - dodał: Emigrant 01:19, 02.07.2016
A chuj ze mną, jednak ja też jestem chamem, pierdole mówię co myślę.

Wkurwia mnie polska mentalność która każe każdemu polaczkowi twierdzić, że wyjechałeś pracować za granicę bo "nie potrafiłeś poradzić sobie w Polsce". Kretynizm nagminnie powtarzany. Tylko pies będzie pracował za psie pieniądze kiedy zachód oferuje mu normalną stawkę. Każdy nieleniwy i niegłupi poradzi sobie w Polsce, ale jeśli nie ma szczęścia, znajomości albo łba jak Steve Jobs to do 25-28 a nawet 30 roku życia będzie mieszkał ze starymi dokładając się do rachunków z dziewczyną studenciną na humanistyce która skończy jako kelnerka z którą będzie się szlajał golfem po słabych klubach gdzie będzie musiał wnosić własny alkohol bo dymają go na kase nawet w barach. I to jest sposób na przetrwanie prawdziwego Polaka który jest kurwa w stanie poradzić sobie w Polsce. Na szczęście są od niego inteligentniejsi którzy zamiast gnić wolą jechać po swoje. Nic tu nie jest kwestią, że ktoś sobie nie poradził w Polsce, kretynizm powtarzany przez tych którzy nie są na tyle sprytni i boją się, że to właśnie oni po przekroczeniu granicy sobie nie poradzą, bo języka nie znają. Mój ojciec rok temu pracował na gospodarce jebał za stawkę 10zł/h i wygląda jakby wyciągnęli go z flaszką w rękach ze śmietnika, tak kurwa ludzie naprawdę pracują za takie pieniądze, bo nie mają wyboru. Wcześniej jak byłem młodszy mieszkaliśmy w czymś co nazywało się domem a przypominało przerobiony, powiększony garaż, matka go zostawiła to zaczął chlać i szwendał się po różnych robotach po tej wsi potem ja też się za to wziąłem jakoś żyliśmy, moglibyśmy tak żyć aż do śmierci, ale na szczęście ruszyłem głową i wyciągnąłem nas na normalne warunki.

Ot wszystko w temacie polaczków żyjących na łańcuchach dumnych z tego, że są niewolnikami.
Wkurwia 11 ludzi
swarozyc 11:16, 02.07.2016
Za takie obrażanie naszego narodu i nazywanie go polaczkami powinieneś zarobić w twarz.
Daily Pissed Off 15:09, 02.07.2016
Zgadzam się ze @swarozyc.
Ja rozumiem, że denerwują cię osoby, które emigrantów uważają za zdrajców narodu i totalne przegrywy, ale nie musisz od razu drwić z nich i nazywać "polaczkami". Wyobraź sobie, że istnieją ludzie, którzy za żadne skarby nie opuściliby swojego kraju, gdyż po prostu zbyt go kochają. Niektórzy naprawdę wolą życie za najniższą krajową i mieszkanie z rodzicami, ale w Ojczyźnie, niż bogate na obczyźnie.
Są również tacy, którym nie zapewniono dostatecznego wykształcenia (np. językowego) i naprawdę nie poradziliby sobie za granicą.
I naprawdę nie rozumiem, co cię w Polakach wkurwia. Nie powinni cię wcale obchodzić - z tego, co zrozumiałam, masz kasę, rodzinę i mieszkasz z dala od "hejterów". Powinieneś chyba mieć ich głęboko w poważaniu?
Emigrant 05:05, 03.07.2016
Swarozyc przy twoim poprzednim wpisie to ja sarkazmowałem tym tekstem.
swarozyc 10:25, 03.07.2016
To nie smarkazmuj tylko bierz sie do roboty!!!
Emigrant 13:14, 03.07.2016
Dobra.
#9300 - dodał: Emigrant 22:05, 26.06.2016
Nie wiem jak długo jeszcze zniosę świadomość, że co drugi w tym kraju to jebany imbecyl. Połowa tej zidiociałej populacji powinna być poddana utylizacji. Każdego robaka który nie przekroczył pułapu intelektualnego osiemnastoletniego dresiarza degenerata powinno się sprzątnąć. Prawo do rozpłodu powinni mieć tylko ludzie wyżej wykształceni(oczywiście nie w tym żałosnym systemie szkolnictwa) którzy godni są posiadania potomstwa i którzy poradzą sobie z wychowaniem i zadbają o jego rozwój umysłowy.

Dostęp do internetu, prawo jazdy, prawo do wykonywania zawodu, prawo do głosowania, prawo do założenia własnej działalności, prawo do spożywania alkoholu, prawo do mieszkania, prawo do małżeństwa, prawo do dyskusji-wszystko dostępne dopiero po zaliczeniu testów na inteligencję i wydaniu opinii rzetelnego psychologa.

Szkolnictwo i przeciętny poziom intelektualny społeczeństwa tego kraju to obłęd i absurd. Stado małp.
Wkurwia 15 ludzi
Człowiek01 23:09, 26.06.2016
Do tego nie dojdzie jeśli sytuacja w tym kraju szybko się nie zmieni, z prostej przyczyny.
Społeczeństwo MUSI być ogłupione aby politycy i korporacje mogły zarabiać (tzn kraść z przyzwoleniem), oficjele państwowi jak i korporacyjni (a władzą nad politykami są korporacje czy się to komuś podoba czy nie, wszyscy są kupieni) zrobią WSZYSTKO co w ich mocy aby przeciętny obywatel, i to bez różnicy czy jest on robotnikiem, profesorem czy nauczycielem był debilem przekonanym o swojej "mądrości". Od samego początku życia, nawet jeśli urodzisz się we w miarę rozgarniętej rodzinie jesteś:
- (wielce prawdopodobne, ja miałem ten przywilej że otrzymałem wolną wole w tej kwestii)
Indoktrynowany przez kościół, tzn skierowany na tor pseudo "polskości" i "patriotyzmu", wychowywany w świecie idiotycznego dogmatu, kościół odgrywa potem w życiu takich ludzi rolę dezinformatora i manipulatora, odebrana jest tu wszelka indywidualność i pociąg do !samodzielnego myślenia!.
- Szkolnictwo, tu dzieci są szkolone aby bezwzględnie słuchać nauczycieli (którzy oczywiście wszyscy nie są źli), nauczyciele to w większości osoby które ukorzyły się przed systemem, myślą że pozjadali wszystkie rozumy bo ukończyli "Studia"/uniwersytety itd, kiedy naprawdę jeśli masz predyspozycje do wbijania sobie wiedzy do głowy i nie negujesz wiedzy ci przekazywanej/władzy możesz taki tytuł otrzymać bez większego wysiłku intelektualnego. W szkole twój indywidualizm jest okrajany jeszcze bardziej, jesteś programowany do szablonowego myślenia i uległości, przejawy !samodzielnego myślenia!/negowania "uporządkowania społecznego" spotykają się z ostracyzmem, a jeśli się nie podporządkujesz jesteś "udupiany" mówiąc potocznie.
Osoby po takiej "edukacji" są już w politycznym worku, kłócą się o to kto jest lepszy (pis czy po) jak gdyby miało to jakiekolwiek znaczenie, myślą że kk to ich najlepszy przyjaciel, oglądają telewizje (prawicową lub lewicową) jak gdyby miało to jakiekolwiek znaczenie, mają przekonanie o ich stu osiemdziesięcio punktowym IQ kiedy na prawdę jest ono na poziomie 90-100, są wyuczeni na takich narcystycznych matołów że bez przerwy kłócą się o sprawy polityki, religii, akceptując coraz niższe płace, wyższe wieki emerytalne, i niższe emerytury. W czasie ich bezowocnych i idiotycznych kłótni ich niewolnicza praca przynosi niewyobrażalne zyski elicie.
NAWET jeśli, któryś z tych ludzi odnajdzie "wyjście" z tego politycznego worka i stanie się osobą anty rządową trafi na osoby głoszące "anty rządowe" hasła, będące tak naprawdę kolejnym filtrem manipulacji społecznej i socjotechnik kontroli (kontrolowana opozycja).
Można by pisać o tym przez kolejne 5 lat, obecny system jest na chwilę obecną tak skonstruowany że jedynie ułamek procenta światowej populacji zdaje sobie sprawę z chujni w jakiej się znajdujemy.
Co taki ułamek procenta może zmienić? Nic, dosłownie nic, jesteś bez szans. Ludzie przechodzą przez wielki i długi filtr zbudowany z kłamstwa, na samym dole jest prawda ale nieliczni tam docierają, w większości umierają jako ślepi i głupi.
To wszystko jest niewyobrażalnie smutne i frustrujące zarazem.
Człowiek01 23:13, 26.06.2016
https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U
#9249 - dodał: Emigrant 02:26, 15.06.2016
Wkurwia mnie propaganda mediów dotycząca ostatniego zamachu w klubie dla normalnych inaczej(chociaż zruchałbym sobie jakiegoś chłopaka, oczywiście tylko po to, żeby upewnić się, że mi się to nie podoba i utwardzić przekonanie o swojej hetero orientacji).

Do rzeczy, był to zamach terrorystyczny, jadę samochodem była mowa o tej sprawie i nie dosłyszałem nawet malutkiej aluzji, że był to zamach i że sprawca był muslimem w zamian za to dostałem śmieszne przypuszczenia, że sprawca nie akceptował swojej seksualności i to najprawdopodobniej było tego przyczyną. W chuju to mam nie będę wchodził w szczegóły i tłumaczył wam o co dokładnie chodziło, kto ma wiedzieć ten wie.

Jebać RMF FM i wszystkie inne chujowe polskie stacje, ani dobrej muzyki ani rzetelnych informacji, tylko wkurwiający głos radiowca, żarciki, jebane konkursy, reklamy. Wypierdalam to radio i montuje odtwarzacz płyt winylowych, bo lubię winyl.
Wkurwia 17 ludzi
PrawaStronaMedalu 12:58, 15.06.2016
Zapomniałeś dodać, że to islamista zrobił ten zamach na gejów w strefie bez broni (free gun zone). Jakim prawem można ludziom odbierać prawo do obrony koniecznej? Nawet w Polsce można nosić broń czarnoprochową gdzie mi się tylko wymarzy.
#9207 - dodał: Emigrant 07:48, 24.05.2016
Nic tak nie wkurwia jak morda i twórczość Kanye Westa, gówno mające więcej wspólnego gównem niż z rapem a każdy jego materiał w zamyśle ma trafić na popołudniową audycję hitów do radia a potem zdobyć certyfikat vevo (za ponad 100 milionów wyświetleń na yt danego teledysku) zamiast być skierowanym do bardziej wymagających fanów gatunku. A na drugie ma komercja a ludzie w jego butach to jebane dzieci nowobogackich. Na trzecie ma arogancja i uważanie się za chuj wie kogo, pewnie pewność siebie wyssał z pieniędzy, bo na pewno nie idzie ona w parze z odwagą, zesrałby się gdyby zaczepił go jakiś prawdziwy czarnuch gangster z jebanego Bronxu. Kanye ma cholernie silną psychikę i potrafi unieszkodliwić najgroźniejsze zagrożenie przejawia to najczęściej napierdalając paparazzi po aparatach.


Ale szacunek za wygranie życie na takich patentach zamieniłbym się z tobą bez zastanowienia. Kim Kardashian w łóżku, pliki zielonych w szafie, lambo w garażu, posiadłość po chuju, salony, koneksje, prezencja, nie przepracowane ręce, wolność. No kurwa sprzedałbym dusze.
Wkurwia 12 ludzi
Eustachy Motyka 12:30, 25.05.2016
Ja od siebie mogę jedynie dodać, że wkurwia mnie "moda" [na przestrzeni ostatnich lat] "dodawanie" takich "superwpierdalaczy" jak Timbaland albo Guetta. Jak widzę jakikolwiek kawałek z ww. gostkami, idę zrzygać się :(
#9184 - dodał: Emigrant 00:44, 17.05.2016
Wkurwia mnie, że choć nie oglądam nic związanego z treściami stricte dla gimnazjalistów to zawsze w polecanych na youtubie mam jakiegoś wieśniaka łamane na prymitywa isamuxpompe który cieszy się zaskakującą popularnością wśród dzieci. Nie da się prześledzić spokojnie youtuba nie napotykając się na tego typu gówna a zostawienie łapki niewiele pomaga. Swoją drogą śmiesznym jest, że można zarabiać grube pieniądze tak naprawdę nic nie robiąc, bo tak nagranie surowego materiału jak się gra w grę w dodatku nie potrafiąc w nią grać, robiąc z siebie przy tym debila większego niż w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z pracą i nie powinno mieć nic wspólnego z wynagrodzeniem. Śmieszne, że średnio co czterdziesty Polak to subskrybent tego isamu. Ci którzy mówili, że telewizja jest zła dla dzieci teraz prawdopodobnie modlili by się o jej powrót do łask.
Wkurwia 13 ludzi
Eustachy Motyka 15:07, 18.05.2016
Mnie natomiast wkurwiają tzw. "dramy". Np. Ator vs Gimper, Isamu vs Fubu. Nawet na tvn-ie o tym będzie. Dla mnie część yt-erów jest po prostu pojebana. Zamiast coś zrobić dla przyjemności, dla pasji, nie kurwa! Muszą się napierdalać, by "podkręcić" oglądalność i inne "statystyki". To jest rak polskiego yt - banda niewyżytych przygłupów szukających tylko zaczepki i co najlepsze powodem tych "dram" są sprawy bardzo błahe. Leczcie się!
#9183 - dodał: Emigrant 22:01, 16.05.2016
Wkurwia mnie słowa "becikowe", "relashionship" i "pierd". Gdybym był dyktatorem gilotyna dla każdego kto ich używa.
Wkurwia 8 ludzi
#9176 - dodał: Emigrant 20:22, 12.05.2016
Wkurwia mnie obsesja na punkcie żydów. Gdziekolwiek by się nie wspomniało o żydach to staje się to żydowską propagandą albo rasizmem. Żydzi robią to samo, cokolwiek byś nie powiedział zaraz oskarżenia o antysemityzm, żydzi mają prawo nawet dać ci w mordę a ty nie możesz nic zrobić, bo będziesz rasistom. Wytworzyły się 2 chore skrajności. Pokaż żydostwo w dobrym świetle, propaganda. Pokaż żydostwo w złym świetle, antysemityzm.

Jakakolwiek opinia na temat żydów wiąże się albo z antysemityzmem, albo z łykaniem propagandy. Idźcie się leczyć z waszym rasizmem i z waszą tolerancją. Paranoja.
Wkurwia 12 ludzi
Rayuji 18:23, 13.05.2016
A mnie wkurza coraz większy analfabetyzm, rasistĄ, ty analfabeto, końcówka OM w liczbie mnogiej, a końcówka Ą w pojedynczej, tak ciężko to zapamiętać niektórym?!
Eustachy Motyka 10:56, 15.05.2016
A mnie wkurwia ciągła antypolska propaganda. Co myśmy, Polacy, kurwa takiego zrobili, że nas traktujecie jak śmieci?! Ile Polaków w czasie II WŚ ratowało Żydów?! Wielu, choć zdarzały się "czarne owce", ale to i tak pikuś w porównaniu z tym, co robili pejsaci. Wiecie, co jest najlepsze? To, że część pejsatych weszła w szeregi Wehrmachtu i innych SS, są nawet takie książki, więc kurwa pejsaci nie pierdolcie i udawajcie wiecznie poszkodowanych. Cholerne mendy, chcecie tylko kasy, majątku i władzy, bo do niczego się nie nadajecie i bronicie się sądami, prokuratorami, NWO i innym szajsem, ale to się skończy!

Gdyby ludzie wiedzieli, jak z was są mendy, to 70 lat temu nasi przodkowie nie ratowaliby was, tylko was zostawili na pastwę losu, ale....chcieli być dobrzy :( Tak to się kończy, jak się komuś pomaga, a nie odwdzięcza się.


I za to mam pretensje do Żydów: nienawidzą Polski, Słowian - tak z zasady. Co wam takiego zrobiliśmy?! Nie możecie się od nas odpierdolić?! Zróbcie to w końcu, a nie tylko szukacie okazji, by nas upokorzyć, doić z nas ostatnie grosze!


Żydzi = ODPIERDOLCIE SIĘ OD POLSKI I OD SŁOWIAN RAZ NA ZAWSZE! Zajmijcie się swoim Izraelem, waszą "maskotką" USA, ale od nas się odwalcie się!
Eustachy Motyka 10:57, 15.05.2016
* nie udawajcie
#9171 - dodał: Emigrant 18:48, 10.05.2016
Wkurwia mnie stosunek policji do obywatela jak i stosunek obywatela do policji, wszystko opiera się o zrobieniu sobie nawzajem na złość i szukaniu na siebie paragrafów, no kurwa przecież tu chodzi o to, żeby obywatel czuł się bezpiecznie przy policji a nie o to, żeby się nawzajem prześladowali. Nie jesteśmy przestępcami a oni nie mogą być katami. Kiedy to przestanie funkcjonować w ten sposób kurwa jego mać?!?!?!
Wkurwia 24 ludzi
#9170 - dodał: Emigrant 18:42, 10.05.2016
Nie generalizując i nie mieszając z normalnymi Polakami, wkurwia mnie rozszczekane lokalne polskie chamstwo i ich obraza narodowa za każde słowo prawdy, oczywiście oni się nie pierdolą i nie mają skrupułów cisnąć po Ruskach, Niemcach, Amerykanach, Szwajcarach, Francuzach, Brytyjczykach, bo kurwa mają jakieś wyimaginowane przywileje a siebie otaczają immunitetem. Specjaliści od gospodarki i rynku pracujący przy betoniarce, będą opisywać mi funkcjonowanie jakiegoś państwa i sprowadzać wszystko do jednego polityka, albo jednego zjawiska, bo w ich mniemaniu każdy Amerykanin to zdemoralizowany grubas, Rusek komunista, Francuz zły bezbożnik albo ciapaty, Niemiec wróg, Brytyjczyk wystrojony głupiec a każdy emigrant pracuje na zmywaku. Kurwa omal się nie pobiłem z pewną grupą znajomych, jak widzę to stereotypowe myślenie i uogólnianie to szlag mnie trafia, przywozisz do kraju pieniądze i pierwsze co dostajesz to nie całus od żony tylko jebane wytykanie palcem i wygadywanie przez znajomych których nie lubisz i których zasoby intelektualne nie pozwoliłyby im odnaleźć się na lotnisku nie mówiąc o języku a do oceniania i opisywania i szufladkowania zagranicy są pierwsi. Tylko hehe haha chlać piwsko, machnąć cementem, poruchać jakąś koleżankę, wrócić do matki, spać i powtórzyć; cała ambicja typów którzy obrażają narodowości a obrażając narodowość obrażasz każdego człowieka na przestrzeni wieków związanego z tym narodem. Ich opinia pierdoli wszystkie wielkie umysły o których nie słuchali na lekcji, bo ich to nie obchodzi, tylko ja jestem tym z jebanymi ambicjami. Przyłóżcie się kurwa do powstania utopijnej Polski to będziecie mogli pierdolić farmazony a zapomniałem nikt coś znaczący nie pierdoli głupot, bo rozumie wszystkie zależności między nami a innymi cywilizowanymi.

Co ja będę pierdolił, emigracja zarobkowa to perspektywy i szanse, ale potem jesteś pełen ambiwalencji i rozdarcia i jeszcze ludzie cię wkurwiają. Nie sposób o tym nie myśleć i się nie wkurwiać kiedy się żyje na walizkach na obczyźnie i trochę się poznaje to miejsce i ludzi angażując się i zagłębiając wiedzę a potem słyszy się prymitywne chamstwo wracając.
Wkurwia 12 ludzi
Eustachy Motyka 14:03, 12.05.2016
Mnie natomiast wkurwia to, że o Polakach ludzie mówią źle. Np. pijacy, złodzieje, chamy itd. Jeszcze bardziej wkurwia mnie oczernianie Polski - że to my jesteśmy odpowiedzialni za śmierć Żydów, że to nie NIEMIECKIE, a POLSKIE OBOZY ŚMIERCI. Nienawidzę antypolskiej propagandy. Co myśmy tym ludziom złego zrobili?! A Niemcy, niestety, naszymi przyjaciółmi nie są, nie byli i nie będą, a na dodatek nie jeden raz zatruwali życie Polsce i to teraz znów czynią.

Jestem cholernie uczulony na wszelkie antypolskie działania! Niech Niemcy, Izrael, Rosja czy inne Filipiny zajmują się SOBĄ!