Brak avatara

Profil PrawaStronaMedalu


b/d b/d b/d
2016-06-15 16:28, 10.11.2017

Wpisy


#11592 - dodał: PrawaStronaMedalu 17:27, 09.11.2017
Wkurwia mnie to, że mi się rozjebał zasilacz do laptopa.
Wkurwia 11 ludzi
Oglądam właśnie streama z tego gówna, lud chlapie się w błocie
Wkurwia 16 ludzi
diabolo 18:59, 03.08.2017
W sumie to co ci to przeszkadza? Jestes u siebie, nikt nie kaze ci tego ogladac, jest to daleko od ciebie. Nie warto
PrawaStronaMedalu 13:49, 04.08.2017
No w sumie, ale jak taki Biedroń robi wodę z mózgu ludziom na woodstocku, jeżeli chodzi o przyjmowanie imigrantów, to mnie szlag trafia.

Najpierw 7000, potem 70000, następnie 700000 i będzie tak jak na zachodzie z imigrantami.
#10812 - dodał: PrawaStronaMedalu 16:21, 25.06.2017
Wkurwia mnie to, że w wpisach poniżej obrywa się wszystkim niepełnosprawnych i tym z dyscośtam.

Powinno się tylko i wyłącznie obrywać władzom za to, że ZUS i NFZ, który musi pracodawca opłacić za normalnego pracownika jest za wysoki, czy szkołom, które nie potrafią zaprowadzić porządku podczas przerw.

NIE JEST WINNA POJEDYNCZA OSOBA TYLKO CAŁY SYSTEM

Politycy na górze cieszą się, gdy grupy ludzi są napuszczone na siebie, bo w myśl maksymy "dziel i rządź" łatwiej im utrzymać władzę.
Wkurwia 12 ludzi
#10740 - dodał: PrawaStronaMedalu 14:41, 11.06.2017
Wkurwia mnie tęczowy przycisk na FB i to, że aby z niego skorzystać trzeba polubić oficjalny profil LGBTQ.

Dlaczego dla innych profili nie wymyślono takich specjalnych przycisków? Widać gołym okiem, że ktoś ma interes, aby upowszechnić związki LGBT...
Wkurwia 23 ludzi
#10578 - dodał: PrawaStronaMedalu 16:30, 30.04.2017
Wkurwia mnie moda na daniela magicala.
A wpisy na mirko to prawdziwy rak: http://www.wykop.pl/tag/danielmagical/
Wkurwia 6 ludzi
W Radio TOK FM 12 kwietnia 2014 r. prof. Michałem Kopczyński zasugerował, że PRL źle wpływał na postrzegania państwa przez polskich obywateli.
Nie zgadzam się z tą tezą. Szkoły uczyły nas w PRL miłości do Polski, pokazywały wielkie osiągnięcia Polski i Polaków, byśmy byli dumni z państwa polskiego.

I najważniejsza rzecz - chłopi byli wolnymi ludźmi, byli właścicielami swojej ziemi i byli w stanie utrzymać z niej siebie i swoje rodziny.

Nigdy w historii nie było w Polsce tylu wolnych ludzi, posiadaczy środków produkcji, którzy potrafili utrzymać siebie i swoje rodziny z wykorzystaniem tych środków produkcji jak za czasów Władysława Gomułki.

Chłopi żyli za swoje na swoim bez żadnych dotacji. Byli więc wolnymi ludźmi.
Dziś bez dopłat nie są w stanie sobie poradzić, żyją na garnuszku podatników, są uzależnieni od państwa, które kontroluje wszystko, co robią.

W zasadzie wróciła pańszczyzna, choć ma pozory wolności. Chłopom w to graj, są zadowoleni z dopłat i dotacji, znoszą biurokrację, o wolności zapomnieli.

Nie buntują się, że nawet drzewka na swojej ziemi bez pozwolenie urzędnika nie mogą wyciąć, że ktoś im mówi, jaka ma być długość łańcucha na jakim trzymają swojego psa przy swojej budzie, że muszą świniom wkładać zabawki do ich zagród.

Teraz jest mniej wolności i więcej socjalizmu niż było w PRL za czasów Władysława Gomułki.

W PRL za Władysława Gomułki nie było zasiłków dla bezrobotnych. Pomoc socjalna była bardzo ograniczona. Każdy żył za swoje, większość na swoim - w prywatnych gospodarstwach rolnych.

Państwem rządziło 50 tysięcy urzędników państwowych i samorządowych (dziś 10 razy więcej - 500 tysięcy urzędników).

Kiedy w Polsce było najwięcej wolności i system, jaki postuluje Janusz Korwin-Mikke, dlatego Polska dynamicznie i zdrowo rozwijała się?

Za czasów Władysława Gomułki.
1. Nie było demokracji parlamentarnej. W sterowanych wyborach startowała głównie nowa szlachta, która podbiła kraj - członkowie zwycięskich partii: PZPR, ZSL i SD.
2. Rządził jeden człowiek jak król - mądry król Władysław Gomułka, któremu podlegał rząd.
3. Była kara śmierci.
4. Nie było deficytów budżetowych, ani państwo, ani miasta nie były zadłużone.
5. Podatki i obowiązkowe składki na ZUS w miastach były znacznie niższe niż obecnie. Składki na ZUS są obecnie 5-6 razy wyższe niż za Gomułki.
6. Nie było podatku VAT, ani podatku od dochodów osobistych PIT, ani podatku od dochodów kapitałowych (podatku Belki). Podatki były proste.
7. Większość ludzi mieszkała na wsi, gdzie była pełna wolność. Po zapłaceniu podatków, m.in. w naturze jako obowiązkowe dostawy, nikt nie wtrącał się do życia ludzi na wsi. Nie było obowiązkowych ubezpieczeń emerytalnych, rentowych, chorobowych i zdrowotnych. Nie było żadnych dopłat. Nie było kolczykowania bydła, koni, świń ani pozwoleń na wycinkę drzew we własnych ogrodach. Za usługi lekarzy rolnicy płacili z własnej kieszeni. Gdy stawali się starzy, utrzymywały ich dzieci.
8. Chłopcy byli uczeni agresji, każdy po osiągnięciu 18 lat odbywał obowiązkową 2-letnią służbę wojskową.
9. Nie było zasiłków dla bezrobotnych.
10. Ustawy były uchwalane w polskim Sejmie, a nie w Moskwie czy w Brukseli.
11. Radzieckie flagi nie wisiały przed urzędami państwowymi tak jak obecnie unijne.
12. Król inwestował państwowe pieniądze nie w opiekę socjalną, stadiony czy parki wodne, lecz w przemysł i energetykę. Władysław Gomułka zastał Polskę rolniczą a zostawił przemysłową.
13. Biurokracja była ograniczona. Państwem rządziło 50 tysięcy urzędników państwowych i samorządowych (dziś 10 razy więcej - 500 tysięcy urzędników).
14. Pomoc socjalna była bardzo ograniczona. Każdy żył za swoje, większość na swoim - w prywatnych gospodarstwach rolnych.

To było zdrowe, odpowiedzialne za siebie społeczeństwo.

W okresie PRL między 1946 r. a 1990 r. liczba mieszkańców Polski wzrosła o 63 proc. z 23,6 mln do 38,2 mln.
Obecnie Polska wymiera. Dziś mieszka w naszym kraju tylko 36 milionów ludzi.

W okresie PRL produkcja przemysłowa zwiększyła się kilkanaście razy.

"Ogółem, w okresie PRL zbudowano ponad 7500 dużych zakładów, a prawie 16 tys. mniejszych odbudowano", napisał Tomasz Ciborowski.
I to wszystko własnymi siłami.

W III RP wyprzedano te fabryki, zadłużona kraj do granic możliwości i opluto budowniczych tych fabryk.

Elity III RP nadal plują na nasze babcie i dziadków, na nasze mamy i ojców, na budowniczych polskiego przemysłu i polskiej energetyki. Wychwalają zdrajców i bandytów, którzy mordowali budowniczych.

No bo skoro bandyci walczący z PRL są bohaterami, to nasi przodkowie, którzy nie walczyli są tchórzami i zdrajcami.

Autorem jest Jerzy Krajewski
Wkurwia 13 ludzi
idżi 12:03, 23.04.2017
Wszystko to prawda.. w prl tylko był jeden haczyk.. nie miałeś prawa myśleć inaczej niż wszyscy, nie miałeś prawa mówić inaczej niż wszyscy, nie mogłeś odejść od szeregu idących młotków [jak w the wall] na krok bo wtedy.. byłeś wrogiem narodu. Taki mały minusik.. poza tym to wolność ful wypas. Ale ludziom to odpowiadało.. i dalej odpowiada, dlatego nasze społeczeństwo nie jest po prostu gotowe na nową europę, my dalej mamy ten swój prl w pewnym sensie. Może za dwa pokolenia.. my raczej nie doczekamy.
PrawaStronaMedalu 15:07, 24.04.2017
"w prl nie miałeś prawa myśleć inaczej niż wszyscy"

W UE nie masz prawa nietolerować gejów. Wyjdziesz wtedy na faszystę.

"w prl nie miałeś prawa mówić inaczej niż wszyscy"

W UE nie masz prawa mówić o tym, że Merkel popełniła błąd z przyjmowaniem fali imigrantów. Wyjdziesz wtedy na ksenofoba.

"w prl nie mogłeś odejść od szeregu idących młotków"

W Polsce nie ma zakłamanych mord przy korycie, które tylko patrzą na prezesa partii i głosują tak jak on każe? Wiesz jak są pisane ustawy? Ktoś z rządu pisze ustawę jakoś, aby była zgodna z uzasadnieniem i ona trafia do komisji X. W komisji X jest przedstawiciel rządu i ocenia poprawki "skinięciem głową" i bez zastanowienia są one przyjmowane lub odrzucane przez członków komisji. A w Sejmie posłowie to tylko wciskają przyciski i tyle.

"my dalej mamy ten swój prl w pewnym sensie"

Prawda, ale tamten radziecki prl był ustrojem nieszczelnym (szczególnie na wsiach!). Były puste półki w sklepach w miastach, ale nikt nie bronił jechać do gospodarza na wieś i tam zaopatrywać się w jedzenie. Obecnie eurokołchoz dla zwykłych szarych obywateli jest dużo gorszym ustrojem. Co definiujesz jako "nowa europa"?
#10483 - dodał: PrawaStronaMedalu 19:49, 27.03.2017
Wkurwia mnie, że trzeba walczyć o poprawne nazewnictwo w niektórych kwestiach, a mianowicie obejrzyjcie film "Piękna Europejska Kultura - Bądź dumny z bycia białym".
https://www.youtube.com/watch?v=Wxeimb8trDM
Wkurwia 12 ludzi
#10457 - dodał: PrawaStronaMedalu 20:41, 17.03.2017
Wkurwia mnie, że Eurosport leci w chuja i nie pokaże kwalifikacji w skokach.
Wkurwia 13 ludzi
#10422 - dodał: PrawaStronaMedalu 00:46, 09.03.2017
Wkurwia mnie, że futbol zdechł.
https://pbs.twimg.com/media/C6baLyAXQAAGqgG.jpg
Wkurwia 8 ludzi
Eustachy Motyka 00:28, 10.03.2017
Dawać Suarezowi Oscara w kategorii "najlepsze padanie na murawie" :P
zxcvbnmasdqwe 19:58, 10.03.2017
Wkurwiacie mnie. Takie coś działo się zawsze i każdy na miejscu suareza zachowałby się tak samo - walczą o awans. Psg dało dupy po całości. A co w sytuacji jak di Maria (świetny piłkarz i nota brnę kumpel Messiego) ewidentne szukał ręki nabijając pique?

Piłka jest pełna takiego cwaniactwa - ktoś kogoś opluje, gdzieś wsadzi łokieć, obrazi - a gdzie byl atak Psg w tym meczu? Na 20 metrze swojej połowy. Także sorry
PrawaStronaMedalu 09:50, 11.03.2017
Rzeczywiście źle wtedy napisałem, bo bardziej wkurwiają mnie fanatycy Barcelony, którzy próbują sobie przetłumaczyć, że sędzia dobrze sędziował, a ci, którzy próbują to podważać są "mierdami", albo wystawiają 8/10 sędziemu za ten mecz.
http://www.fcbarca.com/75835-kontrowersje-po-meczu-z-psg-analiza-fcbarcacom.html?utm_source=mamut&utm_campaign=news

A co w sytuacji, gdy Mascherano faulował di Marię (sam się przyznał potem)? Tak na serio, to jedynie wyczyny Ovrebo przebijają to, jak ten Aytekin sędziował. Powtórki wideo powinny być od zaraz.

Nie zmienisz swoim pisaniem tego, że dwa najbardziej przekręcone mecze to:
Barcelona - Chelsea i Barcelona - PSG (obydwa na korzyść Barcelony).
zxcvbnmasdqwe 10:47, 11.03.2017
Hehe akurat jestem fanem Barcy. Ale tez oglądam inne mecze i powiem Ci, ze jak zapewne wiesz - przekręty zdarzają się cały czas. Przypomnę mecz z Interem i metrowy spalony Milito, przypomnę bramkę Anglii na MS, przypominam jak sędziwie przepchali Koreę na MS w Korei. Błędy na niekorzyść Barcy tez się zdarzają.

A w sytuacji puaczu i sędziowania z PSG - serio kolego, PSG sobie przegrało mecz samo. Mieli tez setkę która obronił Ter Stegen. Ale przez większość meczu gra była pod polem karnym PSG. No to jak ma nie być karnych? Jak ma nie być sytuacji stykowych czy kontrowersyjnych?

Każdy medal ma dwie strony, wiec jak ktoś tak gra, to tez musi się liczyć z tym jak może byc
PrawaStronaMedalu 14:11, 11.03.2017
Oczywiście, ale n.p. przepychanie gospodarza na MŚ to trochę inna kategoria, bo wiadomo, że tak będzie na MŚ, tak jak jedna przekręcona sytuacja w meczu.

Poza tym, jak jesteś fanem Barcy, to wstydziłbym się za taki artykuł:
http://www.blaugrana.pl/22288-Tak-koncza-hejterzy

Czekam na wyzywki, że jestem mierdą (o bólu dupy już się pojawiło) :D

Jak pisałem nie zmienisz tego, że dwa najbardziej przekręcone mecze to:
Barcelona - Chelsea i Barcelona - PSG (obydwa na korzyść Barcelony).

Wstyd byłoby mi n.p. opowiadać wnukom o tej remontadzie, wolę tą gorszą z Wolfsburgiem ;)
zxcvbnmasdqwe 14:31, 11.03.2017
Nie mam zamiaru pisać o Twoim bólu dupy. Może go masz - może nie - sram na to. Niemniej - zwykle ból dupy maja ci, których to po prostu boli, ze Barce stać było na rozjebanie PSG.

Ja oglądam większość meczy ligi hiszpańskiej i tam sędziowie myła się kilka razy w każdym spotkaniu. Są potem tweety, spekulacje - a karawana jedzie dalej. Mówisz o dwóch przykręconych meczach Barcy - Twoje zdanie. Ja obserwuje np ilu karnych właśnie NIE PODYKTOWANO na korzyść Barcy. Jest tego trochę. Widze jak cześć meczy Real gra w przewadze, bo dostaje karne z czapy. Ale to się zdążą tez w przypadku Barcy. Sędziemu trudno jest w ułamki sekund podjąć zawsze trafna decyzje. Ale jedno jest pewne - jeśli przez większość meczu drużyna się zamyka i nie umie wymienić 3-4 podań i cała gra się toczy w polu karnym - to nie ma chuja, będzie gdzieś jakieś spięcie, ręka, kartki, kłótnie itp. I tym przegrało PSG.
PrawaStronaMedalu 15:17, 11.03.2017
Piszę, że według mnie to są najbardziej przykręcone spotkania w ogóle. Twierdzę, że trochę osób się z tym zgodzi, choć pewnie znajdziemy inne spotkania (n.p. spalony Ramosa w finale LM). W pierwszym moim komentarzu niejako skorygowałem wkurwa pisząc o tym, że wkurwiają mnie konkretni fanatycy Barcelony.

"Widze jak cześć meczy Real gra w przewadze, bo dostaje karne z czapy."
Wiadomo, n.p. nur CR7 w meczu z Celtą. Tego nie neguję. Powinny być wprowadzone powtórki.
Po drugie wolę El Clasico w stylu Raula i Puyola:
http://data.whicdn.com/images/5534849/large.jpg

"Ale jedno jest pewne - jeśli przez większość meczu drużyna się zamyka i nie umie wymienić 3-4 podań i cała gra się toczy w polu karnym - to nie ma chuja, będzie gdzieś jakieś spięcie, ręka, kartki, kłótnie itp. I tym przegrało PSG."

Diego Simeone umie zrobić autobus na Barcę, który jest "ruchomy", Emery nie. I to zobaczyliśmy.
zxcvbnmasdqwe 21:05, 11.03.2017
Siemone to ile ostatnich meczy wygrał z Barca?
#10411 - dodał: PrawaStronaMedalu 19:01, 04.03.2017
Pisałem w swoim poprzednim wkurwie o portalu piłkarskim Weszło, to dzisiaj musieli znowu wkurwić...
http://weszlo.com/2017/03/04/cale-zycie-wszystkie-trupy-ktore-znalazlem/ - wywiad z wróżbitą?
Trzeba nabić wyświetlenia, nie?
Wkurwia 6 ludzi
zxcvbnmasdqwe 18:50, 05.03.2017
Weszło robi Onet. To już nie to co jeszcze rok temu. Kiedyś czytałem artykuły z przyjemnoscia - teraz tylko zerkam sporadycznie